تیتر برتر |
1 ماه پیش

تقدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در جشنواره برترین های روابط عمومی ایران تیتربرتر

تقدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون در جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران

به گزارشتیتربرتر؛هفدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران و جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران با حضور مدیران دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی، کارگزاران روابط عمومی و اساتید ارتباطات و روابط عمومی در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد و روابط عمومی بانک توسعه تعاون به‌پاس اقدامات اثربخش در حوزه فرهنگ‌سازی و ارتباطات درون‌سازمانی موردتقدیر واقع شد.

شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در حاشیه این همایش گفت: امروزه مسئولیت اجتماعی در زمره مهم‌ترین وظایف سازمان‌ها و شرکت‌ها تلقی می‌شود و به‌ویژه واحدهای تولیدی و صنعتی نیز به این موضوع مهم پی برده‌اند.

وی افزود: سازمان‌ها با تدوین اهداف، سیاست‌ها و راهبردها به شکل‌گیری برنامه استراتژیک و اجرای آن مبادرت می‌ورزند و در این برنامه‌ها مسیر پیشرفت، حفظ سهم بازار، افزایش رضایت مشتریان و تعامل با جامعه هدف و عموم مخاطبین را مدنظر قرار می‌دهند.

رئیس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون با اشاره به اقدامات اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون در راستای مسئولیت اجتماعی خاطرنشان کرد : پایبندی به مسئولیت اجتماعی اعم از حمایت از دانش‌آموزان کم‌بضاعت، تهیه اقلام موردنیاز واحدهای مراقبت توان‌یابان و تجهیزات آموزشی نابینایان جایگاه ویژه‌ای در برنامه‌های بانک توسعه تعاون دارد و علاوه بر این‌ها طرح‌های ملی و توسعه‌ای بانک در حوزه تسهیلات توسعه‌ای نیز نقش مهمی در توانمندسازی اقشار مختلف جامعه با رویکرد مسئولیت اجتماعی دارد.

حسن بشیر نیز دبیر این کنفرانس در خصوص لزوم تطبیق محیط درون سازمان با محیط پیرامونی، تولید محتوا مطابق رسانه‌های جدید، رویکرد تنظیم اثربخش پیام به‌جای بمباران اطلاعاتی مخاطب، ارتقای سطح روابط عمومی سازمان‌ها در جهت تسهیل ارائه خدمات و محصولات سازمانی، اهمیت مسئولیت اجتماعی و مسئولیت فرهنگی سازمان‌ها در قبال توسعه جامعه توضیحاتی ارائه داد.#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه‌های بزرگ اروپایی از هر ترفندی که شده استفاده می‌کنند تا ارلینگ هالند راضی به حضور در تیم‌شان شود.

14 دقیقه پیش

صبح امروز (پنج شنبه) محموله ای از چین حاوی ۴۰۰ هزار دوز و

یک ربع پیش

اینستاگرام در یک آزمایش جهانی که از روز چهارشنبه آغاز ش

یک ربع پیش

وزیر امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری در ناتو اظهاراتی را در واکنش به تصمیم ایران برای آغاز غنی سازی ۶۰ درصدی اورانیوم و مذاکرات وین برای احیای توافق هسته ای مطرح کرد.

یک ربع پیش

هر هفته در سال دست‌کم یک روز جهانی برای توجه مردم کره

نیم ساعت پیش

گروه استان‌ها ــ فرماندار نطنز از ثبت‌نام قطعی 341 داوطلب انتخابات شوراهای روستایی نطنز در دو بخش مرکزی نطنز و بادرود خبر داد.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم روسیه در وین بر لزوم اجرای تعهدات همه طرفین در چارچوب توافق هسته‌ای، بعنوان تنها راه حل مشکلات کنونی در مسیر احیای کامل برجام، ازجمله تحقق لغو تحریم‌های ضدایرانی از سوی آمریکا تأکید کرد.

نیم ساعت پیش

سازمان آتش‌نشانی دهلی، هند اعلام کرد که چهارشنبه شب، آتش‌سوزی عظیمی در اردوگاه شهید بهاگات سینگ در پاسچیمپوری غرب دهلی اتفاق افتاده و ۳۰ زاغه طعمه حریق شده است.

نیم ساعت پیش

اینستاگرام در یک آزمایش جهانی که از روز چهارشنبه آغاز شد، به کاربران امکان می دهد مشاهده شمارشگر لایک پستهای خود یا کاربران دیگر را به اختیار خود مخفی کنند.

نیم ساعت پیش

نرخ بیکاری در ترکیه مجددا از ۱۳ درصد گذشت.

نیم ساعت پیش

در حالی که قیمت هر بسته 700 گرمی خرمای رطب در مبدا تولید 11.5 هزار تومان است، در بازار 30 تا 50 هزار تومان به فروش می رسد.

نیم ساعت پیش

یک کارشناس ارشد تغذیه مصرف زولبیا و بامیه را موجب تضعیف

نیم ساعت پیش

دستیار سابق برانکو مدعی است به‌خاطر کرونا به چند پیشنهاد مربیگری جواب منفی داده اما قصد داشته پیشنهاد سرپرستی تیم ملی را بپذیزد.

نیم ساعت پیش

کاپیتان تراکتور در بازی مقابل پاختاکور، در حین تعویض به شدت عصبانی بود؛ البته دلیل این عصبانیت تعویض شدن نبود.

نیم ساعت پیش

گروه استان‌ها- طرح واکسیناسیون جانبازان در استان مرکزی اجرا می‌شود که به گفته مسئولان بنیاد شهید استان مرکزی، مرحله دوم واگسیناسیون جانبازان 70 درصدی استان مرکزی انجام شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...