ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

آلکاراس: از اسپانیا نیامدم تا با نساجی سقوط کنم ورزش سه

از جامعه هواداران نساجی عذرخواهی می‌کنم

آلکاراس: از اسپانیا نیامدم تا با نساجی سقوط کنم

اسپانیایی نساجی مازندران به شرایط این تیم پس از شکست مقابل مس رفسنجان واکنش نشان داد.

آلکاراس: از اسپانیا نیامدم تا با نساجی سقوط کنم

به گزارش ورزش سه، در یکی از دیدار های هفتهنساجیدر خانه خود با نتیجه سه بر صفر شکست خورد تا نتایج ضعیف این تیم مقابل مس هم ادامه داشته باشد.لوکاس آلکاراسسرمربی اسپانیایی نساجی با حضور در نشست خبری درباره این شرایط گفت: چون که تیم حریف از ابتدای بازی از لحاظ برنامه، عملکرد و یک در مقابل یک‌ها، از ما خیلی بهتر ظاهر شدند. تبریک می‌گویم چون لایق این برد بودند. اگر کسی مسئول این شرایط است من هستم، نه بازیکن و من باید وضعیت را بهتر کنم.

او ادامه داد:شاید الان مناسب‌ترین موقع برای گفتن این حرف نباشد اما من به توانایی، ظرفیت و توانمندی خودم ایمان دارم. معتقد هستم با کار روزانه سخت می‌توان این شرایط را تغییر داد و از هواداراننساجیو مدیریت باشگاه و جامعه این تیم عذر می‌خواهم.

ویدئو: 325305

سرمربی اسپانیایی نساجی افزود:باز هم امروز شاید زمان مناسبی برای مطرح کردن این مسئله نباشد، به حد کافی بازی داریم و فرصت داریم شرایط را بهبود ببخشیم.

آلکاراس خاطرنشان کرد:باز هم از هواداران، مسئولان و خانوادهنساجیعذر خواهی می‌کنم اما باز از جانب خودم عرض می‌کنم که زمان داریم تا شرایط را کاملا عوض کنیم و بهبود ببخشیم.

وی با تاکید به شرایط نساجی اضافه کرد:یک هفته قبل بازی مساوی شد و آدم نباید همه بازی‌ها را فراموش کند. در صحبت های قبل هم عرض کردم، مطمئن هستم می‌توانیمنساجیرا از این شرایط خارج کنیم. نساجی از این شرایط بیرون می‌آید و می‌توانیم آن را نجات می‌دهیم. من جزو معدود مربیانی هستم که در طول سالیان و ۳۰ سال مربیگری، در این شرایط بودم و با تیم‌های مختلف در ۱۵ سال اخیر و در ۳ کشور مختلف، در باشگاه‌هایی بودم که همین شرایط را داشتند و توانستیم آنها را نجات دهیم. من هدفم این نیست که شما راضی کنم، فقط ذهنیتم را مطرح کردم.

او اضافه کرد:الان شاید زمانش نیست اما چون باور دارم می‌توانم این کار را انجام دهم، مطرح کردم. ایمان دارم تیم را از این شرایط خارج می‌کنم و اگر فقط درک کنید که تیم از ۱۷ بازی، فقط ۲ بازی را برده، وضعیت بحرانی را بهتر درک می‌کنید. کار سختی است و به این راحتی نیست.

1993314

آلکاراس با اشاره به وضعیت نقل و انتقالات تصریح کرد:صحبت کردن در این موارد، در این مقطع صحیح نیست. مسائل داخلی باشگاه است و نباید بیرون از تیم مطرح شود، آن هم در شرایطی که باشگاه دارد. وقتی بازیکنی به تیم جذب می‌شود، همه بررسی کردند که چرا او اضافه شود. صحبت در حال، انحراف دادن به موضوع و بهانه آوردن است؛ برای همین وقتی بازیکنی جذب شده، همه موافقت کردند و اتفاق نظر داشتند.

او تاکید کرد:موضوع این نیست که برای جذب بازیکنان چه کسی نظر داده و بالاخره اتفاق نظر بوده. الان هم مهم این است با بازیکنانی که به جمع ما اضافه شدند و بازیکنانی که حفظ شدند، کاری انجام دهیم که با آنها نتایج عوض شود. به عنوان خانوادهنساجیاز هواداران تا کادر تیم، همه می‌خواهیم با بازیکنانی که داریم، کاری کنیم و شرایط را بهتر کنیم.

آلکاراس ادامه داد:برای حل کردن چنین مسئله‌ای لازم نیست به سراغ مسائل دیگر بگردیم و ذهنمان را معطوف به نحوه کار کردن کنیم. لازم است هر کدام، به عنوان یک شخص درست عمل کنیم.

در پایان او با اعلام آگاهی نسبت به تاریخ نساجی گفت:می‌دانم که طول کشیده تانساجیبه لیگ برگردد. یکی از دلایل مهم است که باید پای کار باشیم و بجنگیم و نباید بگذاریم نساجی به پایین برود. من از اسپانیا نیامدم، که با تیم به پایین برویم؛ اگر چنین تفکری داشتم، می‌ماندم. من آمدم تا یک کار خوب انجام دهم و آن را انجام خواهم داد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تمرینات تیم ملوان در آستانه بازی با سپاهان پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

1 دقیقه پیش

ابوالفضل بابایی بعد از گل سوم پرسپولیس وارد زمین شد.

1 دقیقه پیش

نساجی مازندران در بازی حساس مقابل تراکتور قرمزپوش شد.

1 ساعت پیش

بایرلورکوزن با تساوی 1-1 مقابل وستهم در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ اروپا به دور بعدی صعود کرد.

3 ساعت پیش

در نیمه اول بازی برگشت لیورپول مقابل آتالانتا، اگر داور کمی سختگیرانه‌تر عمل می‌کرد، شانسی بزرگ به قرمزها می‌رسید.

3 ساعت پیش

استفانو پیولی، سرمربی میلان، تایید کرد که تیمش کیفیت لازم برای شکست رم را نداشت و به همین دلیل از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا بازماند.

1 ساعت پیش

ویرژیل فن دایک، کاپیتان لیورپول، بعد از حذف از لیگ اروپا از طرفداران این تیم درخواست حمایت کرد.

3 ساعت پیش

استقلال با کمترین تغییر ممکن نسبت به دیدار قبل و با هدف باز پس‌گیری صدر جدول، به مصاف شمس آذر می‌رود.

3 ساعت پیش

پرویر برومند از حضور دو تیم استقلال و پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر ابراز خوشحالی کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...