تکمیل انشعابات اولویت اصلی در تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس all tv logo

تکمیل انشعابات اولویت اصلی در تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس
اقتصادیراه و شهرسازی

علیرضا جعفری مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: امروز جلسه ای در خصوص بررسی مشکلات وچالش های عمرانی شهر جدید پردیس با هدف تعیین تکلیف نحوه تامین اعتبارات مورد نیاز از دستگاه های خدمات رسان برگزار شد.

او افزود: با توجه به مشکلات و چالش های موجود شرکت آبفا،شرکت برق شمال شرق تهران وشرکت گاز برای پروژه های مسکن مهر فاز ۱۱ باید هرچه سریعتر نسبت به تحویل شبکه وتاسیسات ایجادشده توسط شرکت عمران پردیس اقدام کنند.

جعفری گفت: تکمیل بلوک ها با رعایت صرفه وصلاح شرکت وضوابط ابلاغی از طریق توزیع بین سازندگان موجود در فاز ۱۱ نیز انجام گرفته ومشکل ۹۴ بلوکی که در بخش تامین آسانسور دارای مشکل هستند هرچه سریعتر وبا رعایت مقررات جاری انجام شود.

مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه بسیاری از متقاضیان به دلایل شخصی خود خواستار تحویل واحدها در شرایط موجود بوده در همین راستا شرکت عمران همزمان با تکمیل انشعابات ،واحدها را به متقاضیان تحویل داده است گفت: با این وجود شرکت عمران شهر جدید پردیس خود را موظف می داند تا زمان برقراری کامل انشعابات ونصب کنتورهای مربوطه پیگیری لازم را در دستور کار خود قرار دهد.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: درخواست خرید کنتور بر عهده متقاضیان بوده وانتظار می رود دستگاه های خدمات رسان در تامین تجهیزات وکنتورهای مورد نیاز نیز تسریع وهمراهی لازم را داشته باشند.

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیراه و شهرسازی#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تجاوزات و جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم نوار غزه وارد یکصدوچهل‌ونهمین روز پیاپی خود شده است که در اولین ساعت بامداد منازل مردم در مناطق مختلف به شدت بمباران شد که شهادت شمار دیگری از مردم بیگناه از جمله چند کودک را به دنبال داشته است.

نیم ساعت پیش

مدعی وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد بر این اعتقاد است که استایل علی سوادکوهی به کشتی‌گیران وزن 86 کیلوگرم نمی‌خورد و بهتر است او در اوزان 74 یا 79 رقابت کند.

نیم ساعت پیش

بازیکن خارجی و تازه وارد تیم فوتبال سپاهان با عملکردش تجربه ناکام مورایس در خریدهای خارجی را یادآوری کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان کرمان خطاب به منتخبان مردم بر توجه به اولویت‌های نظام، نیازهای عمومی مردم، رفع خلأهای قانونی و عدم دخالت در اموری که مربوط به دستگاه اجرایی است، تأکید کرد.

2 ساعت پیش

سهند جاهدی بازیگر جوان کشورمان این روزها در سرزمین مادری بسیار خوش درخشید. در خبر زیر عکسی از گذر عمر سهند جاهدی را مشاهده خواهید کرد.

2 ساعت پیش

۷ موردی که علم می‌گوید شما را شادتر می‌کند در ادامه مطلب با ما همراه باشید .شادی یک حس درونی و پایدار است که از رضایت از زندگی و احساس خوشبختی ناشی می‌شود.

2 ساعت پیش

با اعلام رسمی نتایج آرای انتخابات مجلس دوازدهم در استان همدان، منتخبان مجلس دوازدهم در این استان مشخص شدند.

2 ساعت پیش

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین : مطابق ماده ۸۳ قانون انتخابات اگر تخلف‌ها از طرف کاندیدا‌ها باشد به محرومیت در دوره منجر می‌شود و اگر از ناحیه هواداران و مسئولین ستاد‌ها باشد علاوه بر ماده ۸۳، مجازات تکمیلی و عذرخواهی از مردم هم برای آن‌ها اعمال خواهد شد.

2 ساعت پیش

زعفران یکی از انواع ادویه های گران قیمت در سراسر جهان است که خواص بسیار زیادی برای سلامتی بدن دارد، برای آشنایی بیشتر با خواص و مضرات زعفران در ادامه باما همراه باشید.

1 ساعت پیش

بیشتر...