ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

مقایسه: مورینیو بالاتر از تن هاخ، اوله فان خال ورزش سه

مقایسه: مورینیو بالاتر از تن‌هاخ، اوله و فان‌خال

با وجود همه ناامیدی‌ها تن‌هاخ در صد بازی نخست خود توانست 59 درصد پیروزی را ثبت کند.

مقایسه: مورینیو بالاتر از تن‌هاخ، اوله و فان‌خال

به گزارش "ورزش سه"، اریک تن‌هاخ در دربی منچستر جدای از حال و هوایی که نسبت به شرایط این دیدار داشت، یک حس خاص را تجربه می‌کرد. حس ورود تن‌هاخ به باشگاه‌ صدتایی‌های منچستریونایتد.
او حالا پس از اوله گونار سولسشر، ژوزه مورینیو و لوئیس فن‌خال چهارمین چهره‌ای است که در دوران پسا فرگوسن توانسته صد بازی هدایت آنها را برعهده داشته باشد که این عدد فرصتی برای ارزیابی را در اختیار تحلیلگران قرار می‌دهد.
آنها در حال 11 امتیاز با تیم چهارم جدول فاصله دارند و اگر کسی در آخرین فصل حضور الکس فرگوسن، به کما رفته باشد قطعا با مشاهده این وضعیت احتمالا دوباره به حالت قبلی باز خواهد گشت!
آمار را با هم مرور کنیم:

لوییس فان‌خال - 52 درصد پیروزی
مرد هلندی در تابستان 2014 به عنوان رهبرشیاطین سرخشروع به کار کرد و دو سال روی صندلی داغ اولدترافورد دوام آورد. شکست تیم زیر نظر سرمربی هلندی سخت بود (میانگین گل خورده آنها در طول دوران سرمربیگری او 0.95 گل است) اما شرایط تیم او مطلوب یونایتدی‌ها نبود. 52 درصد پیروزی از 100 بازی آمار فاجعه‌آمیزی نیست، اما او را در رتبه پایین این جدول چهار نفره قرار می‌دهد.

اوله گونار سولسشر - 56 درصد پیروزی
او بیشتر از سه نام دیگر و در مجموع در 168 مسابقه در یک دوره سه ساله مربیگری کرد. با در نظر گرفتن 100 بازی نخست، او به 56 درصد برد در این تعداد بازی رسید و در مجموع شرایط بدی نداشت. با این حال او تنها سرمربی این لیست است که هیچ جامی را در دوران مربیگری خود لمس نکرد.

اریک تن‌هاخ - 59 درصد پیروزی
نمی‌توان ضعیف بودن آنها را در این فصل نادیده گرفت اما تن‌هاخ شرایط قابل قبولی در این تیم دارد. با تمام آشفتگی‌های موجود توانست تیمش را در همان فصل اول به رده سوم جدول برساند. روی کین اسطوره یونایتد در گفت‌وگو با اسکای اسپورت بهترین توصیف را از وضعیت کنونی داشت: کلافگی ناشی از مبهم بودن مقصد؛ ادامه دادن یا رها کردن!

1996939

ژوزه مورینیو - 60 درصد پیروزی
آقای خاص نسبت به هر سرمربی دیگری در ده سال گذشته درصد پیروزی بهتری دارد و همچنین در طول 100 بازی نخست خود سه جام را بالای سر برده است. او در یونایتد دو فصل بسیار درخشان را تجربه کرد و پس از آن سندروم فصل سوم بار دیگر گریبان‌گیر او شد تا نتواند از نیمکت خود در این تیم دفاع کند. با این حال مورینیو در میان مربیان جایگزین فرگوسن حالا بیشتر از هر نامی در 100 بازی آغازین خود پیروز شده و شاید اگر او در اولدترافورد می‌ماند اوضاع بسیار بهتر بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استقلال پس از گذشت فقط ۲۳ هفته، توانست پنجاهمین امتیاز خود در این فصل را کسب کند.

2 ساعت پیش

مارکا امروز گزارش داد که مسئولان بایرن در نهایت روی زین‌الدین زیدان برای جانشینی توماس توخل به جمع‌بندی رسیده‌اند و تماس‌ها با ایجنت او شروع شده است.

2 ساعت پیش

ویتور روکه یک فرصت دیگر برای نشان دادن ارزش‌هایش را از دست داد و نتوانست مقابل کادیز خوب بازی کند.

2 ساعت پیش

عارف آقاسی با دریافت چهارمین کارت زرد دیدار با نساجی را از دست داد.

2 ساعت پیش

با اعلام فدراسیون کشتی آمریکا، گیبل استیوسون سهمیه حضور در انتخابی المپیک را نخواهد داشت.

2 ساعت پیش

لوچانو اسپالتی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، با حضور مجدد در ورزشگاه مارادونا با استقبال گسترده هواداران نتوانست احساساتش را بروز ندهد.

2 ساعت پیش

غلامرضا مومنی مقدم رسما سرمربی تیم والیبال صنعتگران امید در لیگ برتر ۱۴۰۳ شد.

2 ساعت پیش

لیورپول در حالی که همچنان از کریستال پالاس عقب است ستاره ‏جوانش کانر بردلی را به دلیل مصدومیت از دست داد. ‏

2 ساعت پیش

سُر خوردن بدموقع ویرژیل فن‌دایک می‌توانست یاد و خاطره لغزش ‏تاریخی استیون جرارد را زنده کند که رابرتسون ناجی لیورپول و ‏کاپیتان تیمش شد.‏

2 ساعت پیش

بیشتر...