راهبرد معاصر |
2 روز پیش

اخبار نقل انتقالات پرسپولیس دومین بازیکن پرسپولیس در راه نساجی راهبرد معاصر

بر اساس آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس محمد شریفی دومنی بازیکن پرسپولیس است که به تیم حمید مطهری می پیوندد.

به گزارش راهبرد معاصر بر اساس اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس بازیکن بوشهری تیم ملی نوجوانان در جام جهانی ۲۰۱۷ که همان سال از سوی فیفا به‌عنوان یکی از ۵۰ استعداد برتر فوتبال جهان معرفی شد در شرایطی در لیست خرید نساجی قرار گرفته که در لیست بازیکنان زیر ۲۳ سال این تیم جای می‌گیرد. از سویی محمد شریفی پیش از حضور در تیم پرسپولیس حضور در تیم‌های لیگ برتری استقلال خوزستان و سایپا را تجربه کرد و با وجود جوانی، بازیکن باتجربه‌ای به‌شمار می‌رود و به‌زعم سرمربی جدید تیم نساجی می‌تواند در میانه میدان این تیم، بازیکن تاثیرگذاری باشد.

نساجی در میانه میدان علاوه بر اکبر صادقی و ایوب کلانتری باتجربه، مهرداد عبدی زننده گل فینال نساجی در جام حذفی را دارد اما به باور حمیدمطهری تیم مازنی باید جوان شود و از آنجایی که این تیم در همه پست‌ها بازیکن باتجربه دارد بهتر است نفرات جوان به ترکیب تیم اضافه شوند./شبکه لحظه#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تهران با پیشنهاد خارجی مواجه شده است.

5 ساعت پیش

شرکت ملی گاز با ۳/۹ هزار میلیارد تومان چهارم، فرهاد صفری با ۲ هزار و ۵۴۳ میلیارد تومان پنجم، گروه آوند کالای نیاکان با ۲/۵ میلیارد تومان ششم و ایران‌خودرو دیزل با ۲/۳ هزار میلیارد تومان هفتم است.

5 ساعت پیش

رئیس پلیس فتا پایتخت، از شناسایی و دستگیری ۲ نفر کلاهبردار خبر داد که با روش اسکیمر بیش از پنج میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بودند.

3 ساعت پیش

کیومرث اشتریان استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران در روزنامه شرق نوشت: یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌های امنیتی برای هر کشوری آن است که نیروی امنیتی و اختیارات او در مدت‌زمانی طولانی تحت تأثیر افرادی غیرمرتبط با کار او و با انگیزه‌های مشخص سیاسی قرار بگیرد.

4 ساعت پیش

دادستان کل کشور: تمام قد در حمایت از تولید داخلی به میدان آمده‌ایم

2 ساعت پیش

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شهید بهشتی عمر شریف خود را در راه ترویج فهم عالمانه از دینداری و انقلابی گری صرف کرد و در این راه با تاسی به آرمان های امام راحل هم با افراط و هم با تفریط مبارزه کرد.

3 ساعت پیش

بیشتر...