خبرگزاری ایسنا |
3 ماه پیش

تاکید سازمان همکاری اسلامی به جامعه جهانی برای متوقف کردن حملات به غزه ایسنا

تاکید سازمان همکاری اسلامی به جامعه جهانی برای متوقف کردن حملات به غزه

سازمان همکاری اسلامی بر مسئولیت جامعه بین‌المللی برای متوقف ساختن تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، سازمان همکاری اسلامی تاکید کرد که جامعه بین‌المللی باید به مسئولیت‌های خود برای توقف هرچه سریعتر تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه که جنایت جنگی است، عمل کند.

به گزارش شبکه المیادین، سازمان همکاری اسلامی همچنین اعلام کرد که جامعه بین‌المللی باید رساندن کمک‌ها به نوار غزه را تضمین کند.

همچنین در تازه‌ترین تحولات، وب‌سایت شبکه خبری الشرق قطر امروز چهارشنبه در خبری فوری به نقل از منابع خود از توافق اولیه در مورد چارچوب برقراری آرامش پس از اتمام تمدید دو روزه آتش‌بس موقت در غزه خبر داد.

آتش‌بس موقت چهار روزه میان حماس و رژیم صهیونیستی روز دوشنبه برای دو روز دیگر تمدید شد و امشب این تمدید دو روزه به پایان خواهد رسید.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پس از مشخص شدن افطار شبکه دو و چند سریال نوروزی و رمضانی، محمد دلاوری هم افطار را در شبکه یک تجربه می‌کند.

نیم ساعت پیش

مدیرکل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با بیان اینکه هر شهروند تهرانی می‏‌تواند یک موتور محرکه تحول و حرکت به سمت آینده روشن باشد، گفت: معتقدیم اگر شهروندان به ویژه زنان درگیر تولید شوند، فرهنگ مولدگری در کل خانواده و سبک زندگی شان نهادینه خواهد شد

نیم ساعت پیش

با تصمیم رئیس سازمان تیم‌های ملی کاراته و پس از استعلام از سازمان هواشناسی مسابقات کاراته قهرمانی کشور رده‌های سنی پایه لغو شد.

نیم ساعت پیش

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 15 هزار و 271 واحد مسکونی سپاه در حال ساخت است و تاکنون حدود یک هزار مورد بهره‌برداری شده که امروز در خراسان جنوبی نیز 37 واحد مسکونی سپاه به بهره‌برداری می‌رسد.

نیم ساعت پیش

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌رضوی گفت: امسال در ۱۱ ماه گذشته، تعداد ۵هزار و ۳۰۰ مددجوی تحت پوشش در استان به خودکفایی رسیدند.

نیم ساعت پیش

وزیر کشور فدرال آلمان اعلام کرد که به منظور تسریع روندهای پناهندگی پرسنل و تجهیزات اداره فدرال مهاجرت و پناهندگان را به طرز چشمگیری تقویت می‌کند.

نیم ساعت پیش

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: سیاست تحریم یک سیاست ذهنی و غیرواقعی نبود، بلکه یک سیاست عملیاتی، کاملاً عینی، واقعی و ملموس بوده است، ولی از آن عبور کردیم و آن را شکست دادیم، استقلال سیاسی کشور، بازگرداندن اعتماد به نفس ملی و بی نیاز کردن کشور از حضور بیگانگان است.

نیم ساعت پیش

همزمان با آغاز حراج سکه در مرکز مبادله از ساعت 12 امروز، سایت حراج سکه با اختلال همراه شده که به گفته سخنگوی مرکز مبادله، علت این اختلال حجم بالای مراجعه مردم برای احراز هویت و ثبت سفارش است.

نیم ساعت پیش

با توجه به ویژگی‌های فردی سربازان، نخستین اقدام فوری در این زمینه می‌تواند غربالگری دقیق و درست آن‌ها توسط روان شناسانی زبده و ماهر (پیش از آغاز دوره خدمت سربازی) باشد.

یک ربع پیش

بیشتر...