خبرگزاری تسنیم |
۲ هفته پیش

گزینه نهایی بارسلونا برای جانشینی ژاوی خبری از کلوپ نیست تسنیم


3 گزینه نهایی بارسلونا برای جانشینی ژاوی/ خبری از کلوپ نیست

یک منبع اسپانیایی مدعی شد که مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا گزینه‌های مدنظرش برای هدایت این تیم در فصل آینده را به سه نفر کاهش داده است.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم، جرارد رومرو یکی از خبرنگاران حوزه فوتبال در اسپانیا مدعی شد که دکو مدیر ورزشی باشگاه بارسلونا گزینه‌های جانشینی ژاوی را به 3 مورد کاهش داده که یکی از آنها آلمانی، دیگری ایتالیایی و آخری هم اسپانیایی است.

طبق ادعای مورنو؛ برخلاف آنچه در روزهای گذشته شنیده می‌شد، بارسلونا برنامه‌ای برای استخدام فرادی مانند تیاگو موتا، یورگن کلوپ یا پپ گواردیولا ندارد.

گویا یکی از سه گزینه نهایی دکو، روبرتو دزربی سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال برایتون انگلیس است. از میان گزینه‌های اسپانیایی پس از ابراز بی‌میلی گارسیا پیمینتا، میشل سانچس و اینانول آلگواسیل، حالا نوبت به ژابی آلونسو سرمربی بایرلورکوزن رسیده است، هر چند استخدام او با توجه به طرفداران فراوانی که در لیورپول، بایرن مونیخ و رئال مادرید پیدا کرده به نوعی غیرممکن به نظر می‌رسد.

تشدید بحران مالی باشگاه بارسلونا با محکومیت به پرداخت جریمه‌ای سنگین

در مورد گزینه‌‌ آلمانی بارسلونا هم رومرو مدعی شده که هانسی فلیک در فهرست نهایی دکو قرار گرفته است. با توجه به قرارداد داشتن گزینه‌های آلمانی دیگر، یعنی یولیان ناگلسمان سرمربی تیم ملی آلمان و توماس توخل سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ، استخدام فلیک برای بارسایی‌ها با هزینه کمتری همراه خواهد بود. فلیک از سال گذشته که از سرمربیگری تیم ملی آلمان اخراج شد، بدون تیم بوده است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سازمان ملل از انتصاب یک دیپلمات آمریکایی به عنوان معاون نماینده این سازمان در امور لیبی خبر داد.

یک ربع پیش

مهدی ترابی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان حضور یافت.

یک ربع پیش

‌با شمارش صندوق‌های شهری و روستایی، ‌نتایج دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های مختلف انتخابیه مشخص شد.

یک ربع پیش

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

یک ربع پیش

آیت‌الله رئیسی در پیامی از حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری قدردانی کرد.

یک ربع پیش

فرمانداران شهرستان کاشان و اردستان آرائی قطعی حوزه انتخابیه خود را اعلام کردند.

یک ربع پیش

مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته‌ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

یک ربع پیش

بارزترین جلوه بی‌عدالتی وجود مدارس خصوصی در نظام آموزشی است، اگر برخورداری اقتصادی تعیین کننده برخورداری آموزشی باشد، فاجعه است و مدارس خصوصی چنین اتفاقی را رقم زده‌اند.

یک ربع پیش

بیشتر...