خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

مردم با حضور حداکثری مشت محکمی بر دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند تسنیم


مردم با حضور حداکثری مشت محکمی بر دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز ایلام، سردارجمال شاکرمی امروز با حضور در پای صندوق رأی، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز صحنه‌هایی همچون دفاع مقدس در استان تکرار خواهد شد.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام با اشاره به خیل عظیم مردم آگاه و ولایتمدار و انقلابی استان جهت شرکت در انتخابات،گفت: اینصحنه همان صحنه اعزام رزمندگان به سمت جبهه های حق علیه باطل است.

وی با بیان اینکه در لحظات اولیه آغاز رأی‌گیری مردم مشت خود را بر دهان استکبار زدند، افزود: دشمنان با ماه‌ها تلاش سعی در کمرنگ کردن این حضور داشتند، اما مردم همیشه در صحنه ما به رهبر انقلاب لبیک گفته و هجمه‌های دشمنان را خنثی کردند.

شاکرمی به نقش اساسی و پیش‌برندگی رسانه‌ها برای خلق این حضور اشاره داشت و گفت: این تجلی حضور امروز نتیجه آن تلاش‌هاست.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) گفت: حضور مادران شهدا با تمثال شهدا مسئولیت ما را بیشتر می‌کند. حضور این ماداران حامل این پیام است که مردم ما فرزندانمان را نثار این نظام کرده‌ایم، شما هم باید بیایید.

ویتصریح کرد: رسانه‌هایی که تعهد و دلسوزی بیشتری برای خودشان ایجاد کردند یک فهم باطنیو شعور معنوی نسبت به قضایا دارند و دشمن را می بینند.

انتهای پیام/180/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نتایج ارزیابی یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان نشان می‌دهد موضوع سهم وام محصولات دانش‌بنیان از مجموع وام‌های فعال کشور یک درصد است و حدود ۷۱درصد شرکت‌های دانش‌بنیان هیچ گونه وام فعالی در سیستم بانکی ندارند.

1 ساعت پیش

 مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌شرقی از تحویل یک هزار و ۲۵۷ واحد مسکونی به مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

نیم ساعت پیش

ملی‌پوش قایقرانی ایران در ماده کایاک ۲۰۰ متر قهرمانی آسیا به مدال برنز رسید.

1 ساعت پیش

شبکه خبر صداوسیما در زیرنویس خود از شنیده شدن صدای انفجار در اصفهان خبر داد.

نیم ساعت پیش

صدور رای پرونده رمز ارز جعلی «کینگ‌مانی»، اعلام جرم دادستانی تهران علیه برخی از رسانه ها در جهت مقابله با برهم زنندگان امنیت روانی جامعه، ​تشکیل ۳۰ هزار پرونده عدم انجام تعهد برای خودروسازان در سال گذشته و ... از اخبار حقوقی و قضایی هفته گذشته بود.​

12 دقیقه پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از سریال نون خ 4 وقتی سلمان گم شده است را مشاهده میکنید.

2 ساعت پیش

موسسه اعتبارسنجی بین‌المللی «استاندارد اند پورز» در گزارشی رتبه اعتباری رژیم اسرائیل را از AA- به A+ کاهش داد.

1 ساعت پیش

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در مصاحبه‌ای نسبت به هرگونه اقدام نظامی علیه ایران، به رژیم اسرائیل هشدار داد.

12 دقیقه پیش

شیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه امارات عربی متحده در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان گفتگو و رایزنی کرد.

8 دقیقه پیش

بیشتر...