فوتبالی |
1 ماه پیش

واکنش رئیس فدراسیون به مرگ بوکسور تیم ملی ثوری: علت مرگ روستایی را نمی دانیم فوتبالی

واکنش رئیس فدراسیون به مرگ بوکسور تیم ملی/ ثوری: علت مرگ روستایی را نمی‌دانیم!

واکنش رئیس فدراسیون به مرگ بوکسور تیم ملی/ ثوری: علت مرگ روستایی را نمی‌دانیم!

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس فدراسیون بوکس گفت: مربیان می گویند که هیچ ضربه‌ای به سر بوکسور فوت شده در اردوی تیم ملی وارد نشده است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، محمد امین روستایی بوکسور همدانی تیم ملی جوانان که در اردوی این تیم در استان کردستان حضور داشت، روز دوشنبه 17 مردادماه پس از پایان یکی از تمرینات تیم ملی از هوش می رود و بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل می شود.طبق ادعای سرپرست تیم ملی جوانان، محمد امین روستایی پس از پایان تمرینات تیم ملی، برای شستن دست و صورت خود به سمت سرویس بهداشتی می رود، اما پس از مدتی بی‌هوش روی زمین می افتد. پس از این اتفاق حاضرین در سالن تمرین سریعاً با اورژانس تماس گرفته  و روستایی بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود، اما متاسفانه در بیمارستان طبق تشخیص پزشکان مشخص می شود که او دچار ضایعه مغزی شده و با وجود جراحی و تلاش کادرپزشکی، متاسفانه امروز چهارشنبه 19 مردادماه وی دارفانی را وداع کرد.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس کشورمان در واکنش به این سوال که خبر مرگ عضو تیم ملی جوانان واقعا شوک کننده بود، چه اتفاقی برای روستایی در اردوها رخ داده است، گفت: از دست دادن محمد امین روستایی عضو تیم ملی جوانان واقعا دردناک بود. همه ما از حادثه ای که رخ داده شوک شده ایم و منتظر نتیجه پزشکی قانونی هستیم، چون واقعا علت مرگ مغزی را هنوز نمیدانیم.

رئیس فدراسیون بوکس در ادامه افزود: طبق صحبت های سرپرست تیم ملی، او در تمرینات اردوی تیم ملی به شکل عادی تمرین می کرده و بیکباره احساس سردرد می کند و بعد از آن به حالت بیهوشی می رود. هنوز کسی واقعا علت مرگ او را نمی داند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در طول تمرین ضربه ای به سر این بوکسور خورده است که باعث مرگ مغزی شده است، گفت: خیر در رابطه با این موضوع بنده از مربیان تیم ملی سوال کردم، آنها مدعی شدند که هیچ ضربه ای به سر این بوکسور وارد نشده است.  آنها مدعی شدند که اصلا روز حادثه تمرین به شکلی فیزیکی بین بوکسورها انجام نشده و در واقع فقط تمرینات آماده سازی در اردوی تیم ملی انجام شده است. به هیچ عنوان ضربه ای نیز به سر او وارد نشده است. 

رئیس فدراسیون بوکس در پایان صحبت های خود، خاطر نشان کرد: روستایی در حالت بیهوشی بوده و با همان شرایط راهی بیمارستان شده است. رضا مهدی پور سرمربی تیم ملی می تواند در مورد این موضوع توضیحات کامل تری را ارائه کند. در هر صورت ما هم منتظر جواب نهایی پزشکی قانونی هستیم.

7777#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

5960,فوتبال,اینفوگرافی

17 ساعت پیش

5960,تیم ملی فرانسه,جام جهانی,اینفوگرافی,جام جهانی قطر

20 ساعت پیش

5960,اینفوگرافی

21 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- نشریه دیلی میل چاپ لندن بازی تیم ملی انگلیس برابر ایران در گروه دوم جام جهانی را فرصتی برای ثبت یک برد پرگل در کارنامه سه‌شیر دانست. به گزارش فوتبالی، روزنامه دیلی میل در گزارشی به وضعیت نه چندان خوب تیم ملی انگلیس در فاصله دو ما,تیم ملی انگلیس,جام جهانی,جام جهانی 2022 قطر,تیم ملی ایران

17 ساعت پیش

مروری بر نتایج و برنامه بازی های امشب چهارم مهر 1401 لیگ ملت های اروپا

12 ساعت پیش

آیتم های برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش سیما در سوم مهرماه را در رسانه فوتبالی تماشا کنید

23 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی-سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه اصغر قهرمانی به عنوان مربی دروازه‌بان به کادر فنی اضافه می‌شود، گفت: بازیکنان جوان آمده اند تا کار بزرگی در آسیا انجام بدهند.به گزارش فوتبالی به نقل از  سایت فدراسیون فوتبال، وحید شمسایی، ,وحید شمسایی,تیم ملی فوتسال ایران,جام ملت های فوتسال آسیا

13 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- آیا کارلوس کی‌روش می‌تواند انتقام تیم ملی مصر را با ایران از سنگال بگیرد؟به گزارش فوتبالی٬ تیم ملی در حالی برای بازی با سنگال آماده می‌شود شود که کارلوس کی‌روش از تقابل با این تیم خاطره خوبی ندارد چرا که سنگال نه تنها اجازه نداد ,تیم ملی ایران,تیم ملی سنگال,دیدار تدارکاتی,کارلوس کی‌روش

20 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- شعار رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتخاب شد.به گزارش فوتبالی به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،  رئیس دپارتمان مسئولیت اجتماعی با بیان اینکه شعار «تا پای جان، برای ایران» به‌عنوان شعار رسمی تیم ملی فوتبال ایران در,فدراسیون فوتبال,تیم ملی ایران,جام جهانی 2022 قطر,انتخاب شعار تیم ملی

13 ساعت پیش

بیشتر...