اکونا پرس |
2 ماه پیش

بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل

دیلی میل در گزارشی ۵ بازیکن خطرناک تیم ملی ایران را معرفی کرد.

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل
به گزارشاکونا پرس،

ه نقل از دیلی میل،ایرانروز جمعه اروگوئه را شکست داد تا نشان دهد تیمی دست و پا بسته درجام جهانینیست. بازگشت کارلوس کی‌روش دستیار سابق سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد این تیم را تقویت کرده است.

در اینجا با ۵ بازیکن خطرناکتیم ملی ایراندر جام جهانی آشنا می‌شویم.

مهدی طارمی

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل

طارمی بازیکن برجسته آنها است. بازیکن شماره ۹ به طور مداوم در سه فصل گذشته در پورتو گلزنی کرده و پاس گل داده است، اگرچه او بیشتر به خاطر گل آکروباتیک برابرچلسیدرلیگ قهرماناناروپا شناخته می شود. او همچنین بهترین زوجپرتغالرا با لوئیز دیاز کلمبیایی داشت که فصل گذشته پورتو را به مقصد لیورپول ترک کرد.

این بازیکن ۳۰ ساله احتمالاً در سمت راست سه نفره هجومی ایران در دوحهبازیخواهد کرد.

سامان قدوس

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل


قدوس هافبک برنتفورد در دیدار مقابل اروگوئه بازی خوبی ارائه داد. او پایه گذار گل تیمش در این دیدار بود و در کل عملکرد خوبی از خود ارائه داد.این بازیکن ۲۹ ساله در این فصل اغلب در برنتتفورد درلیگ برترنیمکت نشین بوده است.

سعید عزت اللهی

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل


هافبک بلند قد و ظریفی که سر بالا بازی می کند، توپ گیری می کند و بین هافبک ها و مهاجم ها یک لینک ارتباطی است. اوپس از یک فصل حضور در اتلتیکو مادرید در چند تیم از جمله ردینگ درانگلیسبازی کرد. او به عنوان یک جوان ۲۵ ساله چشم نواز بازی می‌کند.

علیرضا بیرانوند

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل


قرار است بین دودروازه بانیعنی بیرانوند و نیازمند برای حضور در دوحهرقابتباشد. بیرانوند یک شوت گیر بسیار خوب است که پنالتیکریستیانو رونالدورا در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ مهار کرد. این دروازه بان قد بلند در روز جمعه مقابل اروگوئه چندین سیو نیز انجام داد. او همچنین پرتاب های دست بلندی دارد و رکورد جهانی گینس را برای پرتاب توپ مقابل کره‌جنوبی دارد.

حسین کنعانی

۵ بازیکن خطرناک ایران در جام جهانی از دید دیلی میل


مردی که هرگز به لیگ های بزرگ راه نیافته است اما او بازیکنی است که می تواند ستون دفاعی ایران در جام جهانی باشد و گرت ساوت گیت باید فکری برای او کند. می توان گفت بهترین ویژگی تیم ایران خستگی ناپذیری و جنگندگی آنها است. آنها قاطعانه بازی می کنند.

کنعانی بازیکن ۲۸ ساله‌ای است که برای یک تیم قطری بازی می‌کند و توانست لوئیس سوارس را در دیدار با اروگوئه مهار کند.

رامین رضاییان مدافع تیم‌ملی ایران قرارداد جدیدی با باشگاه قطری الشحانیه امضا کرد

یوسف تیموری بازیگر 38 ساله کشورمان این روز ها در روسیه حضور دارد و بازی های تیم ملی ایران را دنبال می کند.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که پاریس به ارسال سلاح به اوکراین ادامه خواهد داد، اما خطوط قرمزی در این زمینه وجود دارد که پاریس هرگز از آنها عبور نخواهد کرد.

5 ساعت پیش

ایسنا نوشت: رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که پاریس به ارسال سلاح به اوکراین ادامه خواهد داد، اما خطوط قرمزی در این زمینه وجود دارد که پاریس هرگز از آنها عبور نخواهد کرد.

5 ساعت پیش

در پی بارش شدید در اندونزی رانش زمین رخ داد.

5 ساعت پیش

جماران نوشت: مجید انصاری گفت: مهمترین آسیب وارده به قوه مقننه و مجلس، که از خارج مجلس بر آن تحمیل شده، انحراف نظام انتخاباتی کشور از روح قانون اساسی در بررسی صلاحیت ها است؛ که این موضوع موجب شده است به تدریج مفهوم انتخابات آزاد رنگ ببازد و به سمت انتخاباتی تشریفاتی یا چند مرحله ای مبتلا شویم که امام از آن به قیّم مآبی یاد کرده اند.

6 ساعت پیش

با تصمیم رئیس‌جمهور، تا پایان ماه جاری ۱۰ تغییر مدیریتی در سطح ملی و استانی صورت می پذیرد.

5 ساعت پیش

با آموزش تهیه یک سالاد جدید برای مهمونی همراه ما باشید.

5 ساعت پیش

فرهیختگان نوشت: خبری از اعتصاب نیست، اما اعتراضات زیاد است...   مطالبات و اعتراضاتی که اگر به‌وقت پاسخ داده نشود و کمبودها جبران نشود و سناریوی مواجهه، فقط سکوت کردن و انکار و تکذیب باشد، به‌سرعت تبدیل به بحران خواهد شد

7 ساعت پیش

در حالی که ارتش روسیه به‌طور کامل استان دونباس اوکراین را در اختیار و تحت کنترل خود در نیاورده است، کرملین از سفر پوتین به این منطقه خبر داده است.

6 ساعت پیش

محسنی اژه‌ای گفت: با صدای بلند اعلام می‌کنم من اعتقاد دارم با همه طیف‌ها و بخش‌های مختلف جامعه باید نشست و برخاست داشته باشم و حرف آنها را بشنوم.

4 ساعت پیش

بیشتر...