گلستان ما |
۱ هفته پیش

گلستان ما گلستان در روزی که گذشت

به گزارش گلستان ما، سرخط مهمترین اخبار استان گلستان طی 24 ساعت گذشته به شرح زیر در خروجی خبرگزاری‌های مختلف قرار گرفت که می‌توانید آن را در گلستان ما بخوانید.

 

* هدر رفت آب شرب گرگان سه برابر متوسط کشوری است

ایرنا نوشت: معاون بهره‌برداری و توسعه آب شرکت آبفای گلستان با اشاره به توزیع روزانه بیش از ۱۴۴ میلیون لیتر آب شرب در گرگان گفت که هدررفت آب در شبکه انتقال این شهر هفت درصد بیشتر از متوسط کشوری بوده و بین ۱۴ تا ۱۸ درصد در نوسان است.

 

* فرزند خزر، حال خوبی ندارد

صدا و سیما نوشت: زندگی خلیج گرگان در گرو ۹۰۰میلیارد تومان اعتبار است که قرار بود در بودجه امسال، جایی به آن اختصاص داده شود، اما نشد.

 

* آمار مبتلایان کرونا در گلستان باز هم افزایشی شد

ایرنا نوشت: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گلستان گفت: پس از کاهش چند روزه تعداد مبتلایان و به دلیل کم‌شدن سطح رعایت شیوه‌نامه‌ها، از روز گذشته تاکنون تعداد بیماران کرونایی این استان ۷.۹ درصد بیشتر شد.

 

* نیاز آبی گرگان تا ۲ سال آینده تنها از طریق چاه برطرف می‌شود

ایسنا نوشت: مدیرعامل آب و فاضلاب گلستان با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای استفاده از آب سد و شیرین سازی آب دریا برای تأمین آب شرب در گرگان، گفت: به ثمر نشستن این اقدامات کمی زمان‌بر است و دست‌کم تا ۲ سال آینده، مشکل کمبود آب گرگان تنها از طریق آب چاه برطرف می‌شود.

 

* ابعاد جدید پرونده سرقت بزرگ آب در گرگان/ ردپای افراد بانفوذ در پرونده

فارس نوشت: ابعاد جدید پرونده سرقت بزرگ آب در گرگان نشان‌دهنده اهمیت پرونده و حجم بالایی از ظلم به مردم شهر گرگان را نشان می‌دهد و در این بین رد پای افراد با نفوذ در وقوع جرم نیز دیده می‌شود.

 

* آرای حبس برای سربازان فراری تا حدامکان صادر نمی‌شود

ایرنا نوشت: رییس سازمان‌ قضایی نیروهای مسلح گلستان گفت: نوع جرم فرار از خدمت با دیگر جرائم متفاوت بوده و با توجه به اوضاع و احوال متهم در حد امکان از صدور مجازات حبس خودداری می‌شود.

 

* سالمندی چالش فردای گلستان/زیرساخت‌ها دربرابر سونامی پیری نحیف است

مهر نوشت: مشهود شدن روند سالمندی جمعیت گلستان و فراهم نبودن زیرساخت‌ها برای زندگی کم دغدغه کهنسالان، به یکی از چالش های استان تبدیل شده که ضرورت دارد مسئولان از هم اکنون برای آن چاره جویی کنند.

 

* برداشت نوبرانه گل زعفران در گلستان آغاز شد

ایرنا نوشت: کار برداشت نوبرانه گل زعفران از باغ‌های زیر کشت این محصول در شهرستان آزادشهر واقع در شرق استان گلستان آغاز شد.

 

* رونق مجدد طرح اقتصادی دانش‌بنیان بعد از 5 سال تعطیلی با حمایت اوقاف گلستان

فارس نوشت: مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه و همچنین اداره کل حمایت‌های خوبی از کسب و کار، کارآفرینی و فعالیت‌های اقتصادی به ویژه در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان دارد.

 

* موسیقی کتول گلستان ثبت ملی شد

ایرنا نوشت: معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان با اشاره به ثبت هفت اثر این استان در فهرست میراث فرهنگی ناملموس ملی گفت که مهمترین و شاخص‌ترین این آثار، موسیقی مقامی کتول شهرستان علی‌آباد است.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ویزیت و درمان رایگان مددجویان بهزیستی در موسسه خیریه حامیان کرامت مهریار؛ توسط پزشکان نیکوکار در قالب طرح جهادی در تبریز

1 ساعت پیش

برای رهن یک واحد آپارتمان ۹۰ متری در محدودۀ شادمهر به سرمایه ۳۰۰ میلیون تومانی نیاز است.

2 ساعت پیش

رئیس جمهور با اشاره به اراده جدی مسئولان عالی‌رتبه ایران و ترکمنستان به منظور گسترش هر چه بیشتر سطح روابط دوجانبه‌، منطقه‌ای و بین‌المللی، گفت: تقویت مناسبات دوجانبه می‌تواند به همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی سازنده‌ دو کشور در راستای صلح و ثبات در منطقه بینجامد.

4 ساعت پیش

با شکایت دهها زن از پزشک متخصص زنان دکتر ۷۵ ساله دستگیر شد.

5 ساعت پیش

علت فوت خانم وکیل جوان مشهدی هنوز مشخص نیست و اخبار رسمی قتل او را تائید یا تکذیب نکرده اند.

5 ساعت پیش

اهمیت فلزات غیرآهنی از آنجایی است که کاربرد فراوان و ارزش افزوده بالایی داشته و می‌تواند سهم مهمی در اقتصاد کشورمان داشته باشد.

5 ساعت پیش

رییس پیشین سازمان برنامه و بودجه کشور با تاکید بر اینکه خزانه در پایان دولت دوازدهم خالی نبوده، یادآور شد: خزانه ورودی مستمر دارد و هر روز در آن مبالغی تجمیع می‌شود. این بدان معناست که خزانه هیچوقت خالی نمی‌شود.

6 ساعت پیش

جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می‌دهد که نرخ سود در این بازار از ۱۹.۱ درصد در اوایل مهرماه سالجاری به ۱۹.۸۶ درصد در اواخر این ماه رسیده است.

6 ساعت پیش

طرح فروش فوق‌‌العاده محصولات سایپا از دیروز سوم آبان‌ماه آغاز شده و متقاضیان امروز را نیز فرصت دارند اقدام به ثبت‌نام کنند.

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

گلستان ما بزرگترین و پریازدیدترین سایت خبری استان گلستان

6 ساعت پیش

بیشتر...