اکونا پرس |
۱ هفته پیش

رسیدگی وضعیت روستاهای دارای تنش آبی در دومین جلسه ستاد تنش آبی شرکت آب فاضلاب استان مرکزی

بررسی وضعیت روستاهای دارای تنش آبی در دومین جلسه ستاد تنش آبی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی

دومین جلسه ستاد پایش تنش آبی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی که بعد از ظهر روز سه شنبه 11 خردادماه با حضور مدیرعامل ، اعضاء این ستاد و مدیران امور آب و فاضلاب شهرستان های استان به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

بررسی وضعیت روستاهای دارای تنش آبی در دومین جلسه ستاد تنش آبی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شرکتآب و فاضلاباستان مرکزی  ،در ابتدای جلسه مهندس محمد امینی مدیر دفتر سیستم های کنترل و انرژی آب شرکت ، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت دیزل ژنراتورهای موجود درشرکت اظهار داشت : دیزل ژنراتورها برای استفاده در زمان های مورد نیاز آماده کار هستند .

    در ادامه هریک از مدیران امور آب و فاضلاب شهرستان های تابعه که تعدادی از آنها به صورت حضوری و تعدادی نیز از طریق ویدئو کنفرانس در این جلسه حضور داشتند به تشریح  وضعیت شهرها و روستاها ی دارای تنش آبی حوزه خدمت خود پرداخته و اقدامات انجام شده  برای کاهش تنش آبی در این روستا ها را ارائه نمودند.

   سپس مهندس عرفانی نسب مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب  استان مرکزی با اشاره به نقش انشعابات غیر مجاز در بروز کم آبی و قطع آب  مشترکین تاکید کرد :شناسایی و جمع آوری انشعابات غیر مجاز یکی از راه های کاهش تنش آبی است که با این اقدام و دیگر اقدامات فنی و همچنین مصرف درست آب از سوی مشترکین می توانیم تابستان امسال را نیز با کمترین مشکل سپری کنیم.

 

 

با توجه به کاهش 40درصدی بارش ها در سال آبی جاری و احتمال بروز تنش آبی در کشور ، مهندس حمید رضا جانباز مدیر عامل شرکت…

در سال گذشته 25.6 کیلومتر لوله گذاری آب در سطح شهرها و روستاهای شهرستان شازند انجام شد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عابدینی، دبیر کمیته علمی کووید ۱۹ گفت: خاصیت مغناطیسی ایجاد شده در بدن برخی دریافت کننده‌های واکسن کرونا ممکن است در هر نوع از این واکسن بروز کند. بر اساس فرضیه‌ها ممکن است این عارضه بر اساس مواد موجود در واکسن بروز کند. به دنبال یافتن دلیل علمی این موضوع هستیم.

۱ هفته پیش

«غیبت هنر» عنوان گزارشی است که در آن حضور بسیار کمرنگ اهالی فرهنگ و هنر در این دوره از انتخابات ریاست‌جمهوری بررسی شده است.

۱ هفته پیش

مجری یک شبکه عراقی گفت: بهتر است بشار رسن در فصل آینده به پرسپولیس و ایران برگردد یا به یک لیگ اروپایی برود.

۱ هفته پیش

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: میزان اعمال قانون در طرح محدودیت تردد برای شهرهای گروه قرمز مبلغ یک میلیون تومان و شهرهای زرد و نارنجی به میزان پانصد هزار تومان است.

۱ هفته پیش

بندرعباس-نماینده ولی فقیه در هرمزگان افزود: حضور در انتخابات استفاده از حق و انجام تکلیف است و مشارکت درآن موجب افزایش عزت و استقلال کشور خواهد شد.

۱ هفته پیش

بوژیدار رادوشوویچ ، ناامید از بدقولی مدیران باشگاه به کشورش رفته و شاید این آغاز جدایی او از پرسپولیس باشد.

۱ هفته پیش

معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبار رتبه‌بندی تامین می‌شود، به این پرسش پاسخ داد که آیا رتبه‌بندی معلمان با تغییر دولت متوقف خواهد شد؟!

۱ هفته پیش

وزیر اقتصاد و دارایی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ۴۰ درصد باقیمانده سهام عدالت چه زمانی آزادسازی خواهد شد، گفت: این موضوع وابسته به شرایط بازار است، اگر شرایط بازار مناسب شود اقدامات لازم برای آزادسازی ۴۰ درصد دوم سهام عدالت انجام می شود.

۱ هفته پیش

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، دوشنبه، همچنان تحت تاثیر گزارش هفته گذشته که نشان می‌داد تورم آمریکا بیش از حد انتظار بالا رفته است، رشد کرد.

۱ هفته پیش

باشگاه الهلال عربستان اعلام کرد با لئوناردو ژاردیم سرمربی پرتغالی سابق موناکو قراردادی یک ساله امضا کرد.

۱ هفته پیش

تیم ملی فوتبال ایران برای دیدارهای مقدماتی جام جهانی از پیراهن‌های جدید سفید و قرمز استفاه خواهد کرد.

۱ هفته پیش

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد میزان ذخائر اورانیوم غنی‌شده ایران در حال حاضر ۱۶ برابر سقف تعیین‌شده در برجام است.

۱ هفته پیش

یکی از چالش های افرادی که صاحب ایده و دانش هستن

۱ هفته پیش

در نمایشگاه «اولین نمایشگاه توانمندسازی و حمایت از شرکت‌های منطقه در تامین نیازهای شرکت‌های پتروشیمی ماهشهر»، شرکت‌های پتروشیمی بندر امام، کارون، اروند، شهید تندگویان، خوزستان، بوعلی سینا، شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در منطقه با هدف تأمین نیازهای خود از واحد‌های تولیدی منطقه ماهشهر و با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها ۶۶ تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۱ هفته پیش

بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.

۱ هفته پیش

بیشتر...