خبرگزاری میزان |
5 روز پیش

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق نزاجا: تحرکات مرز افغانستان با دقت رصد می شود هیچ اتکایی به فناوری نظامی امنیتی بیگانه نداریم resize

امیر سرتیپامیر غلامعلیاندر گفت‌وگو با میزان، با اشاره بهامنیت حاکم بر کشور، گفت: خوشبختانه در داخل و مرز‌های جمهوری اسلامی ایران امنیتی پایدار حاکم است، این مهم ناشی از تجربیات دفاع مقدس و از طرفی هم حضور قدرت‌های فرا منطقه‌ای در کشور‌های همسایه است.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش افزود: جمهوری اسلامی ایران، به خاطر شخصیت و تمایلات آزادی‌خواهانه‌ای که دارد، قطعاً با انواع تهدیدات مواجه است، تهدیدات بیگانگان متوجه منافع ملی و دفاعی کشور بوده و به همین خاطر باید همیشه نیرو‌های مسلح در آمادگی کامل قرار داشته باشند.
 
کلیه خطوط مرزی کشوردر امنیت و رصد کامل قرار دارد/امنیت ایران، بی نظیر و منحصر به فرد در غرب آسیاست/ مرز‌های کشوربا محصولات دفاعی کاملاً ایرانی رصد می‌شود
 
ارتش، کاملاً تحرکات در مرز‌های کشور را رصد می‌کند
غلامعلیان تأکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران، با توجه به اقتداری که در مرز‌های کشور(شمال غرب، جنوب شرق، شمال و جنوب غرب و مرز‌های غربی)دارد، کاملاً تمامی تحرکات و تهدیدات دشمن را در مرز‌های کشور رصد می‌کند.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش ادامه داد: امروز به‌خصوص در مرز‌های جنوب غرب کشور نیرو‌های آماده ما در سراسر این مرز مستقر هستند و با آمادگی کامل تحرکات را رصد می‌کنند.
 
کلیه خطوط مرزی کشوردر امنیت و رصد کامل قرار دارد/امنیت ایران، بی نظیر و منحصر به فرد در غرب آسیاست/ مرز‌های کشوربا محصولات دفاعی کاملاً ایرانی رصد می‌شود
 
ارتش، قدرت سرکوب هر تهدیدی را در هر نقطه از مرز‌های کشور دارد
غلامعلیان اضافه کرد: آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه یگان‌های مرزی نیروی زمینی ارتش به حدی است که در کمترین فاصله زمانی به نقطه‌ای که تهدید بر ما مترتب شده است، وارد شده و آن تهدید را سرکوب می‌کنیم و سالم به آشیانه‌های خود برمی‌گردیم.
 
نیرو‌های مسلح در تولید امنیت نقش به سزایی را ایفا کردند
ارتش در حفظ مرز‌های کشور، سپاه پاسداران در حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی در بحث امنیت داخلی و مرزی عملکرد بسیار خوبی داشته و دارند
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش بابیان اینکه نیرو‌های مسلح (ارتش، سپاه و نیروی انتظامی) در تولید امنیت نقش به سزایی ایفا کردند، تصریح کرد: ارتش در حفظ مرز‌های کشور، سپاه پاسداران در حفظ دستاورد‌های انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی در بحث امنیت داخلی و مرزی عملکرد بسیار خوبی داشته و دارند.
 
 
کلیه خطوط مرزی کشوردر امنیت و رصد کامل قرار دارد/امنیت ایران، بی نظیر و منحصر به فرد در غرب آسیاست/ مرز‌های کشوربا محصولات دفاعی کاملاً ایرانی رصد می‌شود
 
غلامعلیان تأکید کرد: نیرو‌های مسلح در پرتو رهبری عالمانه و بی‌بدیل فرمانده معظم کل قوا، از انسجام و هماهنگی بسیار خوبی برخوردار هستند و در چنین شرایط مطلوبی مرز‌های کشور را به خوبی رصد می‌کنند؛ و امنیت کشور بی‌نظیر و منحصر به فرد در غرب آسیاست.
 
محصولات دفاعی در رصد تحرکات دشمن و در راستای استمرار امنیت حاکم بر مرز‌های کشور، کاملاً ایرانی است
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه محصولات دفاعی در رصد تحرکات دشمن و در راستای استمرار امنیت حاکم بر مرز‌های کشور، کاملاً ایرانی است، اضافه کرد: هیچ اتکایی به فناوری نظامی و امنیتی بیگانه نداریم.
 
 
کلیه خطوط مرزی کشوردر امنیت و رصد کامل قرار دارد/امنیت ایران، بی نظیر و منحصر به فرد در غرب آسیاست/ مرز‌های کشوربا محصولات دفاعی کاملاً ایرانی رصد می‌شود
 
غلامعلیان با بیان اینکه نیرو‌های ما در ۲۸۰ کیلومتر از مرز‌های جنوب شرق در مرز افغانستان، با دقت تحرکات را در جهت حفظ امنیت پایدار موجود رصد می‌کنند، تصریح کرد: حتی امروز مرز‌ها را در منطقه سیستان و بلوچستان هم رصد می‌کنیم و همه مسیر‌های ارتباطی در این منطقه زیر ذره‌بین رصد ما قرار دارد.
 
