راهبرد معاصر |
1 روز پیش

تلاش شکست خورده دشمنان ایران برای براندازی راهبرد معاصر

به نظر می‌آید ترفند دشمنان ایران این بار شکل خشن‌تری به خود گرفته و نشانه‌های تنش و اقدامات هیستریک از لابه‌لای دستورات مزدوران خیابانی مشهود است. بیش از چهار دهه است به دنبال ترسیم نقشه‌هایی هستند تا بتوانند با اجرایی کردن آنها نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند و مانع از صدور انقلاب شوند، ولی این‌گونه توطئه‌ها بیهوده و تاکنون نتیجه‌ای نداشته است.

تلاش شکست‌خورده دشمنان ایران برای براندازی

به گزارش «راهبرد معاصر»؛با گذشت چندین ماه از درگذشت دختر کُرد ایرانی، اقدامات تروریستی و اغتشاشات در چند شهر و استان ایران به وسیله برخی مجریان فریب خورده نقشه های شیطانی بدخواهان با هدف شوم براندازی نظام جمهوری اسلامی ادامه دارد. هرچند این گونه اقدامات ریشه در گذشته دور ندارد، اما ملت ایران حدود چهار دهه است به دلیل استقلال خواهی و داشتن حکومتی مبتنی بر شریعت اسلام و به دور از افراط گرایی که نگاه جامعی به زندگی انسان ها دارد و دارای ساختار ملی است، زیر فشار و تهدید آمریکا و متحدانش قرار دارد.

آزمایش اخیر موشک هایپرسونیک نشان از تحول و پیشرفت بنیادین در عرصه هوافضای ایران دارد که می تواند توازن قوا را در منطقه و جهان برهم بزند.


نظام جمهوری اسلامی ایران از ظرفیت های مردمی به نفع حاکمیت و در راستای خدمتگزاری به خود مردم سود می جوید و به دولتی تبدیل شده که خود را وقف منافع و رفاه ملت کرده است.بنابراین اگر با همه معیارهای علمی و منطقی سنجیده شود، درخواهیم یافت شاخص های ملی ایرانیان قبل و بعد از انقلاب اسلامی تفاوت هایی دارد و در حالی که در فضای خفقان گشته امکان شکوفا شدنشان وجود نداشت، در دوران بعد از انقلاب اسلامی استعدادهای مردم در زمینه های مختلف شکوفا شده است.


موفقیت های درخشان دانشمندان ایرانی و جوانان این کشور که نشان از این تغییر مثبت دارد، چیزی نبود که قدرت های جهانی بخواهند آن را بپذیرند و نسبت به آن بهت زده هستند. آزمایش اخیر موشک هایپرسونیک نشان از تحول و پیشرفت بنیادین در عرصه هوافضای ایران دارد که می تواند توازن قوا را در منطقه و جهان برهم بزند.


دشمن راه چاره را برای مقابله با اتحاد و هماهنگی ملی ایرانیان آن هم در حالی که دولت این کشور (برخلاف دولت گذشته) در عرصه داخلی و خارجی پیشرفت هایی به دست آورده است، در به راه انداختن ناآرامی و اغتشاشات داخلی دید.آنها بیم این دارند جمهوری اسلامی ایران پیشرفت ها و موفقیت های خود را به منطقه و جهان صادر کند، زیرا یکی از مبانی انقلاب اسلامی حمایت از مظلومان و مستضعفان در هر کجای دنیا، به ویژه کشورهای عربی و مسلمان است.


علاوه بر این، دشمنان به دنبال محاصره همه جانبه ایران هستند و بیش از چهار دهه است شبانه روز به دنبال ترسیم نقشه هایی هستند تا بتوانند با اجرایی کردن آنها نظام جمهوری اسلامی را ساقط کنند و مانع از صدور انقلاب به سایر نقاط شوند، ولی این گونه توطئه ها بیهوده و تاکنون نتیجه ای نداشته است.


ایران کشوری متشکل از حدود 16 قومیت، ازجمله فارس، کُرد، گیلکی، آذری، لر، ترکمن، عرب، بلوچ و ... است. همچنین از نظر دینی قشر عمده جمعیت این کشور مسلمان شیعه است و پیروان سایر مذاهب و ادیان همچون اهل سنت، ارمنی، مسیحی، زرتشتی و ... در این کشور ساکن هستند. این تنوع مذهبی و قومیتی باعث شده است استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی یعنی رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای منطقه ازجمله عربستان برای ایجاد شکاف قومیتی در این کشور به تکاپو بیفتند.


