ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

تحقق خانواده محوری با دریافت خدمات مشاوره ایران آنلاین

اجرای طرح مشاوره تخصصی «خانواده‌یار» در قلب طهران:
تحقق خانواده‌ محوری با دریافت خدمات مشاوره

شهردار منطقه 12 از اجرای طرح مشاوره تخصصی «خانواده‌یار» در این منطقه با هدف بسترسازی برای تحقق خانواده‌محوری در جامعه خبر داد.

به گزارش شهرداری منطقه 12، امیر یزدی، شهردار منطقه ضمن اعلام این خبر و با تأکید بر اهمیت نقش کلیدی خانواده در اعتلای جامعه اسلامی، تحقق شعار تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام را بدون توجه به این امر ناممکن دانست و یادآور شد: با هدف بالندگی بنیان مقدس خانواده و حمایت از این نهاد اجتماعی، همچنین پیش‌گیری از آسیب‌های اجتماعی در این حوزه، طرح «خانواده‌یار» با رویکرد ارائه خدمات مشاوره‌ای همراه با ارتقای مهارت‌های فردی و اجتماعی و توانمندسازی خانواده‌ها از 25 مهرماه در منطقه 12 آغاز شده و تا پایان سال در خدمت شهروندان این منطقه خواهد بود.
یزدی جامعه هدف این طرح را شهروندان منطقه، به‌ویژه بانوان سرپرست خانوار و فرزندان آنان، همچنین کارکنان شهرداری منطقه معرفی کرد و افزود: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون که نزدیک به 40 روز می‌گذرد، 50 نفر از شهروندان در آن شرکت کرده و از خدمات مشاوره‌ای آن بهره برده‌اند.
وی با مقایسه نقش مشاوره‌های روانشناسانه در جامعه امروز با نقش ریش‌سفیدان و بزرگترها در دوره‌های گذشته بیان کرد: مسلماً با پیچیده‌شدن روابط اجتماعی در روزگار ما، افراد برای کسب مهارت‌های زندگی و برقراری ارتباطات سالم با دیگران نیازمند بهره‌گیری مستمر از این نوع خدمات هستند و این نوع مشاوره‌ها اگر جایگاه خود را میان افراد پیدا کنند، از بسیاری تنش‌ها در روابط کاسته خواهد شد.
شهردار قلب طهران، استفاده رایگان از مشاوره‌های تخصصی در همه حوزه‌های روانشناسی توسط نیروهای حاذق و متخصص را از مزایای شرکت در این طرح برشمرد و ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از شنبه تا چهارشنبه، از ساعت 9 تا 13 با مراجعه به ساختمان شماره 3 (آموزش)، واقع در حیاط ساختمان شهرداری منطقه 12 به نشانی میدان شهدا، ابتدای خیابان مجاهدین اسلام از این خدمات مشاوره‌ای بهره‌مند شوند.
گفتنی است طبق اعلام اداره امور بانوان شهرداری منطقه 12، شهروندان و همکاران گرامی برای تعیین وقت قبلی مشاوره می‌توانند با شماره‌های 96028714 ،96028712 تماس بگیرند.


#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

۱ هفته پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

۱ هفته پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...