تیتر برتر |
1 ماه پیش

ماجرای پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس تیتربرتر

ماجرای پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس

به گزارشتیتربرتر؛بعد از جداییمهدی ترابیاز پرسپولیس و حضور در العربی گفته می‌شود قرار است او بار دیگر به پرسپولیس بازگردد تا در جمع سرخپوشان حضور یابد.همچنین با محرومیتآل‌کثیرو ضعف مهاجمان پرسپولیس ظاهراشهریار مغانلودیگر گزینه سرخ‌ها است.

جزئیات پیوستن شهریار مغانلو به پرسپولیس

شهریار مغانلو که در فصل گذشته پیکان بازگشته بود، در این تیم عملکرد موفقی داشت که باعث شده بود باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال، تراکتور و سپاهان به دنبال جذب وی باشند اما در نهایت این مهاجم تصمیم گرفت فوتبال خود را در خارج از ایران دنبال کند و راهی لیگ پرتغال و تیم سانتاکلارا شد.

در آستانه نقل و انتقالات زمستانی، بار دیگر شایعات در مورد انتقال این بازیکن به باشگاه‌های ایرانی داغ شده است و گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس با توجه به ضعف در خط هجومی خود علاقه‌مند به جذب این بازیکن است.

مغانلو در آخرین صحبت‌های خود درباره احتمال بازگشت به ایران گفته است: هیچ کس از فردا خبر ندارد. تلاش من این است که بتوانم به تیمی بهتر از سانتاکلارا بروم و همچنان در اروپا حضور داشته باشم. درباره پیشنهاد پرسپولیس هنوز صحبتی نشده است ولی چیزی مشخص نیست.

ابراهیم‌ شکوری، سخنگوی باشگاه پرسپولیس به احتمال جذب ۲ لژیونر از سوی سرخ‌ها واکنش نشان داد.

شکوری درخصوص شایعات جذب شهریار مغانلو برای تقویت خط حمله گفت: اجازه بدهید درباره گزینه‌ها صحبت نکنم، شرایط حرفه‌ای ایجاب می‌کند نسبت به بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی دیگر است با احتیاط بیشتری رفتار شود. بهتر است با صحبت نکردن درباره نفرات، باشگاه پرسپولیس را دچار چالش نکنیم.

بیوگرافی شهریار مغانلو بازیکن جدید پرسپولیس

شهریار مغانلو (زادهٔ ۳۰ آذر ۱۳۷۳ در زنجان) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای باشگاه فوتبال سانتاکلارا پرتغال بازی می‌کند.

اطلاعات باشگاهی شهریار مغانلو

  • باشگاه کنونی    سانتاکلارا
  • شمارهٔ پیراهن    70

بازی شهریار مغانلو باشگاه‌های جوانان

  • ۲۰۱۱–۲۰۱۴    پرسپولیس
  • ۲۰۱۴–۲۰۱۵    پیکان

باشگاه‌های حرفه‌ای شهریار مغانلو

  • سال‌ها    باشگاه‌ها    بازی    (گل)
  • ۲۰۱۵–۲۰۲۰    پیکان    ۵۲    (۱۵)
  • ۲۰۱۷–۲۰۱۹    ملوان انزلی (قرضی)    ۵۳    (۲۰)
  • ۲۰۲۰–    سانتا کلارا    ۳    (۰)

بازی های تیم ملی شهریار مغانلو

  • ۲۰۱۹-     ایران    ۱

تعداد بازی‌ها و گل‌های شهریار مغانلو فقط مربوط به بازی‌های لیگ داخلی است.

مصاحبه جدید شهریار مغانلو

شهریار مغانلو مهاجم ایرانی سانتاکلارا درباره سطح کیفی لیگ پرتغالگفت: اگر نسبت به فوتبال ایران بررسی کنیم اینجا سطح بالایی دارد. ما هر سه روز یک بار بازی می کنیم و ریکاوری خوبی داریم. امکاناتی داریم که به راحتی ریکاوری انجام می‌شود و این کمک می کند تا به شرایط بازی بعدی برسیم. فشار زیاد است ولی با این امکانات قادر خواهیم بود سرحال آماده بازی بعدی شویم.

هدف بزرگی دارم و امیدوارم به آن برسم، هدف اصلی ام تیم ملی است. انتخابی که داشتم اولویت اولم این بود که به تیم ملی برسم. مهاجمان بزرگی داریم که همگی آنها در اروپا حضور دارند و کار سخت است. من دوست داشتم در تیم ملی حضور داشته باشم و به همین دلیل حضور در فوتبال اروپا را انتخاب کردم.

وی با اشاره به عملکردمهدی طارمیدرلیگ پرتغال و تیم پورتوگفت: اینجا خیلی صحبت از مهدی طارمی است. برای مهدی خیلی خوشحالم و امیدوارم بهترین از این هم برای او اتفاق بیفتد و در تیم‌های بزرگتر حضور داشته باشد چون لیاقتش را دارد.

جلوی تیم ما هم خیلی خوب بازی کرد و تیم ما را اذیت کرد. باعث افتخار یک ایرانی است که اینجا همه درباره او صحبت می کنند. با مهدی هم بعضی اوقات صحبت می‌کنم ولی باعلی  (علیپور)بیشتر در ارتباط هستم. این دیدگاه شکل گرفته که بازیکنان ایرانی اینجا می‌توانند موفق باشند.

مغانلو هدف خود را ادامه حضور در فوتبال اروپا می‌داند و در این زمینه می‌گوید: فضای جدید را ترجیح می دهم. امیدوارم اتفاقی بیفتد که فصل آینده در تیمی بهتر حضور داشته باشم. یک سال اینجا حضور خواهم داشت و امیدوارم پیشنهاد خوبی از تیمی بهتر و یا کشور بهتر شکل بگیرد.

