راهبرد معاصر |
۱ هفته پیش

افزایش میزان وام بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ راهبرد معاصر

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با افزایش وام بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ توضیح داد.

به گزارش راهبرد معاصر؛ علی دهقان‌کیا، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با وام بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در سال ۱۴۰۲ میزان وام بازنشستگان از ۱۲ میلیون تومان ۱۴۰۱ به ۲۰ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

دهقان‌کیا در ارتباط با نحوه ثبت‌نام و دریافت وام بازنشستگان گفت: بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به سایت کانون‌های بازنشستگی در هر استان، اقدام به ثبت‌نام و در ادامه نسبت به دریافت وام اشاره شده اقدام کنند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با افزایش وام بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ تصریح کرد: این موضوع در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی مطرح شده و به احتمال زیاد وام بازنشستگان در سال آینده افزایش پیدا می‌کند.

وی درباره میزان افرایش وام گفت: پیش‌بینی می‌شود وام بازنشستگان تامین اجتماعی از ۲۰ میلیون به ۳۰ میلیون افزایش پیدا کند.

صندوق بازنشستگی کشور به عنوان دومین صندوق بیمه‌ای خدمات متنوعی را در بخش‌های مختلف ارائه می‌دهد؛ تسهیلات مالی این صندوق به ذینفعان آن شامل وام ازدواج، وام ضروری و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی بازنشستگان و فرزندان آنان (حمپاد) همچنین خدمات رفاهی و تفریحی است.

صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان شهریور ۱۴۰۲ نشان از وجود یک میلیون و ۶۴۱ هزار و ۳۴۰ نفر از جامعه بازنشستگان و حقوق‌بگیران تحت پوشش این صندوق را دارد که یک میلیون و ۳۲۷ هزار و ۹۷۵ نفر از آنان بازنشسته، ۱۳ هزار و ۲۲۵ نفر به عنوان ازکارافتاده، ۶۱ هزار و ۹۹۱ نفر شاغل متوفی و ۲۳۸ هزار و ۱۴۹ نفر آنان را بازنشستگان متوفی تشکیل می‌دهند.

اکنون شاغلان کسورپرداز ۱۴ وزارتخانه مانند آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دادگستری، علوم، تحقیقات و فناوری، امور اقتصادی و دارایی، کشور، جهادکشاوری، راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور خارجه، ارتباطات و فناوری اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت، نیرو و نهاد‌هایی همچون قوه قضاییه، نهاد ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه‌ها از صندوق بازنشستگی کشوری حقوق دریافت کرده و تحت پوشش هستند.

یکی از خدماتی که صندوق بازنسشتگی ارائه می‌دهد، تسهیلات ملی است که شامل وام ازدواج، وام ضروری و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی بازنشستگان و فرزندان آنان (حمپاد) است.

در راستای ارائه خدمات حمایتی به بازنشستگان این صندوق با هماهنگی انجام شده با بانک صادرات ایران صندوق بازنشستگی کشوری از تاریخ آخرین مرحله ثبت نام قبلی (۱۴۰۰/۵/۲۰) از بازنشستگان و موظفین همسر که فرزندانشان بعداز تاریخ یادشده (۱۳۹۸/۰۱/۰۱) ازدواج کرده‌اند، ثبت نام کرده است و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی به نشانی www.sabasrm.ir و www.cspf.ir در صورتی که بازه زمانی تاریخ عقد از (۱۳۹۸/۰۱/۰۱ به بعد) باشد، نسبت به ثبت نام و بارگذاری اصل مدارک موردنیاز اقدام کنند. / روزنو#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نوبخت در فضای مجازی نسبت به حملات بازدارنده نیرو‌های مسلح ایران علیه پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

تمرین روز دوشنبه پرسپولیس یک میهمان ویژه داشت. یارا، دختر سروش رفیعی در استادیوم کاظمی حضور پیدا کرد.

نیم ساعت پیش

آیت الله مکارم شیرازی درباره عملیات وعده صادق پیامی صادر کرد.

1 ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد در سایه گزارش‌های ادامه تنش با ایران، بورس سقوط و شیکل تضعیف شده است.

1 ساعت پیش

معاون فرهنگ و ارتباطات دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی (شعام) اعلام کرد، «نور نیوز» ارگان رسانه‌ای این شورا و دبیرخانه آن نیست.

1 ساعت پیش

حیات وحش همواره پر از اتفاقات عجیبی همچون شکار شدن یک مار به دست جغد است. ویدیویی که این لحظات نادر بلعیده شدن مار را به تصویر کشیده است را ببینید.

نیم ساعت پیش

بیش از دو دهه پیش در چنین روزی، دیوید سیمن یکی از بهترین سیو‌های تاریخ فوتبال را در بازی آرسنال برابر شفیلدیونایتد به ثبت رساند. این سیو تماشایی را می‌بینید.

نیم ساعت پیش

یک منبع آگاه در گفتگو با تسنیم خبر داد که در خلال تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و مصر پیام هشداری جهت ارسال به رژیم صهیونیستی داده شده است.

1 ساعت پیش

وزرای امور خارجه ایران و چین طی گفتگوی تلفنی، آخرین تحولات منطقه و روند توسعه و گسترش روابط دوجانبه تهران و پکن را مورد گفتگو و تبادل نظر قرار دادند.

10 دقیقه پیش

بیشتر...