خبرآنلاین |
۳ هفته پیش

عامل درگیری در یک مرکز درمانی شهرستان نور دستگیر شد خبرآنلاین

عامل درگیری در یک مرکز درمانی شهرستان نور دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان نور از دستگیری عامل برهم زدن نظم عمومی درمانگاه حضرت زینب(س) این شهرستان خبر داد.

به گزارشخبرآنلاین، سرهنگ احمد امینی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری توسط یکی از اوباش منطقه و اخلال در نظم عمومی یک مرکز درمانی، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

ایرنا در خبری نوشت:وی با بیان اینکه مأموران انتظامی، سریعاً به محل حادثه اعزام شدند، افزود: با حضور به موقع پلیس در صحنه، عامل درگیری در عملیات ضربتی و مقتدرانه پلیس دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نور تصریح کرد: هرگونه اعمال مجرمانه اراذل و اوباش از قبیل عربده‌کشی، قدرت‌نمایی‌ و ایجاد مزاحمت برای پلیس پذیرفتنی نیست و در صورت مشاهده چنین اقدامی با واکنش سخت و پشیمان‌کننده پلیس مواجه شده و برابر قانون با این افراد برخورد خواهد شد.

۲۳۳۲۱۷

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مرکز مدیریت راه‌های کشور سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در جاده چالوس و وزش باد و گردوخاک در محورهای ۴ استان خبر داد.

21 ساعت پیش

مرد ۳۵‌ساله‌ای در انجمن ضدپیری آنلاین، نامی برای خود کسب کرد. او با وجود داشتن ۳۵ سال سن، ظاهرش مانند نوجوانان ۱۵ تا ۱۹ ساله است و این شرایط را ناشی از سبک زندگی سالم و رژیم غذایی متعادل خود می‌داند.

9 ساعت پیش

۴۰ سال پیش دادستانی فروش سیگار در پیاده روها را عمل مجرمانه توصیف کرد.

16 ساعت پیش

همواره غذاها و سفره‌های نذری در بین مردم جایگاه ویژه‌ای داشته و این فرهنگ در تمامی جوامع سنتی کم و بیش جلوه‌گر است. اما در ایران و در برخی از شهرها، نذری بسیار رایج طی سه، چهار دهه‌ی اخیر و حتی قبل‌تر از آن وجود داشته و تا حدودی تا زمان حال وجود دارد.

23 ساعت پیش

نیم قرن پیش تلاش‌هایی برای کنترل اعتیاد در کشور آغاز شده بود.

15 ساعت پیش

زمین‌لرزه‌ای به قدرت ۴/۶ ریشتر، منطقه سالند در استان خوزستان را تکان داد.

19 ساعت پیش

بدنبال اظهارات نرجس سلیمانی دختر شهیدسلیمانی در انتقاد از زاکانی، روزنامه همشهری به او حمله کرد.

7 ساعت پیش

نیم قرن پیش تلاش‌هایی برای کنترل اعتیاد در کشور آغاز شده بود.

15 ساعت پیش

گل مالی یکی از قدیمی ترین رسوم مردم لرستان در عزاداری های ماه محرم است آنها در غم از دست دادن عزیزانشان همین آیین را اجرا می‌کنند آیینی که به عنوان میراث ناملموس رواج دارد.

19 ساعت پیش

بیشتر...