دیروز
2 بازدید

مهدی‌زاده: همه برای آقامحرم تلاش می‌کنیم

هر بازی برای پیام آرزوی کلین‌شیت می‌کنم؛

مهدی‌زاده: همه برای آقامحرم تلاش می‌کنیم

مدافع میانی سپاهان می‌گوید این تیم در هر پست حداقل دو بازیکن خیلی خوب در اختیار دارد که رقابت میان آنها به بهبود کیفیت تیم کمک خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکستی که هفته اول سپاهان مقابل گل‌گهرسیرجان تجربه کرد، در هفته دوم مسابقات که طلایی پوشان از شاگردان رسول خطیبی میزبانی می‌کردند، محرم نویدکیا تغییرات زیادی در چینش نفراتش ایجاد کرد و یکی از این تغییرات، نیمکت نشینی پورقاز و رسیدن محمدرضا مهدی‌زاده به ترکیب اصلی بود، تا در کنار محمد نژادمهدی زوج جدید خط دفاعی سپاهان باشد و در اولین حضور کنار هم موفق به بسته نگه داشتن دروازه پیام نیازمند شدند.


مهدی‌زاده مدافع میانی سپاهان در رابطه با این بازی حرف هایش را با "ورزش سه" اینطور آغاز کرد و گفت:« می دانستیم بازی سختی داریم. تیمی هستند که تازه امسال به لیگ برتر آمده اند ولی مربی و بازیکنان خوبی در ترکیب این تیم حضور داشتند. آنها به دنبال این بودند که حداقل امتیاز را بگیرند. در این گونه بازی ها باید از فرصت های خودمان استفاده کنیم و خدا را شکر پس از باختی که در هفته اول داشتیم، باید می بردیم و این اتفاق افتاد.»


مدافع میانی سپاهان در رابطه با حضورش در ترکیب اصلی بازی نیز صحبت کرد و افزود:«  خب این نظر سرمربی است. با توجه به تاکتیک‌هایی که دارد، می تواند تصمیم بگیرد که چه بازیکنانی در زمین حضور داشته باشند. تیم ما در هر پست به نظرم دوسه بازیکن خیلی خوب دارد و هر کسی بازی کند، می تواند به تیم کمک کند. هفته قبل یک سری نفرات دیگر بودند و در بازی با آلومینیوم نفرات دیگری به ترکیب رسیدند. خدا را شکر اینقدر بازیکن خوب داریم که هر کسی بازی کند، به نحو احسن کار خواهد کرد و به موفقیت تیم کمک می کند که مهم تر از هر چیز دیگری است.»


او در مورد شرایط خودش توضیح داد:« خدا را شکر که در ترکیب بودم. پارسال قبل از آخرین بازی فصل، از ناحیه دوقلوی پا آسیب جدی دیدم و دو سه ماهی مشغول مداوا بودم. حتی در بازی های اسیایی هم نتوانستم بازی کنم ولی خدا را شکر مقابل آلومینیوم بازی کردم و بد نبود. هر وقت بازی کنم، تمام تلاشم را می کنم که مثمرثمر باشم.»


از مهدی زاده در رابطه با حضور محرم در راس کادر فنی سپاهان پرسیدم و او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد:« محرم خودش شخصیتی وفادار به سپاهان است و همه در فوتبال ایران او را می شناسند. شخصیتی دوست داشتنی دارد و سابقه خیلی خوبی در تیم دارد. همه در اصفهان او را دوست دارند. خب کار کردن با اینگونه مربیان جوان خیلی لذت بخش است و همه سعی داریم اولین تجربه سرمربیگری محرم با نتایج خوب همراه باشد. همه دوستش داریم و تلاش می کنیم که تیم نتیجه بگیرد.»


بازیکن سابق تراکتورسازی در شکل تیمی سپاهان و ثبت اولین کلین شیت پیام نیازمند بیان کرد:« در تیم ما همه برای دفاع کمک می کنند و در بخش حمله همین است. من خودم به شخصه هر بازی برای پیام آرزوی موفقیت می کنم. کمکش می کنیم که کلین شیت هایش دوام داشته باشد و همه از آن لذت ببریم.»


