خبر 24 |
2 ماه پیش

ساپینتو را تحریک کردند خبر24

ساپینتو را تحریک کردند!
به گزارشخبر24، بیژن طاهری دوشنبه شب در گفت وگویی با اشاره به حاشیه‌ها و اتفاقات دیدار دو تیم استقلال تهران و گل‌گهر سیرجان تصریح کرد: نکته قابل تامل این است که وقتی داور به سود ما نقطه پنالتی را نشان داد کادر فنی گل‌گهر پنالتی را قبول داشته و حرفی نداشتند اما با جریان سازی شرایط را به گونه‌ای رقم زدند که ساپینتو از زمین اخراج شود و شاهد آن اتفاقات در اواخر بازی باشیم.

وی ادامه داد: من پرتغالی بلد نیستم اما از روی اتفاقاتی که در زمین رخ داد می‌توان به این نتیجه رسید که مربی گل‌گهر از واژه‌هایی استفاده کرد که در نهایت ساپینتو از شرایط عادی خارج شد و در نهایت روند کار به گونه‌ای پیش رفت که داور او را از زمین بازی اخراج کرد. او قبل از این دیدار و در مصاحبه‌ای اعلام کرد باید به هم احترام بگذاریم و به نظرم هر چه آنچه در این دیدار اتفاق افتاد به دلیل این بود که طرفین همدیگر را به خوبی می‌شناختند.

مدیر تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: وقتی برای یک مربی در دقیقه پایانی بازی پنالتی گرفته می‌شود طبیعی است خوشحال باشد اما ساپینتو چرا ناراحت بود؟ طبیعی است وقتی او را تحریک کرده و از الفاظ نادرست استفاده کنیم ناراحت شده و عصبانی می‌شود.

طاهری گفت: می‌گویند سرمربی ما در طول بازی الفاظ نادرستی را به کار برده است، اما تصاویر ۴۵ دقیقه اول را ببیند. ساپینتو فقط ۳ بار به لب خط آمد و آنهم برای صحبت کردن با بازیکنان و انتقال نکات فنی بود اما نمی‌دانم چرا به دروغ مسایل را به گونه‌ای دیگر القا کرده و می‌خواهند به اهداف دیگری برسند.

منبع: مشرق


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدارس سه شهر استان تهران به دلیل بارش برف صبح روز سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ غیرحضوری است. رودهن؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. دماوند؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. پردیس؛ همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیر حضوری است.

7 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال گفت: به تصمیم رونالدو احترام می‌گذاریم اما هنوز در مورد حضورش در لیگ عربستان با او صحبتی نکردم.

7 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند گُلر پر حاشیه این روزای فوتبال که هر چند روز با موضوعی بولد میشه اینبار عکسای خارجی طورش با اکرم بانو مورد توجه قرار گرفت.

7 ساعت پیش

کمبود عرضه در بازار خودرو دوباره سیر صعودی قیمت‌ها را آغاز کرد و از آن بدتر بازار را به دست واسطه ها انداخته است. طی یک ماه اخیر که نوسانات شدید آغاز شده، میزان افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نیز نزدیک به یکدیگر است، گویی شیب نمودار تغییر قیمت محصولات هر دو خودروساز داخلی در یک رقابت داغ به سمت صعودی شدن می‌رود.

7 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سرعت گرفتن فرآیند واردات خودرو به کشور، از رسیدن برخی مدل‌ها به پشت مرز و آغاز تبلیغات برای آن‌ها خبر داد.

7 ساعت پیش

ثبت نام اولیه آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph. D) سال ۱۴۰۲ در فرصت اولیه ثبت نام، ۳۷۵ هزار تومان اعلام شده بود. اکنون، اما در فرصتی که تحت عنوان «ثبت نام با تاخیر» برای این آزمون تعیین شده است، هزینه خرید کارت ثبت نام مبلغ ۶۲۸ هزار تومان اعلام شده است.

7 ساعت پیش

قوه قضائیه اعلام کرد: برای رعایت جنبه‌های اسلامی، اخلاقی و انسانی، یک سالن برای اسکان موقت خانواده بازداشتی‌های اخیر زیر پل اوین، احداث خواهد کرد.

6 ساعت پیش

وزیر صمت ضمن بیان اینکه حرکت نرخ ارز بازار آزاد به سمت ۳۶ هزار تومان کاذب بوده و چیزی جز عملیات روانی نیست، گفت: در نظر داریم تا به قشر وسیعی از مردم کارت اعتباری برای خرید بدهیم.

7 ساعت پیش

نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به اینکه القای ناامنی پروژه جدید دشمن علیه نظام است، گفت: دانشگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت ها برای رفع مشکلات راهکار ارائه دهند.

7 ساعت پیش

بیشتر...