اکونا پرس |
۱ هفته پیش

بیژن در سال 1401 همچنان محبوب مصرف کنندگان است

بیژن در سال 1401 همچنان محبوب مصرف کنندگان است

بیژن در سال 1401 همچنان محبوب مصرف کنندگان است

بیژن در سال 1401 همچنان محبوب مصرف کنندگان است
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیبیژن، جشنواره ملی برندهای محبوب مصرف کنندگان در قالب گسترده ترین نظرسنجی مردمی برای انتخاب برندهای محبوب مردم در سال ۱۴۰۱ در مرکز همایش های بین المللیصدا و سیمابرگزار شد.

این جشنواره ضمن شناسایی برندهای محبوب مصرف کنندگان از طریق برگزاری گسترده ترین نظرسنجی مردمی در سطح کشور، زمینه ارتقای نقش و جایگاه مصرف کنندگان در انتخاب برندهای محبوب ایرانی را فراهم آورده و بهفرهنگ سازیخریدهای مبتنی بر برند با معرفی برندهای معتبر و خوشنام ایرانی در میان مصرف کنندگان کمک نماید.

در این جشنواره بیژن حائز رتبه برتر شناخته شد و تندیس برند محبوب را کسب کرد. طعم برتر سس های بیژن از نگاه مصرف کنندگان می تواند بهترین ملاک سنجش و ارزیابی مردمی باشد. چرا که این مصرف کننده است که با انتخاب هوشمندانه به دنبال بهترین کیفیت است. گفتنی است یکی از راه‌های شناخت عیار برندها، تجمیع و به اشتراک‌گذاری نظرات تک تک مصرف کنندگان ایرانی از تجربیات خرید و مصرف کالا‌ها و خدماتی است که روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنند.

 

نشست شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های صنعت بیمه، با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه ‌آسیا و مدیران روابط…

جایزه همایش مدیران کار آفرین کشور با حضور برترین‌های حوزه اشتغال‌زایی و کارآفرینی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آقایان مسئول اگر مسائل را ریشه‌ای حل کنند و جلو فساد در انواع آن و مدیریت سوء را بگیرند و از هدررفت سرمایه‌ها جلوگیری کنند و با انتخاب مدیران کارآمد در مناطق آنها را وا دارند تا با نظرات کارشناسی و صحیح مشکلات را احصا و به مرکز گزارش کنند، حل آن معضلات کار سختی نیست.

5 ساعت پیش

بریتانیا یکشنبۀ گذشته میزبان مسابقات جهانی شطرنج زیر آب بود. در این مسابقات که در هتل لئوناردو رویال برگزار شد، ۱۰ شطرنج باز در حالی که عینک شنا بر چشم داشتند، شرکت کردند.

5 ساعت پیش

فرمانده سپاه جوادالائمه (ع) خراسان شمالی گفت: رسانه‌ها اعتبار حرفه‌ای و رسانه‌ای خود را فدای سرعت نکنند.

5 ساعت پیش

معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار با نمایندگان استان سیستان و بلوچستان، در جریان دغدغه‌ها ، مطالبات و نگرانی های آنان قرار گرفت.

5 ساعت پیش

جلسه ستاد ملی اربعین به صورت ویدیو کنفرانس با حضور استاندار و معاون هماهنگی امور زائرین استاندار قم برگزار شد.

5 ساعت پیش

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: آزادگان اسوه صبر هستند و رنج و سختی آن روزها و دوری از وطن را در سایه صبر و مقاومت سپری کردند.

5 ساعت پیش

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تصویب تسهیلات ۱۰۰۰ میلیارد ریالی جهت تکمیل خوابگاه ۴۰۰ نفره پسرانه کمالوند خبر داد.

5 ساعت پیش

انجمن علمی دانشجویی انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران دوره آموزش «شبیه‌سازی مخازن هیدروکربوری با نرم‌افزار eclipse و مدل‌سازی استاتیک مخازن با نرم‌افزار پترل» را برگزار می‌کند.

5 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از آبرسانی با تانکر به برخی از روستاهای بخش گمبوعه شهرستان حمیدیه خبر داد.

4 ساعت پیش

بیشتر...