بخش بعدی صحبت های مهدی زاده در رابطه با حضور چهار مدافع میانی مدعی در اردوی طلایی پوشان بود و او در این مورد گفت:« تیم ما در هر پست چند بازیکن خوب دارد و هر کسی بازی کند، سعی دارد جای بازیکنان دیگر را پر کند. امسال هم در پست دفاع وسط چهار بازیکن خیلی خوب داریم. این موضوع از یک طرف رقابت را در تمرینات بیشتر می کند و از طرف دیگر به تیم کمک خواهد کرد؛ چون همه برای جایگاهشان خواهند جنگید.»


مهدی زاده درباره اینکه آیا گل سپاهان آفساید بوده یا خیر هم اینطور جواب داد:« در جریان بازی که متوجه نشدم. بعضی ویدئوها نشان می‌دهد که آفساید نیست و برخی هم آفساید نشان می دهند؛ خیلی مشخص نیست. اگر باشد هم میلی متری است. بازی تمام شده و به نظرم هرچقدر هم در این مورد صحبت کنیم، دیگر فایده ای ندارد. ضمن اینکه ما موقعیت های زیادی داشتیم و اگر این موقعیت‌مان هم گل نمی شد، توانایی باز کردن دروازه آلومینیوم را داشتیم.»


او در پایان بیان کرد:« از هواداران تشکر می کنیم که برایمان سنگ تمام گذاشتند. از هتل تا ورزشگاه جو بی نظیری داشتیم. خدا را شاکریم که بردیم و جواب محبت هایشان را دادیم. دعای من این است که این پیروزی ها تداوم داشته باشد تا سر آخر به اهدافمان برسیم، تا دل مردم را در این اوضاع سخت بیماری و اقتصادی کمی شاد کنیم.»#‌اخبار_ورزشی
منبع: ورزش سه‌


مطالب پیشنهادی

رهبر انقلاب آمار ارائه ‌شده در سخنرانی خود را اصلاح کردند

رهبر انقلاب اسلامی فرمایشات امروز خویش درباره آمار تلفات ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح جهان را تصحیح کردند.

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

مدل کیک های عروسی | گلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی

مدل کیک های عروسی وگلچینی از زیباترین مدل کیک های عروسی و تزیین کیک عروسی و دیزاین کیک عروسی و انتخاب کیک عروسی را در پرشین وی بخوانید

لطفا کرونا را بهانه تسویه حساب سیاسی نکنید

این روزها شاهد برخی تسویه حساب‌های سیاسی با بهره‌گیری از فضای ملتهب ناشی از گسترش ویروس کرونا هستیم.

ساختار شورای نگهبان قابل بازنگری و اصلاح است؟ / پاسخ دو حقوقدان

آیا قانون اساسی بعد از ۳ دهه از آخرین بازنگری نیازمند اصلاحی دیگر است؟ آیا با وجود انتقادات به عملکرد شورای نگهبان به مرحله بازنگری در ساختار این شورا رسیده‌ایم؟ چرا به اصل رفراندوم نگاه منفی وجود دارد؟ و ...سوالاتی که در میزگردی که به مناسب سالگرد تصویب قانون اساسی در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد به آن ها پاسخ داده شد.

سخنان مهم رهبر انقلاب: کرونا ما را از توطئه دشمنان غافل نکند

رهبر معظم انقلاب فرمودند: بشر با این همه پیشرفت های علمی حیرت آور که به کلی وضع زندگی را در جهان تغییر داده احساس خوشبختی نمی کند. بشریت دچار فقر و بیماری است، دچار فحشا و گناه است، دچار بی عدالتی است، دچار نابرابری است، دچار شکاف طبقاتی بسیار وسیع است.

