خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

هرمزگان مشکل مالی برای امور فرهنگی ندارد رضوی

دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان؛
هرمزگان مشکل مالی برای امور فرهنگی ندارد
به گزارشخبرگزاری رضویاز بندرعباس، حبیب بهادری دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان در جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد مراسم‌های دهه کرامت و پانزدهمین دوره جشن‌های مردمی و بین‌المللی زیرسایه خورشید اظهار داشت: کانون‌های تخصصی رضوی در طول سال در استان هرمزگان برنامه‌های مهم و خوبی اجرا می‌کنند که جان مایه این برنامه‌ها فرهنگی و مذهبی است. 
وی افزود: از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ما که برنامه‌های محوری نیز هستند می‌توان به قرار هشتم، چهارشنبه‌های امام رضایی، ویژه برنامه دهه کرامت، ویژه برنامه دهه آخر ماه صفر، شکوه مادری و جشنواره خدمت رضوی اشاره کرد. 
دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان گفت: این برنامه‌ها در جبهه کاری و توسط کانون‌های تخصصی خدمت رضوی در سه منطقه از بندرعباس یعنی در مناطق حاشیه کمربندی و مسجد حمزه که شامل چهار محله می‌شود، ندامتگاه مرکزی بندرعباس و امام زاده سید مظفر برگزار می‌شود در این محلات برنامه‌های چهارشنبه‌های امام رضایی هم برگزار می‌شود. 
وی تصریح کرد: ما به دنبال این هستیم نظام نیازهای فرهنگی، اجتماعی، هنری و مذهبی محلات مختلف را شناسایی کرده و با استفاده از توانمندی و تخصص خادمیاران رضوی و ظرفیت نهادهای اجتماعی و تشکل های مردمی مناطق مورد نظر به جامعه هدف خدمات رسانی شود. 
بهادری با اشاره به اینکه ما در ایام ماه مبارک رمضان نیز برنامه‌های خوبی داشتیم گفت: با مشارکت خادم‌یاران 100 راس گوسفند قربانی و بین نیازمندان توزیع شد ما همچنین سفره اطعام رضوی نیز داشتیم که بر همین اساس در 27 منطقه این سفره رضوی داشتیم و غذای گرم توزیع شد. 
وی ادامه داد: یکی از مواردی که ظرفیت آن وجود دارد این است که کانون سلامت می‌تواند از ظرفیت خیرین و گروه‌های جهادی برای خدمات رسانی به مناطق محروم به‌ ویژه خدمات درمانی به نام حضرت امام رضا علیه السلام استفاده و خدمات پزشکی ارائه کند. 
بهادری گفت: برای این کار دو دستگاه ایسوزو تحت عنوان بیمارستان سیار آماده است که می‌توانیم از این ظرفیت کار کیفی متناسب و خدمات درمانی دندانپزشکی انجام دهیم.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان مشکل مالی برای امور فرهنگی ندارد اظهار داشت: در همت و تلاش و محتوای کیفی مشکل وجود دارد که باید این نقیصه نیز رفع و برنامه ریزی های کیفی صورت گیرد. 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ناتو برای نخستین بار از چین به عنوان یک چالش امنیتی جدی نام برد که منافع، امنیت و ارزش‌های این پیمان را به چالش می‌کشد.

3 ساعت پیش

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت 2 قاچاقچی و کشف بیش از 4 تن و 820 کیلو مواد مخدر طی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی با عناصر قاچاق مواد افیونی خبر داد.

3 ساعت پیش

دبیر کل اتحادیه عرب به منظور حضور در نشست وزرای خارجه کشورهای عضو این اتحادیه فردا وارد لبنان می‌شود.

3 ساعت پیش

رئیس دادگستری شهرستان بهارستان گفت: پرونده‌های کثیرالاشاکی در بهارستان تعیین تکلیف و صلح و سازش پرونده‌ها 50 درصد رشد داشته است.

3 ساعت پیش

ایران با امضای تفاهم نامه‌ای با ونزوئلا نخستین محموله 100 هزار دوزی واکسن کرونای ایران برکت را به این کشور ارسال می‌کند.

3 ساعت پیش

فرماندهان جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان‌های کهگیلویه،گچساران و چرام و همچنین مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

3 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در دیدار روسای جمهور ایران و آذربایجان درخصوص بازسازی و احداث زیرساخت‌های قره باغ و همکاری برای توسعه کریدور شمال به جنوب رایزنی صورت گرفت.

3 ساعت پیش

وزیر امور خارجه قطر در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان، مذاکرات اخیر را مثبت ارزیابی کرد.

3 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صمت از احتمال برگزاری مرحله دوم قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه در پایان تیرماه خبر داد و گفت: احتمالاً تا پایان سال بساط قرعه‌کشی برچیده شود و عرضه و تقاضا تعیین قیمت کند.

3 ساعت پیش

بیشتر...