دستگیری سارق مسلح در مهاباد all tv logo

دستگیری سارق مسلح در مهاباد
آذربایجان غربیارومیه

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی سمند به صورت مسلحانه در شهرستان مهاباد، شناسایی و دستگیری سارق در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

سردار رحیم جهانبخش گفت: در نهایت با اشراف اطلاعاتی پلیس، متهم با خودروی سرقتی در یکی از محلات شهرستان شناسایی شد، و سارق به محض رویت مأموران، اقدام به تیراندازی کرد که در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه پلیس دستگیر شد.

وی با بیان اینکهاز متهم دستگیر شده دو قبضه سلاح جنگی و شکاری کشف شد، گفت: متهم دستگیر شده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

سردار جهانبخش از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر قانونی توسط افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان غربیارومیه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو یک آشپز روستایی اهل چین را می بینید که به پخت یک غذای محلی با جگر غول پیکر گاو می پردازد.

نیم ساعت پیش

آخرین فهرست از ۳۰ فیلم پرفروش تاریخ سینما منتشر شد.

12 دقیقه پیش

سفر تیم ملی فوتسال ایران به تایلند برای حضور در مسابقات جام ملتهای آسیا لغو شد.

نیم ساعت پیش

با تولید بیش از ۴ میلیون تن کنسانتره در سال ۱۴۰۲، فولاد سنگان رشد چشمگیری را در صنعت فولاد کشور به نمایش گذاشت.

نیم ساعت پیش

اسرائیل با حمله پیچیده ایران مواجه شد. سامانه تسلیحاتی اسرائیل شامل موشک‌های دوان ویتنام است که میزان شکست برخی از آنها به 15 درصد می‌رسد.

نیم ساعت پیش

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: هنوز هیچ تغییر قیمتی در بلیت هواپیما ایجاد نشده و تصمیم گیرنده اصلی در این بخش ستاد تنظیم بازار است.

یک ربع پیش

در این ویدئوی جالب و تماشایی نحوه پخت ۲۰ کیلو واویشکای مرغ توسط آشپز‌های مشهور هندی را در خیابان‌های این کشور مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

اسرائیل سامانه‌های پدافند هوایی کوتاه برد (گنبد آهنین)، میان برد (فلاخن داوود) و برد بلند (ختس یا پیکان) دارد و همچنین از جنگنده‌های اف ۳۵ برای هدف قرار دادن موشک‌های کروز نیز استفاده می‌کند، اما این سیستم دفاع موشکی اسرائیل چند روز می‌تواند دوام بیاورد؟ پاسخ ژنرال اسرائیلی را می‌بینید و می‌شنوید.

نیم ساعت پیش

بیشتر...