بیتوته |
12 ماه پیش

بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر سینما تلویزیون

بیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر سینما و تلویزیونبیوگرافی یاسمن معاوی بازیگر

یاسمن معاویدر سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمده است و اصالتاً از جنوب کشور می‌باشد. والدینش اهل اهواز هستند. او در رشته‌ی نرم‌افزار کامپیوتر تحصیل کرده و در ابتدا به دنبال ورود به عرصه بازیگری نبوده است، اما یک اتفاق غیرمنتظره مسیر زندگی اش را تغییر داده است.

چکیده ای از بیوگرافی یاسمن معاوی

نام : یاسمن معاوی

تاریخ تولد: ۱۳۷۲

محل تولد: تهران

حرفه: بازیگری

سوابق کاری: از سال ۹۲

بیوگرافی یاسمن معاوی

یاسمن معاوی، بازیگری است که در سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمده است و فارغ التحصیل فوق دیپلم مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار می باشد. او دوره‌های بازیگری را از سال ۱۳۹۰ در آموزشگاه بازیگری امین تارخ گذرانده و با حمایت مادرش، در مخالفت سایر اعضای خانواده، در مصاحبه اولیه قبول شده است.

او از سال ۱۳۹۲ به عنوان بازیگر شروع به کار کرده و در حال حاضر نقش فیروزه را در سریال گیلدخت بازی می‌کند. والدینش هر دو اهل اهواز هستند و اصالتاً خوزستانی است.

یاسمن در چندین دفتر سینمایی تست بازیگری داد و در نهایت برای بازی در چند سکانس فیلم سینمایی "کلاشینکف" به کارگردانی سعید سهیلی محصول سال ۱۳۹۲ انتخاب شد. او همچنین در فراخوان‌های بازیگری برای فیلم‌ها شرکت کرده و با آقای رضا رخشان کارگردان آشنا شده و برای فیلمی که ایشان ایجاد کرده بود تست داد.

نویسندگان فیلم غیرمجاز در دور خوانی و تمرین‌های اولیه این فیلم، به یاسمن توجه کردند و بعد از تغییرات در فیلمنامه، فیلمبرداری شروع شد. در این بین، یاسمن معاوی اولین تجربه حرفه‌ای خود را با فیلم ماهی سیاه کوچولو به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا در سال ۱۳۹۴ تجربه کرد.

شروع فعالیت هنرییاسمن معاوی

اولین تجربه بازیگری یاسمن معاوی نقش آفرینی در فیلم سینمایی غیرمجاز بوده است.یاسمن معاوی، بازیگری است که در فیلم های سینمایی "ماهی سیاه کوچولو"، "دختر" و "کلاشینکف" نیز فعالیت داشته است. او همچنین در فیلم کوتاه "من بازیگر نیستم" با مضمون اجتماعی بازی کرد که نگاهی دیگر به مساله اعتیاد و زندگی زنان کارتن خواب دارد.

قبل از این، یاسمن معاوی در ۴ فیلم سینمایی و سریال بازی کرده بود، از جمله سریال نمایش خانگی "پیکسل" ساخته محمد حسین لطیفی.

یاسمن معاوی با بازی در فیلم سینمایی "غیرمجاز"، که اولین تجربه بازیگری او در یک فیلم سینمایی بود، موفقیت زیادی را کسب کرده است. او در این فیلم نقش اصلی را بازی کرده بود و با بازی شگفت‌انگیز خود، توجه بسیاری را به خود جلب کرد و او را به یکی از صدرنشینان جوایز سینمایی کشور تبدیل کرد. البته این در حالی است که او در این فیلم، نقش یکی از بازیگران اصلی را نیز بر عهده داشت. به همین دلیل، موفقیت این فیلم، به دلیل همکاری بین بازیگران آن بود.

ازدواج یاسمن معاوی

یاسمن معاوی ازدواج نکرده است و هنوز مجرد است.

کارهای های یاسمن معاوی

سینما

- غیرمجاز 1394

- ماهی سیاه کوچولو 1393

- کلاشینکف 1392

سریال

- سریال خانگی پیکسل 1395

- سریال گیلدخت 1401

تصاویر یاسمن معاوی

گردآوری:بخش فرهنگ و هنر بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو بازیگر،عکس سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو،سوسن مقصودلو بازیگر،همسر سوسن مقصودلو،عکس سوسن مقصودلو و همسرش،عکس همسر سوسن مقصودلو،تصاویر سوسن مقصودلو ، زندگی نامه سوسن مقصودلو، سوسن مقصودلو و پسرانش ،

7 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهزاد خلج،بیوگرافی بهزاد خلج،فیلمهای بهزاد خلج،عکس بهزاد خلج،بهزاد خلج پوست شیر،بهزاد خلج در مانکن،بهزاد خلج آقای قاضی،بهزاد خلج بازیگر ، تصاویر بهزاد خلج، بهزاد خلج و همسرش ، زندگی نامه بهزاد خلج به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهدی زمین‌پرداز ، بیوگرافی مهدی زمین‌پرداز ، زندگی نامه مهدی زمین‌پرداز ، عکس مهدی زمین پرداز ، فیلمهای مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز در علفزار ، قد مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز و همسرش ، وضعیت تاهل مهدی زمین‌پرداز ، مهدی زمین‌پرداز بازیگر ایرانی ، آثار هنری مهدی زمین‌پرداز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با آناهیتا همتی ، بیوگرافی آناهیتا همتی ، زندگی نامه آناهیتا همتی ، عکس های آناهیتا همتی ، تصاویر آناهیتا همتی، آناهیتا همتی و همسرش،عکس آناهیتا همتی،بازیگر آناهیتا همتی،زندگینامه آناهیتا همتی،عکس همسر آناهیتا همتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با جان آبراهام، بیوگرافی جان آبراهام، عکس های جان آبراهام، زندگی نامه جان آبراهام، فیلم جان آبراهام،فیلم هندی اتک جان آبراهام،دین جان آبراهام ، آثار هنری جان آبراهام، جان آبراهام بازیگر ، جان آبراهام و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با پوریا شکیبایی ، عکس های پوریا شکیبایی، بیوگرافی پوریا شکیبایی،فیلمهای پوریا شکیبایی،افتادگی پلک پوریا شکیبایی، زندگینامه پوریا شکیبایی،بیماری پوریا شکیبایی،خندوانه پوریا شکیبایی،پوپک و پوریا شکیبایی،پوریا شکیبایی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با وحید رهبانی ، بیوگرافی وحید رهبانی ، مذهب وحید رهبانی ، بازیگر وحید رهبانی ، مصاحبه وحید رهبانی ، وحید رهبانی در خانه ما ، آثار وحید رهبانی ، وضعیت تاهل وحید رهبانی ، عکس های وحید رهبانی ، وحید رهبانی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با فریماه فرجامی، عکس های فریماه فرجامی، زندگی نامه فریماه فرجامی، فریماه فرجامی بیماری،فریماه فرجامی سرب،بیوگرافی فریماه فرجامی،فرجامی ، تصاویر فریماه فرجامی، درگذشت فریماه فرجامی، همسر و فرزندان فریماه فرجامی ، عکس های جوانی فریماه فرجامی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با نگار نیکدل ، بیوگرافی نگار نیکدل ، نگار نیکدل در زخم کاری،نگار نیکدل کیست،نگار نیکدل بازیگر،نگار نیکدل زخم کاری،نگار نیکدل اینستاگرام،نگار نیکدل بازیگر زخم کاری ، عکس های نگار نیکدل ، فیلم های نگار نیکدل به سایت بیتوته مراجعه کنید.

7 ماه پیش

بیشتر...