4 روز پیش
2 بازدید

خاطره جالب بازیکن سابق پرسپولیس از اولین برخورد با مهران مدیری | خبر24

خاطره جالب بازیکن سابق پرسپولیس از اولین برخورد با مهران مدیری
به گزارشخبر24، شب گذشته مهران مدیری در دورهمی، میزبان جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان بود.

کاظمیان در ابتدا، درباره شروع فوتبال حرفه ای خود گفت: هفت ساله بودم که علاقه‌مند به تیم پرسپولیس شدم. عاشق فوتبال بودم و تا ۱۵ سالگی هم در سطح استان و مدارس بازی می‌کردم؛ تا اینکه سال ۷۷ در تیم بانک ملی تست دادم و فوتبال را جدی شروع کردم.

در بخشی از برنامه، کاظمیان خاطره‌ای از حضور خود در پشت صحنه سریال برره تعریف کرد و گفت: هادی کاظمی بازیگر سریال برره، یک روز من و کریم باقری را به پشت صحنه دعوت کرد. آقا کریم لحظه آخر گفت من نمی آیم و تو تنهایی برو. من به پشت صحنه سریال برره آمدم و با همه احوال‌پرسی کردم. آن موقع دوران اوج فوتبال من بود و همه من را می‌شناختند. با کلی ذوق و شوق به سمت شما آمدم که با شما سلام و علیک کنم؛ از دور چشم تو چشم شدیم، اما شما از کنار من رد شدید و رفتید و من را نشناختید (خنده)

کاظمیان در ادامه از مهران مدیری خواست که از روی صندلی بلند شود و نقش او را در آن موقعیت بازی کند. خود کاظمیان هم در نقش مدیری بازی کرد.

مدیری با خنده گفت: همه دلیل این موضوع را می‌دانند؛ من فوتبالی نیستم و خیلی‌ها را نمی‌شناسم. من فقط علی دایی، خداداد عزیزی، علی کریمی و شوچنکو را می‌شناسم (خنده) قول می دهم برنامه که تمام شد، یک ربع بغلت می‌کنم؛ هیچ جا نرو.

کاظمیان هم عنوان کرد: واقعاً آقای مدیری چرا این کار را کردید؟! کمر من شکست، تا دو هفته تمام توپ‌ها را بیرون می‌زدم (خنده)

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج این گونه پاسخ داد: ازدواج نکرده ام؛ خیلی دوست داشتم ازدواج کنم. شاید بیشتر به خاطر پدر و مادرم که بتوانند بچه من را ببینند؛ اما واقعاً معنی عاشق شدن را نفهمیدم، عشق به نظر شما فقط در کتاب و فیلم‌ها نیست؟! دوست صمیمی من ایمان مبعلی هم سن خودم است. سه بچه دارد و زمانی که با پسر‌های او فوتبال بازی می‌کنم، لذت می‌برم. من هم خیلی دوست داشتم زندگی مشترک تشکیل بدهم، ولی تا حالا این اتفاق نیفتاده است.

این بازیکن با ذکر خاطره‌ای از پدرش گفت: سال ۷۷ اولین بازی را مقابل تیم سپاهان در لیگ آزادگان بازی کردم؛ این بازی بدون تماشاگر بود. ولی من عمو و پدرم را قاچاقی و با پارتی به استادیوم بردم. قبل از شروع بازی باید قرآن می‌خواندند، اما قاری نیامده بود. پدر من که قاری هستند، برای قرائت قرآن رفت. خلاصه، حدود ۲۰ دقیقه سوره الرحمن را خواند و بازی که باید ساعت پنج شروع می‌شد، پنج و بیست دقیقه شروع شد! (خنده)

کاظمیان درباره دعوت نشدن خود به تیم ملی در زمان مربیگری علی دایی عنوان کرد: تمام مربیان تیم ملی در دوران فوتبالم به تیم ملی دعوتم کردند؛ فقط زمان مربیگری آقای علی دایی دعوت نشدم. من ۴۸ بازی ملی دارم؛ دلیلش این است که ذخیره مهدی مهدی کیا بودم که افتخارم بود. حدود یک سال و نیم به تیم ملی دعوت نشدم و دلیل آن را فنی می‌دانم.

وی درباره تک رو بودن خود در بازی‌ها توضیح داد: اتفاقا من بیشترین پاس گل پرسپولیس را در تاریخ لیگ برتر داده ام؛ همیشه پاس گل را از گل زدن بیشتر دوست دارم. یک بازی با اردن داشتیم که من دقیقه ۷۰ وارد زمین شدم و بازی صفر - صفر مساوی بود. من توپ را با اینکه سرم پایین بود و توجهی به موقعیت نداشتم، برای علی کریمی فرستادم و توپ علی آقا بیرون رفت؛ آن موقع علی دایی گفت به رفیق خودش پاس داد (خنده) زمانی که بعد از بازی خودم فیلم را دیدم، متوجه شدم حق با علی دایی است. باید توپ را برای او می‌فرستادم که موقعیت بهتری داشت، اما متاسفانه دقت نکردم.

