حفظ نظام از اوجب واجبات انتخابات یکی از آن واجبات است all tv logo

رضوی اردکانی:
حفظ نظام از اوجب واجبات و انتخابات یکی از آن واجبات است
فارسشیراز

حجت الاسلام و المسلمین رضوی اردکانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز شیرازبا تصریح بر اینکه حفظ نظام از نماز هم واجب‌تر است، اظهار داشت: هر قدمی که برای انتخابات برداشته شود، عبادت است و از واجبات است.

او به بیانات رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات اشاره کرد و گفت: رهبری فرمودند، عزت، قدرت، امنیت، استقال، شکوه و اقتدار شما ملت ایران در گرو حضور پرشور در انتخابات است.

امام جمعه موقت شیراز ادامه داد: رای دهندگان باید دو نکته را رعایت کنند، اولا حضور پرشور و با جمعیت کثیر داشته باشند و دوم اینکه فردی اصلح را انتخاب کنند که به فکر مردم و دست پاک باشد.

رضوی اردکانی بیان کرد: فردای انتخابات رقباء باید رفقاء شوند و اختلافات را کنار بگذارند چرا که مملکت به وحدت نیاز دارد.

او به کم کاری‌های تعزیرات حکومتی در موضوع گران فروشی در مبحث خدمات هم اشاره کرد و گفت: برخی از شرکت‌های خدماتی هزینه‌هایی گزاف از مردم می‌گیرند و علاوه بر این اتباع بیگانه را به کار می‌گیرند که این خلاف قانون است.

رضوی اردکانی ادامه داد: تعزیرات حکومتی فارس باید به سراغ این شرکت‌ها و صنف‌های گرانفروش بروند و تخلفات آن‌ها را بررسی کنند.

امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه اموال خود را انفاق و در راه خیر خرج کنید، افزود: مرحوم محمد نمازی بنیان‌گذار آب سالم در شیراز است.

او با بیان اینکه استان فارس رتبه دوم موقوفات را در کشور داراست، بیان کرد: میلیارد‌ها تومان درآمد موقوفات است، حراج به موقوفات این استان نزنید و خرج طلاب حوزه همین فارس خرج شود.

رضوی اردکانی از استاندار فارس و دستگاه‌های قضایی استان خواست تا نظارت و رسیدگی به موقوفات فارس شود و خواستار بازرسی متدین و قوی شد.

باشگاه خبرنگاران جوانفارسشیراز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت‌های پرسپولیس و استقلال خبر داد.

نیم ساعت پیش

سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

نیم ساعت پیش

«واشنگتن‌پست» گزارش داد که مقام‌های ایالات متحده در چندین ارگان دولتی به این روزنامه گفتند که دولت جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا به آن‌ها دستور داده است که درباره ساقط شدن چند ریزپرنده توسط پدافند هوایی ایران در اصفهان، به طور علنی صحبت نکنند.

نیم ساعت پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) وتوی آمریکا علیه اعطای عضویت کامل به فلسطین در سازمان ملل متحد را موضعی «ناامیدکننده»، «شرم‌آور»، «غیرقابل توجیه» و «غیرمسوولانه» خواند.

نیم ساعت پیش

معاون ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: برای اولین بار شماره‌گذاری وسایل نقلیه طبق قانون ساماندهی خودرو منوط به پرداخت عوارض شده است.

نیم ساعت پیش

هیأت مدیره باشگاه تراکتور در واکنش به اتفاقات شب گذشته فرودگاه تبریز و همچنین بررسی برنامه گزینه‌های سرمربی‌گری این تیم بیانیه‌ای صادر کرد.

نیم ساعت پیش

یکی از مدیران پرسپولیس گفت: با توجه به درخواست بانک‌ها و ارسال مدارک و تایید شدن صلاحیت آنها به نظر می‌رسد واگذاری سهام باشگاه قطعی خواهد بود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...