ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

اختلاف در اردوی آلمان: پروژه حذف اینجا کلید خورد ورزش سه

کد خبر : 1857356 |13 آذر 1401 ساعت 19:46 |24.1K بازدید |9دیدگاه

اختلاف در اردوی آلمان: پروژه حذف اینجا کلید خورد!

اختلافات در اردوی تیم ملی آلمان در جام جهانی روز به روز ابعاد تازه ای به خود می گیرد.

اختلاف در اردوی آلمان: پروژه حذف اینجا کلید خورد!

به گزارش "ورزش سه"، حواشی در ورود کاروانتیم ملی آلمانبه قطر و البته برخی محدودیت های کشور میزبان، باعث شد 11 بازیکن این تیم بیش از اولین دیدار مقابل ژاپن دستان خود را به نشانه اعتراض در مقابل دهان قرار داده و اینگونه جام جهانی را آغاز کنند. البته و آنگونه که اغلب نشریات معتبر آلمانی در روزهای اخیر گزارش داده اند، فضای دوستانه و خوبی در اردوی این تیم در خلال جام جهانی حاکم نبوده و در نهایت این اتمسفر یکی از دلایل حذف زودهنگام این تیم لقب گرفته است.

نشریه بیلد در گزارشی مدعی شد در بین بازیکنان تیم ملی آلمان، فقط مانوئل نویر و لئون گورتزکا خواهان انجام حرکتی نمادین بوده و از ژست اعتراضی قبل از بازی اول ژرمن ها با ژاپن حمایت کردند. بقیه بازیکنان ترجیح می دادند مانند سایر تیم ها دیگر کاری انجام نداده و فقط روی بازی تیم ملی آلمان تمرکز کنند.

البته اگرچه نویر و گورتزکا نیروهای محرک پشت این حرکت بودند، اما وقتی این برنامه تصویب شد، جاشوا کیمیچ نیز به جمع موافقان پیوسته و مدعی شد خواهان انجام این ژست اعتراضی در بازی اول است. در حالی که سایر بازیکنان به این کار انتقاد داشته و آن را به مثابه دلیلی برای حواس پرتی و عدم تمرکز می دیدند. پیش از دیدار دوم مقابل اسپانیا بود که چند بازیکن از جمله کای هاورتز رسما نارضایتی خود را از این کار ابراز کرده و مدعی شدند بازیکنان آلمان دیگر کاری به مسائل غیرفوتبالی نخواهند داشت. البته به نظر این تصمیم دیر گرفته شد و دیگر فرصتی برای جبران وجود نداشت.

تیم ملی آلمان
مانوئل نویر
جام جهانی 2022 قطر
لئون گورتزکا
جام جهانی
فوتبال
گزارش خطا
گزارش خطا

کاربر گرامی ،
به منظور بررسی بهتر و دقیق تر مشکل مورد نظر، فرم زیر را تکمیل نمایید.

تیم ملی آلمانتیم ملی آلمان

مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی آلمان، بازی بعدی تیم ملی آلمان و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی آلمان#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...