خبرگزاری تسنیم |
3 ماه پیش

مشاهده دو خرس قهوه ای در خیابان های فیروزکوه فیلم تسنیم


مشاهده دو خرس قهوه‌ای در خیابان های فیروزکوه + فیلم

رئیس اداره محیط‌زیست فیروزکوه از مشاهده و تصویربرداری از دو قلاده خرس قهوه‌ای توسط شهروند دوستدار محیط‌زیست در منطقه آزاد ارجمند شهرستان فیروزکوه خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازفیروزکوه، داریوش فرخی در جمع خبرنگاران با اشاره به مشاهده خرس در این شهرستان اظهار داشت: شب گذشته یکی از اهالی روستایی در منطقه آزاد ارجمند موفق به تصویربرداری از دو قلاده خرس شد.

وی با اشاره به اینکه این شهروند دوستدار محیط‌زیست بلافاصله پس از تصویربرداری موضوع را به محیط‌زیست اطلاع و فیلم را در اختیار مأموران اجرایی این اداره قرار داد، افزود: شهروندان در صورت رؤیت گونه‌های وحشی، ضمن اجتناب از رویارویی مستقیم، جوانب ایمنی در برخورد با حیات‌وحش را رعایت کنند و موضوع را به بلافاصله به اولین پاسگاه محیط‌بانی یا اداره حفاظت محیط‌زیست اطلاع دهند.

وزیر کشور: مشکلات بستر رودخانه فیروزکوه در کمیسیون زیربنایی دولت پیگیری می‌شود

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست فیروزکوه در پایان ضمن قدردانی از شهروندان فیروزکوه برای همراهی در حفاظت از حیات‌وحش منطقه به‌ویژه گونه‌های منحصربه‌فرد، خاطرنشان کرد: کمک شهروندان در تکمیل زنجیره حراست و صیانت از محیط‌زیست تأثیر بسزایی دارد.

.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزیر کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مناطق سیل زده جنوب استان در میان اهالی روستای «سند بهرام» از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری حضور یافت .

13 دقیقه پیش

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بیش از هزار مترمربع از اراضی ملی در بیرجند رفع تصرف شد.

یک ربع پیش

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: مشکلاتی که دامن‌گیر مردم جنوب استان شده است در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان اقداماتی تدبیر شده که در دست اجرا است.

8 دقیقه پیش

دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر اشراق گفت: ۹۰۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود رسیده است.

9 دقیقه پیش

رئیس نوسازی مدارس گفت:۲۰ طرح آموزشی با ظرفیت ۲۹ هزار کلاس درس در مهر امسال افتتاح شد.

8 دقیقه پیش

با استفاده از نقاط کوانتومی، کارایی سلول‌های خورشیدی به بیش از ۱۸ درصد رسید. این دستاورد یک پیشرفت فناورانه در توسعه سلول‌های خورشیدی است که می‌تواند جهشی در مسیر تجاری‌سازی نسل جدیدی از سلول‌های خورشیدی ایجاد کند.

یک ربع پیش

معاون پرورشی و فرهنگی از برگزاری برنامه امور تربیتی در سطح کشوری در روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه خبر داد.

یک ربع پیش

استفاده از شلنگ کارواش به نظافت کشتارگاه‌ها، کمک زیادی می‌کند. نظافت کشتارگاه‌ها و مکان‌های تهیه مواد غذایی، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چراکه تأثیر مستقیمی بر سلامت عمومی مردم و کیفیت مواد غذایی دارد.

یک ربع پیش

تیم فوتبال استقلال تهران بازیکن جدید دیگری جذب نخواهد کرد.

یک ربع پیش

بیشتر...