کشف بیش از ۱۳ تن نهاده دامی قاچاق در مراغه all tv logo

کشف بیش از ۱۳ تن نهاده دامی قاچاق در مراغه
آذربایجان شرقیتبریز

سرهنگ فارسی اظهار داشت: ماموران یگان امداد مراغه حین گشت‌زنی هدفمند و کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی به یک دستگاه کامیون بنز ۱۰ چرخ مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از این کامیون مقدار ۱۳ تن و ۴۰۰کیلوگرمنهاده دامی قاچاقرا کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: کارشناسان ارزش کشفیات قاچاق را ۳ میلیارد ریال برآورد کردند که در این راستا یک نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی بهمراجع قضاییمعرفی شد.

سرهنگ فارسی در خاتمه خاطرنشان کرد مبارزه بی‌امان با پدیده شوم قاچاق از اولویت‌های پلیس است و از شهروندان درخواست می‌شود در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد مشکوک در این زمینه مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده قرارگاه نوح در دوران دفاع مقدس گفت: دشمن رادار دارد و می‌تواند در هوا و دریا هرچی هست را ببیند، ما یک قایقی استفاده می‌کنیم که با رادار دیدنش هم مشکل است و به راحتی نمی‌تواند آن را ببیند، بنابر این ما یک کاری کردیم که آنها تمام توانایی‌هایشان به صفر رسید.

13 دقیقه پیش

رییس مجلس شورای اسلامی، شهید حمیدرضا الداغی را تجلی شهامت و رشادت دانست.

8 دقیقه پیش

یوفا به اتفاقات بازی شب گذشته پاری سن ژرمن و نیوکاسل واکنش نشان داد و مسئول VAR این بازی را محروم کرد.

13 دقیقه پیش

رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره‌ کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: دانش‌آموز شاهرودی و معلمان مهدی‌شهری در بیست‌وششمین برنامه ملی «معلم‌ پژوهنده» عنوان پژوهشگر برتر و رتبه دوم کشوری را کسب کردند. 

8 دقیقه پیش

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از انجام غربالگری دیابت و قندخون از گروه سنی ۱۸ سال به بالا در استان خبر داد.

10 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون اطلاعات سنا آمریکا تصریح کرد، بسیار مهم است که آتش‌بس در نوار غزه ادامه یابد و رژیم صهیونیستی وجوهات فلسطین را آزاد کند.

یک ربع پیش

بیست و ششمین اجلاسیه کمیته فناوری نانو ایزو با حضور متخصصانی از کشورهای استرالیا، اتریش، برزیل، کانادا، جمهوری چک، فرانسه، آلمان، ایران، ژاپن، ایالات متحده، کره جنوبی، مالزی، سنگاپور، سوئد، انگلستان و چین به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

8 دقیقه پیش

مدیرکل مدیریت درمان تامین اجتماعی هرمزگان گفت: ۷۰۵ زوج نابارور هرمزگان شناسایی و با حمایت‌های استاندار هرمزگان درمان شدند.

یک ربع پیش

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) لرستان گفت: ۳۵۰ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۲ میلیارد در حوزه "زنجیره سبز" در استان عملیاتی شد.

یک ربع پیش

بیشتر...