خبرورزشی |
1 ماه پیش

اوضاع مالی باشگاه بزرگ روبه راه شد تمهیدات خلاقانه برای درآمدزایی

باشگاه بارسلونا با فروش بخشی از حق پخش تلویزیونی خود درآمد هنگفتی ایجاد کرد.

اوضاع مالی باشگاه بزرگ روبه‌راه شد/ تمهیدات خلاقانه برای درآمدزایی

باشگاه بارسلونا و شرکت سیکس استریت بر سر واگذاری بخشی از حق پخش تلویزیونی آبی‌اناری‌ها به این شرکت به توافق رسیده و قرارداد امضا کردند.

بارسلونا اعلام کرد برای فروش ۱۰ درصد از حق پخش تلویزیونی خود را با این شرکت سرمایه گذاری به توافق رسیده است. باشگاه اسپانیایی اعلام کرد مبلغ فروش این مقدار از سهام حق پخش تلویزیونی ۲۰۷٫۵ میلیون یورو است و مدت این قرارداد ۲۵ ساله خواهد بود.

با این توافق، بارسلونا در مجموع ۲۶۷ میلیون یورو سود سرمایه برای فصل جاری خود ایجاد کرد. حق پخش تلویزیونی یکی از چند اهرم اقتصادی ای است که بارسلونا برای بهبود شرایط مالی و اقتصادی خود در صدد فعال کردن آن است. مدیران باشگاه بارسلونا مذاکراتی را با نمایندگان این کمپانی در دفتر باشگاه داشتند و در نهایت طرفین به توافق برای همکاری در این زمینه رسیدند.

این توافق پس از آن انجام گرفت که شرکای باشگاه مدتی قبل به خوان لاپورتا و هیئت مدیره او اجازه فروش مجموعا ۲۵ درصد از حق پخش تلویزیونی و ۴۹ درصد از سهام شرکت بارسلونا را صادر کردند. با فعال کردن این اهرم و واگذاری حق پخش به شرکت Sixth Street، بارسلونا سال مالی را با سود به پایان رساند.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت : این نهایتِ زشتکاری است که کاری را خودشان انجام دهند، اما چون آن را خلافِ مواضع قبلی‌شان می‌بینند، آن را به گردن دیگران بیاندازند!

3 ساعت پیش

مجلس شورای اسلامی در هفته آینده جلسه علنی دارد که در مهم‎‌ترین بخش‌ها، قرار است ضمن سؤال از وزیر بهداشت، گزارش حادثه متروپل آبادان نیز قرائت شود.

4 ساعت پیش

واشنگتن پست ادعا کرد که انفجارهای دیروز در پایگاه هوایی روسیه در کریمه کار نیروهای ویژه اوکراین بوده است.

3 ساعت پیش

رهبر جریان صدر در عراق از دستگاه قضایی این کشور درخواست کرد که حداکثر تا پایان هفته آینده پارلمان عراق را منحل کند.

3 ساعت پیش

طبق آخرین گزارش IPCC، تا سال 2030، ایجاد انرژی جهانی بدون کربن خالص به فوریت مورد نیاز است. برای تحقق این امر، به کاهش قابل توجهی در مصرف سوخت‌های فسیلی، برق رسانی گسترده، بهبود بهره وری انرژی و استفاده از سوخت‌های تجدیدپذیر جایگزین نیاز است. آیا بیت‌کوین می‌تواند در سرعت بخشیدن به تحقق این موضوع، مفید باشد؟

3 ساعت پیش

یک مقام ارشد آژانس یهود خبر داد که این سازمان توقف فعالیت‌های خود در خاک روسیه را اعلام خواهد کرد.

3 ساعت پیش

سازمان زیباسازی شهر تهران از رونمایی سردیس استاد فقید، هوشنگ ابتهاج که ساخت آن از دو ماه پیش آغاز شده تا قبل از مراسم چهلمین روز درگذشت ایشان خبر داد.

4 ساعت پیش

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اعطای تسهیلات به استعدادهای برتر منوط به حفظ پویایی تحصیلی آنها است، گفت: ما در این حمایت‌ها به دنبال ادامه تحصیل این افراد در رشته‌هایی هستیم که در آن برگزیده شدند، چرا که این افراد موفق‌تر عمل می‌کنند.

3 ساعت پیش

معاون اول رییس دولت یازدهم و دوازدهم در یادداشتی نوشت که موفقیت دولت در حل مشکلات مردم به ویژه سیاست خارجی و احیای برجام و رفع تحریم‌ها، موفقیت کشور قلمداد شود. آن را جناحی تعریف و تقسیم نکنیم.

4 ساعت پیش

بیشتر...