خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

ادارات این شهر شنبه دورکار شدند خبرآنلاین

به گزارشخبرآنلاین، ادارات جزیره کیش شنبه ۲۳ تیرماه به دلیل افزایش دما تعطیل است و به صورت دورکاری فعالیت خواهند داشت.

تسنیم در خبری نوشت: با توجه به گزارش هواشناسی در خصوص افزایش دما، فعالیت تمامی ادارات و نهادها روز شنبه ۲۳ تیرماه به صورت دورکاری اعلام شد.

گفتنی است این اقدام در راستای مدیریت انرژی در جزیره کیش و استانهای جنوبی انجام می شود.

۴۷۲۳۶#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از منتقدان جدی عملکرد زاکانی در شورای شهر تهران علی‌اصغر قائمی است. او در تشریح ماجرای پیش‌آمده در جریان شورا به نطق نرجس سلیمانی اشاره می‌کند و می‌گوید آقامیری یکی از اعضای شورا به سخنان سلیمانی معترض شد و از عبارت ناشایستی استفاده کرد. «دوستان ما نسبت به اعتراض واردشده از سوی آقای آقامیری معترض بودند که اساسا حق آزادی رای اعضای شورا باید حفظ شود و نباید دچار خودسانسوری شوند یا از بیان مطالب پرهیز کنند یا بترسند یا فضا را به شکلی مهندسی کنند که افراد حرف‌شان را بیان نکنند.»

12 ساعت پیش

 رییس پلیس راهور پایتخت گفت: تغییر در ارقام پلاک وسیله نقلیه جرم است.

7 ساعت پیش

در روز ۱۳ محرم حال و هوای خاصی در مسجد ملااسماعیل یزد برگزار می‌شود.

23 ساعت پیش

در شرایطی که خبرهای منتشر شده در فضای مجازی از ریزش معدن در جاده چالوس و گرفتار شدن ۴ نفر حکایت دارد، اما بررسی‌های همشهری از هلال احمر البرز نشان می‌دهد که این خبر واقعیت ندارد.

1 ساعت پیش

طی ۱۵ روز آینده شاهد ثبت بالاترین دماهای سال هستیم و برخی از نقاط کشور حتی گرمترین روزهای چند سال اخیر خود را تجربه خواهند کرد؛ از اینرو این دو هفته روزهای حساسی برای صنعت برق کشور خواهد بود چرا که افزایش دما، تأثیر مستقیمی در افزایش مصرف برق دارد.

5 ساعت پیش

جرائم مربوط به سبقت غیرمجاز شامل پنج کد جریمه است. این تخلف جزو تخلفات حادثه ساز هم محسوب می‌شود که پلیس حساسیت بیشتری در برخورد با آن دارد.

9 ساعت پیش

النا و الیسا ۱۳ و ۱۴ ساله بامداد امروز از بالای برج های حکیمیه تهران به پایین پریده و خودکشی کردند.

2 ساعت پیش

زیبا زنی ۳۵ ساله است که قصد دارد از همسرش جدا شود. او می‌گوید کارهایی که شوهرش کرده راهی برای ادامه دادن به این زندگی برای او نگذاشته است.

دیروز

جانشین پلیس راه راهور فراجا از ترافیک پر حجم در محور هراز خبر داد.

دیروز

بیشتر...