خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

میرتاج الدینی: مردم با حضور در انتخابات راهبرد دشمن را شکستند ایسنا

میرتاج‌الدینی: مردم با حضور در انتخابات راهبرد دشمن را شکستند

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشارکت بیش از ۴۰ درصدی مردم در انتخابات ۱۱ اسفند تاکید کرد: مردم راهبرد دشمن که عدم مشارکت بود را شکستند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ مجلس با تقدیر از حضور پرشور مردم در انتخابات ۱۱ اسفند گفت: حضور مردم در انتخابات، لبیک گویی به ندای ولایت و رهبری عزیز بود که بارها مردم را برای مشارکت در انتخابات دعوت کردند.

وی با تاکید بر اینکه مردم راهبرد دشمن که عدم مشارکت بود را شکستند، اظهار کرد: در انتخابات ۱۱ اسفند بیش از ۴۰ درصد مردم در انتخابات مشارکت کردند که از همه آنها تشکر می‌کنیم. همچنین آنهایی هم که به هر دلیلی نیامدند، بدانند که منتخبان و همه مجلس مدافعان حقوق همه مردم خواهند بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی دولت روحانی، در کانال تلگرامی خود نوشت: واقعا من درک نمی‌کنم چگونه است که تا مردم ایران به رغم روایت سازیهای مختلف در مقابله با رژیم اسرائیل، حس خوب و غرورآمیزی پیدا می‌کنند ناگهان جریانی جامعه را به تقابل می‌کشاند.

1 ساعت پیش

داده‌های رسمی نشان داد که سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی در چین در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۲۶.۱ درصد کاهش یافته است که این امر بر چالش‌های پیش روی مقامات چینی برای بازگرداندن شرکت‌های خارجی تاکید دارد.

1 ساعت پیش

مدیر کانون مدیریت دارایی‌های فکری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری از برگزاری رویدادی به مناسبت روز جهانی مالکیت فکری با حضور ۵ نهاد «معاونت علمی»، «صندوق نوآوری و شکوفایی»، «وزارت علوم»، «قوه قضائیه» و «جهاد دانشگاهی»، گفت: در این رویداد بر خلاف سایر همایش‌ها مسؤولان سخنران نیستند، بلکه به عنوان مدعو شنونده مسائل مطرح از سوی فعالان این عرصه خواهند بود.

1 ساعت پیش

یک رسانه آمریکایی با اشاره به کاربرد تسلیحات پیشرفته در جنگ‌های مدرن، از جمله به‌کارگیری پهپادهای کوچک برای نابودی تانک‌ها در جنگ اوکراین، آینده عملیات‌های زمینی را با توجه به نقش این جنگ‌افزار مهم در میدان بررسی کرد.

1 ساعت پیش

حمله پهپادی مقاومت عراق به جولان اشغالی، فراخوان حماس برای اعتصاب عمومی در کرانه باختری و حمله به رفح  و شهادت 8 فلسطینی دیگر از جمله محورهای مهم اخبار بامدادی فلسطین اشغالی است.

نیم ساعت پیش

دختر قایقران ایران در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق به گرفتن سهمیه کانو یک‌نفره نشد.

1 ساعت پیش

برای عکاسی که به دنبال ایده‌های نو است، چه جایی بهتر از خیابان‌های پر از سوژه؟ سوژه‌هایی که تمام حرکاتشان حقیقی است و برای دوربین ژست نگرفته‌اند.

1 ساعت پیش

رئیس‌کل سازمان نظام پرستاری با بیان اینکه بررسی نرخ تعرفه‌های خدمات پرستاری ابلاغ شده بیانگر این است که ارزش این خدمات به میزان قابل توجهی رشد داشته است، گفت: به طور قطع، اجرای تعرفه‌های ترجیحی در مناطق محروم می‌تواند بر ماندگاری پرستاران در این مناطق و افزایش کیفیت خدمات پرستاری اثرگذار باشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...