ایران آنلاین |
4 روز پیش

تقدیر از ایران خودرو خراسان ایران آنلاین

با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور صورت پذیرفت
تقدیر از ایران خودرو خراسان

دادستان شهرستان نیشابور به همراه رئیس دادگستری و اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان از مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان بابت حمایت از خانواده زندانیان نیازمند تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان، هم زمان با اولین روز هفته قوه قضاییه، دادستان شهرستان نیشابور به همراه رئیس دادگستری، مدیرعامل و جمعی از اعضای هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان این شهرستان ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت ایران خودرو خراسان از مدیرعامل این شرکت بابت حمایت از خانواده زندانیان نیازمند تقدیر کردند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیشابور با اشاره به تلاش های شرکت ایران خودرو خراسان در راستای توجه به آسیب های اجتماعی و نگاه ویژه مدیرعامل این شرکت به مقوله حمایت از خانواده گفت: طی جلسه ای که هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نیشابور با مدیرعامل شرکت برگزار کردند و بازدیدی که از زندان نیشابور به عمل آوردند همکاری های اثربخشی در جهت حمایت از خانواده زندانیان نیازمند این شهرستان به وجود آمد.
سید محمد حسینی افزود: در راستای این همکاری و با تلاش انجمن، کارگاه تولیدی کیف دوزی و خیاطی در محل انجمن ایجاد شد که اولین سفارش، تولید کیف جهت استفاده کارکنان شرکت تحویل داده شده است و باتوجه به رضایت از کیفیت محصول دومین سفارش نیز به زودی تحویل داده خواهد شد.
رییس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نیشابور خاطر نشان کرد: : از مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان بابت اشتغالزایی و کمک به تجهیز کارگاه انجمن حمایت از زندانیان نیشابور تشکر می کنم.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان ضمن تبریک هفته قوه قضاییه گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی با توجه به ایجاد زیر ساخت مناسب توسط دادگستری شهرستان نیشابور به حمایت از خانواده زندانیان نیازمند این شهرستان پرداختیم.
بیژن زاهدی فرد افزود: این همکاری از حدود 2 ماه پیش آغاز شده است و در تلاش هستیم با ترسیم استراتژی مناسب به تداوم و توسعه این همکاری بپردازیم.
وی خاطر نشان کرد: این همکاری با هدف حمایت از خانواده های زندانیان اتفاق افتاده اما امیدارم در آینده با گسترش بیشتر تولید، باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه باشیم./ش



#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایی ای6(EA6) نام یک سدان فناورانه از کمپانی گاک است که در بازار چین از 25800 تا 29300 دلار قیمت دارد.

6 ساعت پیش

رئیس صنف جایگاهداران سوخت گفت: برخی از طریق تولید خبر با موضوع سوخت در جامعه التهاب آفرینی می‌کنند و در این شرایط، اظهارات شفاف و به موقع مسئولان می‌تواند راهگشا باشد.

6 ساعت پیش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح عضویت رژیم صهیونیستی در سنتکام و استقرار تجهیزات و حضور آن در رزمایش‌ها را بسترساز ایجاد تهدیداتی برای منطقه عنوان کرد و گفت: ما این تهدیدات را برنمی‌تابیم و مطمئنا در قبال آن عکس‌العمل نشان می‌دهیم.

7 ساعت پیش

گروه صنعتی ایران خودرو ظهر روز یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱ با حضور وزیر صمت، از اولین کراس اوور ملی خود با نام « ری را » رونمایی کرد. ری را کراس اوور جمع و جور این خودروساز ایرانی بوده که بر اساس پلفترم IKP۱ توسعه پیدا کرده است.

6 ساعت پیش

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 4 از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.

8 ساعت پیش

استقلال در جدیدترین رده بندی جهانی با یک پله سقوط در جایگاه 168 ایستاد.

8 ساعت پیش

رئیس‌جمهور با بیان اینکه در هر شیطنت و فتنه‌ای در کشور جای پای نفاق دیده می‌شود،گفت: جریان انقلاب باید آگاه باشدتا جریان نفاق نتواند اهداف پلید خود را دنبال کند.

8 ساعت پیش

بیشتر...