هزاران فلسطینی تحت شکنجه وحشتناک در زندان های رژیم اسرائیل هستند all tv logo

رژیم صهیونیستی از زمان آغاز جنگ غزه در هفتم اکتبر ۲۰۲۳ به طور گسترده در حال دستگیری غیرنظامیان فلسطینی به ویژه در کرانه باختری با اتهام همکاری با حماس است. شواهد نشان می‌دهد این زندانیان در شرایط بسیار نامساعدی در زندان به سر می‌برند.

به گزارش الجزیره، جنبش حماس براساس شهادت ۲ بازداشت شده فلسطینی به نام‌های معاث عمارنه، یک خبرنگار و معزز عبایات اعلام کرد: رژیم صهیونیستی به طور گسترده در حال استفاده از شکنجه به عنوان یک ابزار علیه بازداشت شدگان فلسطینی است.

این جنبش می‌افزاید: شواهد شکنجه وحشیانه بر روی بدن این بازداشت شدگان میزان تخلفات جدی و جنایات شنیع انجام شده در زندان‌ها و بازداشتگاه‌های (رژیم) اسرائیل را تایید می‌کند. اکنون هزاران زندانی فلسطینی در اسارت رژیم صهیونیستی در معرض بدرفتاری و شکنجه‌های وحشتناک قرار دارند.

جمعیت اسرای فلسطینی می‌گوید که عبایات در شرایط جسمانی بسیار بدی پس از آزادی از اسارت قرار دارد. وی در زندان نقب رژیم صهیونیستی زیر شکنجه‌های شدید از جمله ضربات مهلک قرار داشته است.

خبرنگار اسیر فلسطینی در بند حماس نیز از شکنجه شدید در زندان نقب و ابتلا به بیماری‌های پوستی خبر داد. وی ۹ ماه بدون تفهیم اتهام و برگزاری دادگاه در زندان بود.

بدرفتاری و شکنجه زندانیان در بند رژیم صهیونیستی به صورت سازمان یافته انجام می‌شود. ایتمار بن گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی که به مواضع افراط گونه خود شهرت دارد پیش‌تر با صدور بیانیه‌ای خواستار کاهش جیره غذایی زندانیان فلسطینی در بند شده بود.

گروه‌های حقوق بشری می‌گویند که (رژیم) اسرائیل اکنون از گرسنگی به عنوان یک سلاح علیه فلسطینیان استفاده می‌کند.

مترجم: ابوالفضل هاشمی#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودروی سواری، ۶ نفر راهی بیمارستان شدند.

2 ساعت پیش

فرمانده هنگ مرزی زابل از کشف گوشی‌های سرقتی در مرز شمال استان خبر داد.

2 ساعت پیش

مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس از تثبیت و صدور اسناد مالکیت ۶۷ درصد اراضی کشاورزی استان خبر داد و خواستار تداوم همکاری‌ها برای ادامه روند صدور اسناد مالکیت اراضی کشاورزی در استان شد.

2 ساعت پیش

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

خواننده مطرح کشورمان در گفت‌وگو با خبرورزشی از علایق و خاطرات فوتبالی خود صحبت کرده بود.

1 ساعت پیش

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

نیم ساعت پیش

در این ویدئو، با توجه به اشتباه دروازبان و حرکت شانسی فوتبالیست گلی کاملا شانسی به ثمر رسید که در تصاویر با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

1 ساعت پیش

ورزش بازخبر

1 ساعت پیش

 فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از دستگیری ۸۹ معتاد متجاهر در طرح آرامش ۴۸ ساعته شهر خبر داد.

2 ساعت پیش

بیشتر...