فوتبالی |
2 ماه پیش

مربی دروازه بان های تیم ملی فوتبال: خوش شانس نبودیم فوتبالی

مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال: خوش شانس نبودیم

مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال: خوش شانس نبودیم

پایگاه خبری فوتبالی- دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که بازیکنان تیم ملی در جام جهانی قطر دنیا را به هیجان درآوردند.

به گزارش فوتبالی، الکساندر لوپز، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتبال ایران که برای دومین دوره متوالی همراه با کارلوس کی‌روش هدایت ایران را در جام جهانی برعهده داشت. این مربی پرتغالی در پستی اینستاگرامی درباره عملکرد ایران در این رقابت‌ها نوشت: یک جام جهانی دیگر با تیم ملی ایران مثل جام جهانی ۲۰۱۸ را تجربه کردیم. البته ما اگر در بازی آخر کمی خوش شانس‌تر بودیم و اگر برخی از جزئیات را در دقایق پایانی می توانستیم رعایت کنیم امکان داشت به گل برسیم.

گلی که بدون شک خنده روی لبان ما می آورد و رویای رسیدن به مرحله یک هشتم نهایی را محقق می‌ساخت. به هرحال ما به خاطر انجام تعهدمان و جنگندگی فوق‌العاده بازیکنانمان خدا را شکر می‌کنیم، بازیکنانی که دنیا را به هیجان درآوردند. به خاطر قدرتی که از خودمان نشان دادیم و همچنین پیروزی فراموش نشدنی مقابل ولز در بازی دوم بسیار خوشحالیم. ما زمانی خودمان را نشان دادیم که کمتر کسی ما را باور داشت. به امید موفقیت تیم ملی ایران.

تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر یک برد و دو باخت را به دست آورد و در نهایت با اختلاف اندکی از صعود به مرحله دوم جام جهانی بازماند.

کی‌روش و دستیارانش روز یک‌شنبه تهران را ترک کردند و هنوز ادامه همکاری او و فدراسیون فوتبال برای جام ملت‌ها مشخص نیست.

5960#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...