ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

رسوایی در PSG اخراج موقت مربی تیم زنان باشگاه ورزش سه

کد خبر : 1826181 |04 خرداد 1401 ساعت 17:01 |41,134 بازدید |9دیدگاه

گزارش:

رسوایی در PSG؛ اخراج موقت مربی تیم زنان باشگاه

مربی تیم فوتبال زنان باشگاه پی اس جی تا زمان انجام تحقیقات داخلی کنار گذاشته شد.

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام باشگاه پاری سن ژرمن، دیدیه اوله نیکول، مربی تیم فوتبال زنان باشگاه موقتا از سمت خود کنار گذاشته شد. پس از انتشار اخباری در رابطه با آزار جنسی و نیز توهین های نیکول به چند بازیکن تیم، مدیران باشگاه بر این شدند تا تحقیقات داخلی مفصلی را در این رابطه شروع کنند و تا زمان اتمام تحقیقات، نیکول از تیم کنار گذاشته شده است. در بیانیه پی اس جی قید شده است که از هر گونه پیش داوری پرهیز می کنند و در صورت اثبات اتهامات، اقدامات قانونی لازم را در مورد مربی تیم زنان انجام خواهند داد. در واقع این اخراج، جنبه احتیاطی و موقت دارد.

 

این فصل برای پاری سن ژرمن فصل ایده آلی نبود چرا که رسوایی های فراورزشی بیش از موفقیت های ورزشی برجسته شده است. درگیری های درون تیمی بین بازیکنان و نیز رسوایی مربوط به ارتباط بین حمرویی ستاره تیم با اریک ابیدال، مدافع سابق بارسا و تیم ملی فرانسه تا هفته ها حواشی زیادی را متوجه باشگاه پاریسی کرد. تیم زنان پی اس جی فصل قبل فاتح لیگ شد ولی امسال در لیگ داخلی و لیگ قهرمانان قافیه را به لیون باخت.

پاری سن ژرمن
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی آینتراخت فرانکفورت با انتقال ماریو گوتزه، ستاره کهنه‌کار آلمانی، به تیمش شوخی کرد و گفت نمی‌توان گوتزه را بزرگترین انتقال تابستانی فرانکفورت دانست.

8 ساعت پیش

باید بیشتر با کوبیاک کری می‌خواندم و درگیر می‌شدم؛ از مردم عذرخواهی می‌کنم، من فکر می‌کنم حق مطلب ادا نشده است!

8 ساعت پیش

ایکر کاسیاس، دروازه‌بان سابق رئال مادرید به تمجید از خریدهای جدید این باشگاه پرداخته است.

8 ساعت پیش

بر اساس برخی گزارش‌ها منچستریونایتد پیشنهاد خود برای جذب فرانکی دی‌یونگ از بارسلونا را افزایش داده و به 80 میلیون یورو رسانده.

8 ساعت پیش

کاپیتان‌های پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شدند.

7 ساعت پیش

هافبک آلومینیوم می‌گوید علی‌رغم پیشنهاد سایر باشگاه‌ها با علاقه شخصی قراردادش با اراکی‌ها را تمدید کرده است.

8 ساعت پیش

لیونل مسی در کشورش آرژانتین مثل یک اسطوره ستایش می‌شود. هوداران آلبی‌سلسته برای مسی، شعاری تهیه کرده‌اند که در این کشور هواداران زیادی دارد.

8 ساعت پیش

لوتار ماتیوس، اسطوره بایرن مونیخ به حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه طعنه زده است.

8 ساعت پیش

خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا، چهار جام قهرمانی فوتسال در نتیجه پوکر تیم فوتسال بارسا در فصل گذشته را شخصا به موزه این باشگاه تحویل داد.

8 ساعت پیش

بیشتر...