ایران آنلاین |
1 ماه پیش

تعرض به مدافعان حرم جز رسوایی بی اعتباری نتیجه ای ندارد ایران آنلاین

قالیباف در صحن علنی مجلس:
تعرض به مدافعان حرم جز رسوایی و بی اعتباری نتیجه‌ای ندارد

به گزارش ایران آنلاین، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:تعرض به مدافعان حرم که پایه جنایتکارانی همچون داعش را از سرزمین عزیزمان کوتاه کردند، جز رسوایی و بی اعتباری برای تعرض کنندگان و حامیان آنها نتیجه ای ندارد.

محمدباقر قالیباف در نشست علنی روز یکشنبه (۲۳ مرداد) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور گفت: فرارسیدن روز مقاومت اسلامی یادآور مقاومت جانانه حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه است و آغاز فصل جدیدی از مبارزه با رژیم جنایتکار صهیونیستی بود، را گرامی می‌دارم.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نویدبخش و درهم کوبنده ظاهر شد

رییس مجلس شورای اسلامی افزود: جنبش جهاد اسلامی فلسطین در آخرین حلقه از مقاومت اسلامی علیه جنایتکاران صهیونیست، نویدبخش و درهم کوبنده ظاهر شد. حرکت جهاد اسلامی ثابت کرد که امروز هر بخش از مقاومت اسلامی به تنهایی توانایی در هم کوبیدن عمیق ترین لایه‌های دفاعی رژیم صهیونیستی و خرد کردن اراده آنها را دارد.

وی با بیان اینکه امروز در سایه اتحاد و همدلی همه جریان‌های مقاومت با قاطعیت می‌گویم زوال دشمن غاصب نزدیکتر از هر روز است، تصریح کرد: غریب به هشت تبهکاری و جنایت رژیم صهیونیستی برهر بیننده منصفی آشکار ساخته است که  جنایات این رژیم در گرو ایجاد ناامنی، اختلاف، ترور، اشغال و جنایت سازمان یافته در سراسر منطقه است.

قالیباف تاکید کرد: هر روزی که جهان شاهد جنایت های بیشتر صهیونیست ها است و  نقشه های شوم آنها با همدستی رژیم‌های استکباری و ارتجاعی بیشتر بر ملا می‌شود، نقش مدافعان سرافراز و پرافتخار حرم در دفاع از امنیت ایران عزیزمان و ثبات منطقه آشکارتر می شود.

مدافعان حرم نگهبان امنیت و ناموس کشور عزیزمان هستند

وی با اشاره به روزهای ابتدایی جنگ در سوریه و عراق تاکید کرد: در آن روزها، عده‌ای دچار خطای محاسباتی شدند اما هنگامی که واقعیت صحنه با جنایت‌های دهشتناک داعش بیان شد، به گونه‌ای که حتی کشورهای اروپایی را هم نگران کرد، هر ایرانی منصفی با سلیقه‌های سیاسی مختلف به این باور رسید که مدافعان حرم فقط پاسداران حریم اهل بیت عصمت و طهارت نیستند، بلکه نگهبان امنیت و ناموس کشور عزیزمان هستند.

رییس قوه مقننه یادآور شد: به همین جهت تعرض به قهرمانان ملی که پای جنایتکارانی همچون داعش را از سرزمین عزیزمان کوتاه کردند، خاک پاشیدن به آفتاب است که جز رسوایی و بی اعتباری برای تعرض کنندگان و حامیان آنها نتیجه ندارد. ما به این شهدای مظلوم که خود را فدای مردم ایران و حفظ حریم اهل بیت کردند، افتخار می‌کنیم و زندگی در امنیت خود را مدیون آنها هستیم.

ظهور جلوه‌های اسلام سیاسی حامیان اسلام آمریکایی را خشمگین ساخت

قالیباف در ادامه با تقدیر از برپایی باشکوه مجالس عزا و ذکر مصیبت سیدالشهدا علیه السلام در سراسر کشور، اظهار داشت: ظهور جلوه‌های اسلام سیاسی از قبیل ظلم‌ستیزی، مقاومت در برابر دشمنان اسلام، مبارزه علیه رژیم صهیونیستی و افشای خط نفاق در عزاداری‌های محرم امسال، به طور ویژه دشمنان اسلام و حامیان اسلام آمریکایی را خشمگین ساخت.

وی ادامه داد: خشم دشمنان از آموزه‌های اسلام ناب محمدی، ثابت کرد  هیات بصیرت افزا و ظلم ستیز، مایع عزت مسلمین و خار چشم منافقین است.

قالیباف خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی استقبال گسترده مردم برای حضور در مراسم اربعین امسال در کشور عراق، تاکید می‌کنم ضروری است مسئولان مربوطه در تمام مراحل حضور مردم در این راهپیمایی باشکوه همه امکانات را برای رفع دغدغه‌های مردم و تسهیل روندها به کار گیرند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون پارلمانی ریاست‌ جمهور الگوی مجاهدان عالم و محور مقاومت شخصیتی همچون امام خمینی(ره) است، گفت: امروز در حیاط خلوت آمریکا و کشورهای آمریکای جنوبی به محور مقاومت می‌پیوندند.

7 ساعت پیش

امشب از دولت می دفع ملالی کردیم این هم از عمر شبی بود که

7 ساعت پیش

تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت بیمه نوین و دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد تقویت و بهره مندی از ظرفیت‌های دوسویه در حوزه آموزش و اشتغال منعقد شد.

7 ساعت پیش

وزیر امور خارجه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک با وزیر خارجه کوبا ملاقات و درباره موضوعات مورد علاقه طرفین از جمله مناسبات دوجانبه و تحولات بین‌المللی گفت‌وگو و تبادل نظر کرد.

6 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اتریش از ساعت ۱۸ به وقت تهران به مصاف سنگال می‌رود.

6 ساعت پیش

در شبی که دیدار پرهیجان انگلیس و آلمان برنده نداشت، ایتالیا با شکست مجارستان به دور نهایی لیگ ملت‌های اروپا رسید.

7 ساعت پیش

در ملاقات حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با «محمد سالم ولد مزروک» وزیر خارجه موریتانی، دو طرف درباره مناسبات دوجانبه و مسائل بین‌المللی تبادل نظر کردند.

6 ساعت پیش

خلاصه دیدار تیم های فوتبال مجارستان و ایتالیا در چارچوب رقابت های لیگ ملت های اروپا و پیروزی 2 بر صفر آبی ها را ببینید.

6 ساعت پیش

تعیین تکلیف سهام عدالت متوفیان از مهم‌ترین موضوعاتی است که وراث این افراد مدت‌هاست چشم انتظار آن هستند، با این حال زمان نهایی آن همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

6 ساعت پیش

بیشتر...