همه نقشه های دشمنان ایران تاکنون ناکام مانده است و حال به قصد ضربه زدن از درون به نظام جمهوری اسلامی به دنبال تنش های قومی و فرقه‌ای هستند. آنها همه نوع جنگی را امتحان کرده اند، از جنگ در سایه (نیابتی) گرفته تا تقابل غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی در منطقه، جنگ نفتکش ها، نبرد سایبری، ترور، حملات خرابکارانه و ... که با شکست همه آنها همراه شد، اکنون به دنبال ایجاد اغتشاشات و ناامنی داخلی در ایران از راه شکاف های قومیتی هستند.


به نظر می آید ترفند دشمنان ایران این بار شکل خشن تری به خود گرفته و نشانه های تنش و اقدامات هیستریک از لابلای دستورات مزدوران خیابانی مشهود است. این اقدامات تشکیلاتی ضد ایرانی که سرلشکر حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران ایران آن را شیطانی توصیف کرد، صفحه ای داخلی در ایران باز می کند و اکنون ایران با پرونده های متعدد شکست های بزرگ در عملیات های ضد ایرانی با هدف تضعیف نظام مواجه است.

همه نقشه های دشمنان ایران تاکنون ناکام مانده است و حال به قصد ضربه زدن از درون به نظام جمهوری اسلامی به دنبال تنش های قومی و فرقه‌ای هستند


دلیل این همه دشمنی ساده است؛ انقلاب اسلامی تنها انقلاب در ذهن و ضمیر مردم نیست، بلکه ریشه در اندیشه، عمل و باورهای مردم ایران دارد که با گذشت بیش از چهار دهه از آن، اقدامات تروریستی و اغتشاشات نمی تواند مردم این کشور را از حمایتشان از نظام جمهوری اسلامی بازدارد و شاهدیم در تظاهرات های ضد اغتشاشات در همه شهرها و شهرستان های ایران آن هم به طور خودجوش بارها میلیون ها نفر به صحنه آمده اند تا محکومیت این گونه اقدامات را اعلام کنند.


مردم ایران بارها به صحنه آمدند تا بگویند برخلاف برخی توطئه ها و اقدامات اغتشاشگران، حاضرند با جسم و جان خود از انقلاب اسلامی دفاع کنند و مادرانی که نشان دادند باکی از فدا کردن فرزندان خود در راه انقلاب اسلامی و ایران ندارند.#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فیلم خلاصه بازی مکزیک و آرژانتین را در ادامه ببینید.

2 ساعت پیش

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت از شنیده شدن صدای انفجار در منطقه «هار حوما» در قدس اشغالی خبر داد.

2 ساعت پیش

تورج فرهادی گفت: به همت عوامل اجرایی اداره مسیل ها و قنوات معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه طی دو ماه از آغاز فصل پاییز 30 هزار متر از انهار، کانال و مسیل ها لایروبی و پاکسازی شد.

نیم ساعت پیش

دکتر سید مناف هاشمی دبیر کل و سخنگوی کمیته ملی المپیک از انتخاب محسن بیرانوند بعنوان سرپرست مرکز نظارت بر تیمهای ملی خبر داد.

نیم ساعت پیش

یک شرکت دانش‌بنیان توانسته است با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی زیرساخت‌هایی را برای تسهیل هرچه بیشتر ارائه خدمات عمومی الکترونیک در کشور فراهم کند.

نیم ساعت پیش

نیم ساعت پیش

آیین تجلیل از برندگان قرعه کشی جشنواره فروش ویژه همشاگردی سلام در فروشگاه اتکا ممتاز شهید چمران برگزار شد و از برندگان تجلیل گردید.

نیم ساعت پیش

در ادامه سفر مدیران صنعت بیمه به استان گیلان، رییس کل بیمه مرکزی، دبیرکل سندیکای بیمه گران و مدیران عامل شرکت های بیمه در ساختمان سرپرستی بیمه آسیا در این استان حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

خیلی وقت‌ها تصور ما از مشکلات روحی و جسمی با چیزی که واقعا هست متفاوت است یکی از اون موارد اضطراب اجتماعی بین افراده است که مشکلاتی به وجود می‌آورد.

1 ساعت پیش

بیشتر...