خبرورزشی |
6 روز پیش

پیغام غیر مستقیم بازیکنان استقلال به آجورلو چه بود مدیرعامل استقلال به روی خودش نیاورد

شب گذشته مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال برای استقبال به فرودگاه رفته بود و با یک شاخه گل به اعضای تیمش خسته نباشید گفت.

استقلال
خبرورزشی -

مسئولان باشگاه استقلال پیش از این به بازیکنان اعلام کرده بودند که اگر بازیکنان ۴ بازی پایانی را با برد سپری کنند پاداش ویژه ای به آنها داده خواهد شد. در این راستا شب گذشته که با شکست پرسپولیس مقابل سپاهان قهرمانی استقلال در لیگ برتر قطعی شد و اعضای این تیم خوشحال از اهواز به تهران بازگشتند در انتظار عملی شدن وعده باشگاه هستند. 

شب گذشتهمصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلالبرای استقبال  به فرودگاه رفته بود و با یک شاخه گل به اعضای تیمش خسته نباشید گفت و خودش صحبتی از پاداش به بازیکنان نکرد اما بازیکنان استقلال در همان فرودگاه به اطرافیان مدیرعامل باشگاه اعلام کردند که چه زمانی پاداش ها داده می شود و سراغ آن را می گرفتند. باید دید مدیرعامل استقلال برای این ۴ بازی چه پاداش ویژه ای در نظر گرفته و برای قهرمان شدن این تیم چه برنامه ای در سر دارد. #‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- رییس‌جمهور گفت: نمایشگاه کتاب از جلوه‌های معرفی بهترین‎ها و جدیدترین‌ها در حوزه نشر است و می‌تواند جوان‌ها را مشتاق به کتاب خواندن کند.

7 ساعت پیش

مشهد- اتصال یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی موقت در بخشی از حرم مطهر رضوی شد.

7 ساعت پیش

تیم والیبال زنان ایران به جای قزاقستان در بازی های کشورهای اسلامی شرکت می کند.

7 ساعت پیش

معاون وزیر کار با تشریح جزئیات طرح ساماندهی آموزش مربیان فنی و حرفه‌ای از عزم جدی این سازمان برای ایجاد نهضت مهارت‌آموزی خبر داد و گزارشی از روند اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی ارائه کرد.

7 ساعت پیش

برخی از خودروها، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است.

7 ساعت پیش

رئیس جمهور ترکیه در تماس تلفنی با ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو گفت که ترکیه از سیاست درهای باز ناتو حمایت می‌کند.

6 ساعت پیش

مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه تمدید شد.

7 ساعت پیش

در شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۵۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

7 ساعت پیش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جای مانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.

6 ساعت پیش

بیشتر...