خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

بازداشت قاتل متواری توسط پلیس کرمانشاه ایسنا

بازداشت قاتل متواری توسط پلیس کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاهرئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از بازداشت فردی خبر داد که پس از ارتکاب قتل در کرمانشاه به یکی از شهرستان‌های استان البرز گریخته بود.

سرهنگ علی کرمی گفت: به دنبال قتل یک نفر و زخمی شدن فرد دیگری در کرمانشاه، رسیدگی به موضوع و دستگیری فرد قاتل فراری در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده‌ خود موفق به شناسایی مخفیگاه متهم متواری در یکی از شهرهای استان البرز شده و عازم این شهر شدند.

کرمی افزود: کارآگاهان در ادامه پس از هماهنگی با مقامات قضایی و آگاهی استان البرز در عملیاتی منسجم و غافلگیرانه فرد متهم را دستگیر و به کرمانشاه منتقل کردند.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه ادامه داد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های انجام شده به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه‌اش را از این کار اختلافات شخصی عنوان کرد.

وی در پایان از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص خبر داد و گفت: تحقیقات تکمیلی از قاتل به منظور تکمیل پرونده ادامه دارد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

یک ربع پیش

فرماندار شهرستان از مشارکت 20 درصدی مردم این شهرستان تا به این لحظه در انتخابات خبر داد.

یک ربع پیش

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

یک ربع پیش

نشست بین‌المللی دیپلماسی آنتالیا با حضور مقامات کشورهای مختلف از جمله ایران در ترکیه آغاز به کار کرد.

یک ربع پیش

در حالی که رژیم صهیونیستی با گسترش دایره حملات خود به جنوب لبنان تلاش داشت ساکنین این مناطق را وادار به ترک خانه و کاشانه خود نماید، مقاومت و ایستادگی اهالی جنوب لبنان سبب شده تا این مسئله به فشار مضاعفی بر ارتش اسرائیل مبدل شود.

یک ربع پیش

آمریکا از صدور بیانیه‌‌ای علیه اسرائیل که به دنبال محکوم کردن رژیم صهیونیستی بخاطر شلیک به سمت فلسطینی‌ها در اطراف یک کاروان امدادرسان در شمال غزه بود جلوگیری کرد.

یک ربع پیش

نماهنگ ما می آییم با موضوع انتخابات امروز رونمایی شد.

یک ربع پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...