تیتر برتر |
4 روز پیش

روایت کنعانی از تبادل پیام ها در خصوص مذاکرات هسته ای مذاکرات مستقیم با آمریکا صحت دارد سایت تیتربرتر TitreBartar com

تسنیم :کنعانی گفت: موضوع هسته‌ای موضوعی است که تمام طرف‌های آن منافعشان درگیر است. در هر حال روند پیگیری موضوع هسته‌ای و رفع تحریم ها در چارچوب دیپلماتیک مورد اهتمام ایران است.

روایت کنعانی از تبادل پیام ها در خصوص مذاکرات هسته ای/ مذاکرات مستقیم با آمریکا صحت دارد؟

ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از تبادل پیام ها در خصوص مذاکرات هسته ای خبر داد.

«ناصر کنعانی»، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه، پاسخگوی سؤالات خبرنگاران شد.

کنعانی در خصوص احتمال آغاز دور جدید مذاکرات گفت: تاکید می‌کنم که همانطور که قبلا عرض کردیم تبادل پیام‌ها از کانال‌های محتلف ادامه دارد. موضوع هسته‌ای صرفا موضوع ایران نیست همانطور که سخنگوی اتحادیه اروپا هم اظهار کرده اقای بورل در تعامل با طرف‌های ذی ربط است و از این چارچوب تبادل پیام‌ها ادامه دارد. در ارتباط با مذاکرات عدم مذاکرات رسمی به معنای عدم تبادل پیام نیست. در مجموع در این زمینه مواضع ایران روشن است. موضوع هسته‌ای موضوعی است که تمام طرف‌های آن منافعشان درگیر است. در هر حال روند پیگیری موضوع هسته‌ای و رفع تحریم ها در چارچوب دیپلماتیک مورد اهتمام ایران است. طرف‌های دیگر هم نشان دادند که در حفظ برجام تاکید دارند و امیداوریم در عمل هم گام هایی انجام شود. اقای ایروانی در این ارتباط توضیح دادند و مذاکرات مستقیم و دوجانبه‌ای با آمریکا نداریم.

کنعانی در خصوص سیاست های آمریکا علیه ایران اظهار کرد: در طول سنوات گذشته اقدامات دولت آمریکا متنوع بوده و در حوزه های محتلف شاهد سیاست های خصمانه دولت آمریکا علیه ایران بودیم. ماهیت رفتار امریکا علیه ایران خصمانه است. به ویژه در بحث تحریم ها، مصادیق بارزی از جنایت علیه بشریت برای آمریکا ثبت شده است.#‌سیاست منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...