برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ در دانشگاه فرهنگیان خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» رمضان پیری، مدیریت امور پردیس‌های فرهنگیان ایلام ، اظهار داشت: سری پنجم آزمون اصلح مهارت‌آموزان ماده ۲۸ بصورت هماهنگ در سراسر کشور آغاز شده است. مفاد این آزمون از دروس تخصصی داوطلبان است و به صورت حضوری _ الکترونیکی در محل پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان برگزار می‌شود.

شرط قبولی در آزمون جامع کسب ۶۰ درصد نمره آزمون است که بصورت سر جمع محاسبه می‌گردد. همچنین افرادی که به هر دلیل نتوانند نمره قبولی را کسب کنند آزمون جبرانی برای آن‌ها برگزار می‌شود که تاریخ و محل آزمون توسط سازمان مرکزی اعلام می‌شود.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایرنا نوشت : جان‌نثاری روز یکشنبه در اولین شورای اقامه نماز استان در استانداری اصفهان گفت : آموزش‌وپرورش علاوه بر برپایی نماز باید اصل نماز را در جامعه ترویج دهد به صورتی که دانش‌آموزان پس از آشنایی با نماز، خانواده‌های خود را بر برپایی این فریضه واجب الهی آشنا سازند.

4 ساعت پیش

دکتر سیدمحمد مرندی، مشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در بخشی از یک مصاحبه با جماران پیرامون مذاکرات هسته‌ای دوحه اطلاعات جالبی را مطرح کرده است. 

4 ساعت پیش

فرماندار بلگورود روسیه اعلام کرد که پس از وقوع انفجارهایی در این منطقه، خانه های متعدد ویران و دست کم ۷ تن کشته و زخمی شدند.

4 ساعت پیش

هافبک برزیلی مدنظر استقلال به صورت رسمی با چشمان گریان از نائوتیکو خداحافظی کرد.

4 ساعت پیش

منابع لبنانی از ورود سومین نفتکش ایرانی به سواحل سوریه خبر دادند

4 ساعت پیش

فارس نوشت : وحیدی گفت:کسانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند حضورشان از این به بعد غیر قانونی است و با آن ها برخورد خواهد شد.

4 ساعت پیش

مرتضی همیشه نگران این بود که گوشه ای بماند و از جهاد فاصله بگیرد.البته سال قبل از شهادتش خیلی خسته شده بود. مدام نگران بود.

4 ساعت پیش

پس از سقوط هواپیمای مسافربری ایرباس، سرنشینان لنج‌ها و قایق‌های محلی وحشت کردند. در مقابل چشمان حیرت‌زده آن‌ها قطعات هواپیما و پیکرهای متلاشی شده مسافران آن فرو می‌ریخت و آبی دریا را قرمز می‌کرد.

4 ساعت پیش

سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز امروز وارد ایران شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...