مقام صهیونیست: حمله به بیمارستان تعارضی با قوانین جهانی ندارد all tv logo

مقام صهیونیست: حمله به بیمارستان تعارضی با قوانین جهانی ندارد
بین‌المللخاورمیانه

یکی از مشاوران بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مصاحبه با شبکه آمریکایی سی ان ان گفت که تیراندازی صهیوینست‌ها به بیمارستان اندونزی در نوار غزه کاملاً با قوانین بین المللی مطابقت دارد.

افیر فالک در ادامه ادعا‌های خود در این مصاحبه افزود: «تیراندازی اسرائیل به بیمارستان اندونزی در شمال غزه متناسب با قوانین بین‌المللی بود».

این مقام صهیونیست مدعی شد: ارتش اسرائيل به قوانین بین‌المللی، با تناسب و بدون تبعیض پایبند است. یک ضرورت نظامی آشکار برای از بین بردن حماس وجود دارد و این دقیقاً همان کاری است که ما انجام می‌دهیم.

این درحالی است برخلاف ادعای مقامات صهیونیستی مبنی بر تلاش این رژیم برای از بین بردن حماس سازمان‌های بین‌المللی تاکید کردند صهیونیست‌ها مردم غیرنظامی را در غزه هدف قرار می‌دهند و مرتکب جنایت جنگی شده‌اند. در همین راستا پیش از این سخنگوی وزارت بهداشت غزه با بیان اینکه توانایی‌های کادر پزشکی در بیمارستان اندونزی محدود است، گفت: «پهپاد‌های اسرائیلی هر کسی را که در حیاط بیمارستان اندونزی حرکت می‌کند هدف قرار می‌دهند».

در جریان بمباران و تیراندازی صهیونیست‌ها به سمت بیمارستان اندونزی در شمال غزه تاکنون دست کم ۱۵ فلسطینی به شهادت رسیده اند. بر اساس گزارش‌های مخابره شده اشغالگران صهیونیست بخش عمل‌های جراحی بیمارستان اندونزی را بمباران کرده اند.

باشگاه خبرنگاران جوانبین‌المللخاورمیانه#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مدیرکل بازرگانی سازمان صداوسیما از آگهی تبلیغاتی بانک گردشگری به دلیل خلق ایده جذاب و تاثیرگذار و توجه به مسئولیت تقدیر کرد.

1 دقیقه پیش

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با ارسال نامه به شهرداری تهران نسبت به استفاده از نمک برای یخ زدایی معابر در فصل بارش هشدار داد.

1 دقیقه پیش

نسل دوم پروژکتور‌های Freestyle سامسونگ، کارشناسان و منتقدان حوزه فناوری را تحت‌تاثیر نوآوری‌های پیشگامانه و طراحی کاربرمحور خود قرار داد.

1 دقیقه پیش

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۶، گفت: عملیات هرس و بازپیرایی ۶۰ هزار درخت در معابر و بوستان‌های بخش مرکزی شهرتهران آغاز شده است و تا ۱۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

1 دقیقه پیش

بیمارستان صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی گیلان در منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن تالش به مدت ۲ روز دائر شد.

8 دقیقه پیش

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز از آغاز فعالیت انجمن خیرین میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این استان خبر داد و از خیرین خواست به این انجمن بپیوندند.

11 دقیقه پیش

استاندار کرمانشاه گفت : منتظر طرح‌های پیشنهادی و عملیاتی و کاربردی بسیجیان و اقشار بسیج هستیم.

6 دقیقه پیش

مسئول بخش بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با حضور در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه از طریق ویدئوکنفرانس، به تبیین وضعیت صنعت بازی ایران و معرفی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی صنعت بازی ایران و اقدامات حمایتی این بنیاد از شرکت‌های بازی‌ساز داخلی پرداخت.

1 دقیقه پیش

دوره مهارتی ترویجی پرورش زنبور عسل و نحوه زمستان گذرانی آن در شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

11 دقیقه پیش

بیشتر...