در ادامه او خاطره‌ای از علی کریمی تعریف کرد و گفت: من با علی کریمی در تیم‌های پرسپولیس، الاهلی و تراکتور همبازی بودم. قرار شد من و علی کریمی در دوران بازی در تراکتور با هم زندگی کنیم. علی آقا اخلاق‌های خاصی دارد و دوستانش می‌گفتند که ما سر یک ماه از هم جدا می‌شویم؛ اما دو هفته‌ای از هم جدا شدیم (خنده)

وی درباره اخلاق خاص کریمی عنوان کرد: مثلا من می‌خواستم تلویزیون ببینم، علی می‌گفت چرا می‌بینی؟! یا وقتی فوتبال می‌دیدم می‌گفت حداقل یه چیزی یاد بگیر. ۸ شب می‌خوابید، ۵ صبح بیدار می‌شد (خنده). من فقط خرید می‌کردم و علی غذا درست می‌کرد؛ دستپخت خوبی هم داشت. مدیری در واکنش به حرف‌های کاظمیان گفت: به نظرم علی کریمی از تو جدا شد (خنده)

کاظمیان هم گفت: بعد از مدتی به او گفتم می‌خواهم خانه جدا بگیرم؛ البته کل تبریز را گشتم و خانه پیدا نکردم؛ آخرش طبقه پایین خانه علی کریمی را گرفتم (خنده)

در پایان کاظمیان درباره مربیگری خود گفت: من دوره‌های مربیگری را سپری کردم؛ اما، چون کسی از چرخه مربیگری ما کنار نمی‌رود، وارد شدن به این عرصه سخت است. البته پیشنهاد برای مربیگری لیگ یک و دو داشتم؛ اما گفتند ۱۵ بازیکن را خودت انتخاب کن و ۱۰ بازیکن ما انتخاب می‌کنیم و من قبول نکردم. چون دلال بازی بسیار است و آن ۱۰ بازیکن همان‌هایی هستند که پول می‌دهند تا بازی می‌کنند.منبع: خبر 24


مطالب پیشنهادی

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

روحانی به مردم: از روز شنبه مرحله سخت مبارزه با کرونا شروع می‌شود /آن روز که فهمیدیم کرونا در قم نشر یافته، همان روز از قم هم خارج شده بود - خبرآنلای

روحانی گفت: آن روزی که به ما اعلام شد اول فقط در قم بود و روز بعد اراک را هم اعلام کردند که متوجه شدیم. آن روز که ما فهمیدیم هم در قم شیوع یافته و هم از قم عبور یافته است.

سیاسی کردن کرونا به نفع هیچ‌کس نیست

بیش از یک ماه از ورود و شیوع فراگیر ویروس منحوس کرونا در کشور می گذرد، علاوه بر به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی مردم، مشکلات معیشتی، تعطیلی همه مشاغل، به صفر نزدیک شدن درآمد نفتی و افزایش تورم؛ هزینه و خسارت های اقتصادی، فراوانی را به مردم و کشور وارد کرده است. 

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

تاکید وزیر دفاع بر وحدت، برادری و تعامل میان ارتش و سپاه/نقش شهید صیادشیرازی در فرماندهی عملیات‌های بزرگ جنگ بی‌بدیل است

تسنیم نوشت: وزیر دفاع در پیامی عنوان کرد: حماسه‌آفرینی‌ها و نقش بی‌بدیل و بارز شهید پرافتخار صیادشیرازی در طراحی و فرماندهی عملیات‌های بزرگ در دوران هشت سال دفاع مقدس و خلق پیروزی‌های بی‌شمار از او خورشیدی بی‌بدیل ساخت.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

برگ برنده اصلاح‌طلبان در ۱۴۰۰؛ ظریف،عارف، مطهری، جهانگیری یا...؟

۱۴۰۰ برای اصلاح طلبان سرنوشت ساز است، یا سورپرایز انتخابات می شوند و در روزهای سرخوشی اصولگرایان کاندیدایی رو می کنند که برگ برنده شان در انتخابات شود یا باید سنگری دیگر را هم به رقیب واگذار کنند.

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

روش نرم شدن خلال بادام | روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها

روش نرم شدن خلال بادام و روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها و نکات درست کردن خلال بادام و خلال پسته درمنزل را در پرشین وی بخوانید

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

رهبر انقلاب آمار ارائه ‌شده در سخنرانی خود را اصلاح کردند

رهبر انقلاب اسلامی فرمایشات امروز خویش درباره آمار تلفات ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح جهان را تصحیح کردند.

موفقیت حقوقی و مهم ایران در از بین بردن توقیف ۱.۶ میلیارد دلار /رسیدگی روند درخواست از صندوق بین‌المللی پول از سوی رئیس جمهور

رئیس جمهور درگفت وگو با رئیس کل بانک مرکزی به بررسی روند درخواست وام از صندوق بین المللی پول، پرداخت.

پیشنهاد عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: ناطق‌نوری و امامی کاشانی بین ما و حاکمیت واسطه شوند

حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و چهره نزدیک به عارف می‌گوید:با کمال تاسف مرز اجرا و نظارت اصلا وجود خارجی ندارد و روز به روز میزان دخالت حوزه نظارت در بخش اجرایی تحت تاثیر قانون نظارت استصوابی که انتظار داشتیم مجلس دهم این قانون را لغو بکند، بیشتر توسعه پیدا کرده است. 

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

پاسخ‌های کرونایی عباس عبدی به چند سوال اصلاح‌طلبانه و انتخاباتی

عباس عبدی تحلیلگر سیاسی اصلاح طلب می گوید: کنشگری در فرایندهای سیاسی موجود را حتی پیش از کرونا ناممکن و نامفید می‌دانستم.

رهبر انقلاب به سخنان کدام مقام آمریکایی در سخنرانی امروز خود اشاره کردند؟

تسنیم نوشت: مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی امروز به مصاحبه فرماندار ایالت ایلینوی آمریکا اشاره کردند که از زنده شدن غرب وحشی بعد از شیوع کرونا در آمریکا سخن گفته بود.

۳ اولویت مهم پارلمان یازدهم و یک نگرانی

این روزها با اعلام نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، این پرسش در اذهان عمومی مطرح است که نمایندگان این دوره می‌بایست بر چه موضوعاتی متمرکز باشند و چه اولویت‌هایی را برای تصمیم‌گیری مدنظر داشته باشند.

مطالب مرتبط