واکنش شهریار مغانلو به پیشنهاد پرسپولیس

مهاجم سابق پیکان درباره احتمال پیشنهاد دوباره پرسپولیس به وی برای حضور در این تیمگفت: سوال حاشیه‌ای نپرسید! من از فردای خودم خبر ندارم. ولی پرسپولیس تیم بزرگی است و مهاجمان بزرگی دارد. آرمان یکی از بهترین بازیکنان است و یک مقدار زمان می خواهد تا به شرایط خوب برسد. تمرکز من بیشتر حضور در فوتبال اروپا است و تلاشم این است که بتوانم مثمرثمر باشم و به تیم‌های بهتر راه پیدا کنم و اگر یک روز ببینم نمی‌توانم مطمئنا به ایران بازخواهم گشت و باید ببینیم چه پیشنهاداتی وجود دارد.

وی درباره دیدار هفته آینده تیمش گفت: این هفته باریوآوهبازی داریم. فاصله بین بازی‌ها خیلی کم است. یک بازی حذفی هم با براگا داریم و باید ببینیم کادرفنی چه برنامه ای خواهند داشت. اگر بازی کنم چه یک دقیقه و چه فیکس تلاش می کنم تا نمایش خوبی داشته باشم و نظر کادرفنی را جلب کنم.

مغانلو در پایان درباره انگیزه‌اش برای ادامه حضور در اروپاگفت: انتخابی که برای حضور در فوتبال اروپا داشتم به این دلیل بود که بتوانم در تیم ملی حضور داشته باشم. تمام سعی و تلاشم این است که بتوانم به این کیفیت برسم و دیگر همه چیز بستگی به خدا و کادرفنی و تصمیم آنها در این زمینه خواهد داشت. امیدوارم مسیری که انتخاب کردم را با موفقیت تا انتها بروم و بازیکن خوبی در اروپا برای ایران باشم.

گردآورنده:علی اکبر رضایی#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...

تبلیغات


تبلیغات

مطالب مرتبط

ماجرای پیوستن فرشاد فرجی به پرسپولیس,شرط پرسپولیس برای جذب فرجی یا نعمتی از شهرخودرو خودتان رضایتنامه بگیرید و بیایید,بیوگرافی فرشاد فرجی بازیکن فوتبال,

نیم ساعت پیش

جزئیات پیوستن فرهاد مجیدی به استقلال,بررسی وضعیت استقلال با فرهاد در فصل دوم لیگ بیستم,بررسی قرارداد فرهاد مجیدی با استقلال,آشنایی با دستیاران فرهاد مجیدی,وضعیت استقلال در ادامه نیم فصل دوم

7 ساعت پیش

فرهاد مجیدی در آستانه هدایت آبی‌پوشان,ساکت الهامی دستیار مربی استقلال می شود؟,استقلال سهم فرهاد مجیدی است یا ساکت الهامی؟, استقلال دائم مشغول آوردن و اخراج سرمربی,دستیار فرهاد مجیدی در استقلال

14 ساعت پیش

محمود فکری از هدایت استقلال استعفا داد,محمود فکری اخراج شد یا استعفا داد؟ ,عدم حضور دستیاران فکری در تمرین امروز استقلال,اولین اظهارات مدیرعامل استقلال بعد از جدایی فکری,,

1 روز پیش

سند رای حاج صفی به آجورلو بجای علی کریمی جنجالی شد,علت رای دادن حاج صفی به آجرلو,واکنش تند هواداران پرسپولیس به اقدام عجیب حاج صفی,واکنش بهنام ابوالقاسم پور به رای ندادن حاج صفی به کریمی,واکنش مهدی مهدوی کیا با رای نیاوردن علی کریمی,ماجرای رای ندادن حاج صفی به علی کریمی

1 روز پیش

بازگشت دوباره فرهاد مجیدی به استقلال, دلیل اخراج محمود فکری,جلسه اضطراری هیئت مدیره باشگاه استقلال,دعوت محمود فکری به استعفا,احتمال بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال, سرمربی جدید استقلال کیست؟,گزینه های سرمربیگری استقلال,سه گزینه سرمربیگری استقلال,جدایی داوطلبانه محمود فکری

1 روز پیش

جانشین محمود فکری در استقلال کیست,صحبت های مهدی پاشازاده درباره استقلال, شانس مهدی پاشازاده درباره سرمربی استقلال,سرمربی جدید استقلال کیست,معرفی سرمربی جدید استقلال

1 روز پیش

حسین زامهران می گوید از گلش لذت نبرد زیرا با سه امتیاز نساجی همراه نشد.

1 روز پیش

صحبت های عزیزی خانم درباره علت رای آوردنش,فیلم صحبت های عزیزی خانم درباره علت رای آوردنش

1 روز پیش

به نظر می رسد محمود فکری پس از ۱۶ هفته حضور بر روی نیمکت استقلال، در آستانه جدایی از جمع آبی پوشان قرار دارد.

1 روز پیش

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال صبح سه‌شنبه برگزار می‌شود.

1 روز پیش

ممکن است محمد صلاح در بازیهای ابتدایی فصل بعد لیورپول غایب باشد.

1 روز پیش

یحیی گل محمدی به تمجید از سیدجلال حسینی پرداخت و او را بهترین بازیکن لیگ دانست.

1 روز پیش

سرمربی نفت آبادان با اشاره به مشکلات این تیم خواهان این شد تا مسوولان با صداقت و تعهد لازم، ناجی این تیم و هوادارانش باشند.

1 روز پیش

ویکتور فونت، یکی از نامزدهای ریاست بارسلونا از ژاوی به عنوان رهبر پروژه خود نام برد.

1 روز پیش

بیشتر...