فاز اول پروژه محرومیت زدایی در بهشهر با ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی all tv logo

فاز اول پروژه محرومیت زدایی در بهشهر با ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی
مازندرانساری

بهزاد برارزاده مدیرعاملآب و فاضلاب مازندراناز پیشرفت ۵۹درصدی فاز اولپروژه محرومیت زداییدر شهرستان بهشهر خبر داد و گفت: با اتمام فاز اول محرومیت زدایی، ساکنان ۱۱ روستای مجتمع عشرستاق در این شهرستان از طرح ملی آبرسانی روستایی بهره مند می‌شوند.

او افزود: احداث ۹ باب مخزن زمینی به حجم ۱۰۵۰ مترمکعب و ۶ واحد ایستگاه پمپاژ، اجرای ۲۸ کیلومتر خط انتقال، خرید، نصب و راه اندازی یک دستگاه دیزل را از جمله این پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: تا کنون ۹ باب مخزن زمینی به حجم ۱۰۶۰ متر مکعب احداث و ۲۰ کیلومتر خط انتقال اجرا شد.

برارزاده مجموع اعتبار هزینه شده از محل محرومیت زدایی در این شهرستان تا پایان ۱۴۰۱ را ۹۱ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ضمن پیگیری مجدانه جهت تامین اعتبار و تکمیل اجرای فاز اول، در فاز دوم محرومیت زدایی نیز ۷ روستا در قرارداد با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) پیش بینی شد که طی ماه‌های آینده عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانمازندرانساری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

14 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران،از نقش سازنده و تلاش‌ دولت مالت بعنوان رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل در راستای پایان نسل کشی رژیم اسرائیل در غزه قدردانی کرد.

نیم ساعت پیش

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

12 دقیقه پیش

وزیر خارجه اردن بر تمایل کشورش برای داشتن روابط حسنه با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد.

14 دقیقه پیش

نماینده ایران در سازمان ملل گفت پاسخ جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی لازم و متناسب بود و به صورت دقیق و تنها اهداف نظامی را مورد اصابت قرار داد تا احتمال تشدید تنش به حداقل برسد و از آسیب غیرنظامیان جلوگیری شود.

نیم ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

13 دقیقه پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

نیم ساعت پیش

دبیرکل سازمان ملل در نشست شورای امنیت تاکید کرد: زمان کاهش تنش، توقف اقدامات تنش زا و در پیش گرفتن نهایت خویشتن داری فرا رسیده است.

13 دقیقه پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...