اشتباهات رایج آشپزی | اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند

اشتباهات رایج آشپزی و اشتباهات رایج آشپزی که هر آشپزی باید بداند و نکات آشپزی و ترفندهای مهم آشپزی و نکات ماهرانه اشپزی را در پرشین وی بخوانید

چمران: رای اصولگراها کاهش یافته/انتخابات ۱۴۰۰ قابل پیش‌بینی نیست

مهدی چمران با بیان اینکه رای اصولگرایان کاهش داشته است گفت: من نمی خواهم به تقسیم بندی ها تاکید داشته باشم ولی به طور کلی مشارکت در این دور از انتخابات کمتر از دفعات قبل بود، ما پیش از این وقتی به مساجد و مجالسی که عموما می رفتیم شاهد شور و هیجان بیشتری بودیم اما اینبار شور و هیجان کمتری را دیدیم .

انکار یک خبرسازی درباره دولت و حسن روحانی

ایسنا نوشت:معاون پارلمانی رئیس جمهور با تکذیب ارتباط ویدیویی رئیس جمهور با نمایندگان مجلس برای رای اعتماد به وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: در جلسه امروز، معاون اول رئیس جمهور به جای رئیس جمهور حاضر خواهد شد.

از قدیمی‌ترین نماینده مجلس تا بازگشت پارلمانتاریست‌ها به بهارستان

۱۰۴ نماینده منتخب مجلس آینده پیشتر هم بر صندلی های نمایندگی مجلس تکیه زده اند، سیدرضا تقوی قدیمی ترین آنهاست و محمد مهدی مفتح بیشترین تعداد حضور در ادوار مختلف مجلس را در کارنامه پارلمانی اش به ثبت رسانده است.

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز | علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و درست کردن آن

علت چسبیدن ته دیگ پلوپز و علت چسبیدن ته دیگ پلوپز چیست و طرز تهیه یک ته دیگ برشته و خوشمزه و نکات درست کردن ته دیگ را در پرشین وی بخوانید

نماز جمعه تهران همچنان برگزار نخواهد شد

فارس نوشت:مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران، از لغو نماز جمعه بیست و دوم فروردین‌ماه سال ۹۹ در تمام شهرهای استان تهران خبر داد.

تبریزی: نگاه بازرگان با انقلاب همراه نبود /امام مخالف ترورهای موتلفه بود

پژوهشگر تاریخ معاصر ایران می‌گوید: در ماجرای ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ رژیم شاه قصد اعدام امام خمینی (ره) را داشت.

از منافقین سیاسی تا قوی سیاه احمدی‌نژاد و خاتمی در میزگرد عطریانفر و ایمانی

حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، یک فعال سیاسی اصولگرا و یک چهره اصلاح طلب به آسیب شناسی شرایط موجود، وضعیت آراء خاکستری، لیست‌های دو طیف سیاسی و ...پرداختند.

از بین بردن چربی خورشت | راه کاری موثر برای از بین بردن چربی خورشت

از بین بردن چربی خورشت و راه از بین بردن چربی خورشت و چگونه چربی خورشت را از بین ببریم و چرب شدن زیاد خورشت را در پرشین وی بخوانید

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

با مسیح مهاجری؛ از دلتنگی برای هاشمی تا اختلافات در حزب جمهوری

حجت الاسلام مسیح مهاجری می گوید: آقای هاشمی در سال‌های آخر عمر خودشان هیچ نفوذی به عنوان لابی در شورای نگهبان نداشتند و حتی خیلی از افراد به دلیل ارتباط با آقای هاشمی رد صلاحیت می‌شدند؛ شما فکر می‌کنید اگر آقای هاشمی بودند با لابی کردن در شورای نگهبان صلاحیت افرادی می‌شد تأیید شود؟ خیر برعکس بود.

میرسلیم: چرا برخی هنوز شاهنشاهی فکر می‌کنند و فخر می‌فروشند

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه و نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم با تاکید براینکه بازسازی اعتماد عمومی نیازمند تعامل بین عقلای سیاست است، می‌گوید:«وای به حال جامعه ای که عقلا و علما و نخبگان سیاسی آن به جای تعامل برای کشف مسائل و چاره جویی مشکلات و کوشش برای دستیابی به کمال، هرکدام به انزوا بخزند»

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

مطالب مرتبط