اکونا پرس |
1 سال پیش

رنگ آمیزی تمامی معابر منطقه ۲۲

رنگ‌آمیزی تمامی معابر منطقه ۲۲

شهردار منطقه ۲۲ از اجرای عملیات رنگ آمیزی خطوط معابر این محدوده غربی تهران خبر داد و گفت: در قالب طرح استقبال از مهر تمامی معابر شهری این منطقه به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۲ رنگ آمیزی شده است.

رنگ‌آمیزی تمامی معابر منطقه ۲۲
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۲۲، وحیدرضا محمدی اظهار داشت: دوآزاد راهتهران_ کرج و تهران_ شمال، سهبزرگراهآزادگان، شهید خرازی و شهید همدانی به عنوان معابر مهم غربی تهران به حساب می آید و حجم تردد در این محدوده از تهران بالاست.

وی افزود: ۷۰ کیلومتر مساحت معابر مهم این منطقه است کهرنگ آمیزیخطوط معابر در این مساحت به اجرا در خواهد آمد.

در این بین سید فرهاد خدا بخشیمعاونحمل و نقلو ترافیکشهرداری منطقه ۲۲ نیز گفت: اجرای طرح رنگ آمیزی خطوط معابر از نیمه شهریور ماه به اجرا در آمده است و این طرح تا ۱۵ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: با توجه به حجم بالای تردد خودروها در بزرگراه ها عملیات رنگ آمیزی خطوط شبانه صورت می گیرد و روزانه تا مساحت ۵ کیلومتر حجم رنگ آمیزی شده است، که این حجم رنگ آمیزی قابل مقایسه با مدت مشابه نیست.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲گفت: به منظور ارتقای ایمنی تردد در معابر شهری و بزرگراهی،عملیات تعمیر و…

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 2گفت: به منظور ارتقای ایمنی تردد در معابر شهری و بزرگراهی،عملیات تعمیر و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون سازمان برنامه و بودجه از ادامه پرداخت یارانه نقدی، معیشتی و کالابرگ الکترونیک به گروه‌های مشمول و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، تداوم پرداخت یارانه دارو، شیر خشک و ملزومات مصرفی پزشکی و تداوم پرداخت یارانه نان و خرید تضمینی گندم در سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: سازوکارهای لازم برای تسریع و تسهیل سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در توسعه شبکه فیبر نوری کشور و اعمال معافیت‌های مالیاتی برای حمایت از توسعه اقتصاد دیجیتال و تشویق کسب‌وکارهای اینترنتی با استفاده از سکوهای داخلی پیش بینی شده است.

یک ربع پیش

مدیر عامل سازمان خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران به اتفاق فرهادی شهردار منطقه ۱۹ سی و پنجمین مرکز پویاشهر ویژه کودکان کار و خیابان را افتتاح کرد.

13 دقیقه پیش

بخشنامه جدید بانک مرکزی درباره ضرورت رفع تعهد ارزی واردکنندگان دارو، تجهیزات مصرفی پزشکی، شیرخشک، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی طی ۶۰ روز از تاریخ ترخیص ابلاغ شد.

یک ربع پیش

رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی خوزستان از برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسی در خوزستان در رشته طراحی معماری با حضور ۴۸۷ نفر داوطلب خبر داد.

یک ربع پیش

مدیر جهادکشاورزی شهرستان ملایر با اشاره به ضرورت حفاظت از اراضی زراعی و باغی گفت: تخریب ۲۵ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی زراعی روستای حاجی‌آباد ملایر انجام شد.

14 دقیقه پیش

سریال «غریبه» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی جواد فرحانی تولید مرکز سیما فیلم، این روزها در حال تصویربرداری است.

یک ربع پیش

سرپرست مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت با اعلام پوشش ۴۰ درصدی برنامه سلامت خانواده در کشور گفت: بیش از ۲۰ میلیون ایرانی تحت پوشش این برنامه قرار دارند.

12 دقیقه پیش

قرار است هواداران خانم دو تیم استقلال و پرسپولیس به صورت مساوی در داربی ۱۰۲ در ورزشگاه حضور داشته باشند.

13 دقیقه پیش

به مناسبت ۱۶ آذر «روز دانشجو» به گفت‌وگو با «مبینا نوروزی» دانشجو و اولین مربی تنظیم موتور در ایران پرداخته و مسیر زندگی و موفقیتش را جویا شدیم.

یک ربع پیش

بیشتر...