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: با توجه به آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران، هیچ تعرضی در مرز‌های کشور مشاهده نخواهد شد، کلیه خطوط مرزی در امنیت و رصد کامل قرار دارد.
  • بیشتر بخوانید:
  • استفاده از فناوری‌های نوین؛ از ویژگی‌های رزمایش تخصصی پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۱۴۰۰
 
انتهای پیام/
 


#‌خبر_سیاسی#‌اخبارسیاست منبع: خبرگزاری میزان

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محمد حسین قنبر پور مدیر تربیت بدنی بسیج رسانه و محمد زارع رئیس کمیسیون ایثار و شهادت مجمع جوانان استان البرز برگزار شد.

نیم ساعت پیش

بهینه سازی شبکه و رفع حریم جهت نیرورسانی به متقاضیان روستای محمودآباد کوچه شهید محمدعلی قاضی با هزینه ای بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان انجام شد .

نیم ساعت پیش

معاون سیاسی وزیر امور خارجه در دیدار با دبیرکل وزارت خارجه اتریش گفت: اروپا پس از خروج آمریکا از برجام اقدام موثری نکرد.

1 ساعت پیش

با توجه به لزوم انطباق مقررات ناظر بر کارت اعتباری مرابحه با شرایط و مقتضیات روز و با هدف تسهیل تأمین مالی خانوار‌ها و کسب و کار‌های کوچک و متوسط از این طریق، سقف اعتبار قابل تخصیص در قالب کارت اعتباری مرابحه به مبلغ دو میلیارد ریال (۲۰۰ میلیون تومان) افزایش یافت.

2 ساعت پیش

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آخرین وضعیت رایزنی‌های ایران با اتحادیه اوراسیا درباره موافقت‌نامه تجارت آزاد به‌منظور گسترش کالاهای مشمول این موافقت‌نامه با تعرفه صفر، گفت: از دو هفته قبل مذاکرات فشرده‌ای را با اتحادیه اوراسیا برای تبدیل موافقت‌نامه فعلی به موافقت‌نامه تجارت آزاد آغاز کرده‌ایم.

2 ساعت پیش

کارشناس حوزه بانوان گفت: بین ۴۰ تا ۵۰ درصد یعنی نیمی از سهم اقتصادی و نان‌آوری و تأمین معیشت خانواده به حوزه زنان روستایی و عشایر ما برمی‌گردد.

2 ساعت پیش

ترور سردار سلیمانی زمینه شکل‌گیری فرسایش دیپلماتیک، کنش متقابل تاکتیکی ایران و افزایش تحرک یگان‌های دریایی جمهوری اسلامی در برابر ناو‌های نظامی آمریکا در محیط منطقه‌ای را به وجود آورد. طبعا چنین فرآیندی اعتبار و قدرت استنادی آمریکا در محیط منطقه‌ای را با چالش روبه‌رو ساخته و زمینه شکل‌گیری اقدامات متقابل تاکتیکی در آینده را نیز فراهم می‌سازد.

2 ساعت پیش

مهلت تکمیل و ارسال فرم‌های مرتبط با تقاضای تاسیس شرکت اعتبارسنجی تا پایان روز پانزدهم آبان ماه سال جاری تمدید شد.

3 ساعت پیش

معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: در پی آن هستیم مشکلاتی که زنان مولد روستایی و عشایری در دریافت وام و تسهیلات همچون نبود ضامن و سند دارند، را برطرف کنیم تا وام‌ها را با بهره کمتر و تنفس بیشتر در اختیارشان قرار دهیم.

3 ساعت پیش

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران، از هوشمندسازی کنتور‌های آب پایتخت در آینده نزدیک خبر داد.

3 ساعت پیش

فرمانده نیروی دریایی ارتش از پهلوگیری ناوگروه رزمی- عملیاتی هفتاد و هفتم این نیرو در بندر صلاله کشور عمان خبر داد.

3 ساعت پیش

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۰ با ریزش بیش از هزار واحدی به سطح یک میلیون و ۴۳۶ هزار واحدی بازگشت.

4 ساعت پیش

سخنگوی کمیسیون مشترک طرح صیانت از کاربران، از برگزاری دومین جلسه این کمیسیون با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.

4 ساعت پیش

۲۷۸ نفر از نمایندگان مردم در مجلس طی بیانیه‌ای از ارائه زودتر از موعد مقرر گزارش تفریغ بودجه سال ۹۹ از سوی دیوان محاسبات به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

5 ساعت پیش

سرپرست نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی کشور گفت: معتقدیم مدیریت تقسیم و توزیع سوخت ماشین‌آلات کشاورزی باید به متولی بخش کشاورزی یعنی وزارت جهاد کشاورزی واگذار شود.

5 ساعت پیش

بیشتر...