اخبار خودرو |
2 سال پیش

آیا سومین نسل ام وی ام 315 به بازار ایران می آید خودرو

ام وی ام 315 به عنوان یک هاچ بک موفق و شناخته شده در بازار ایران شناخته می‌شود و تاکنون بازخورد مناسبی در بازار داشته است.

به تازگی شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است که سومین فیس لیفت این خودرو به زودی وارد بازار خواهد شد ، همواره طراحی خودروی 315 جذاب و زیبا بوده است ، اما متناسب با نیاز روز بازار، شرکت مدیران خودرو مدل به روز شده این خودرو را به بازار عرضه خواهد کرد.

1.jpg

در مدل جدید قسمت جلو و طراحی بیرونی خودرو تغییراتی داشته که با حفظ عناصر و المان های عناصر فعلی بر طبق استانداردهای روز بوده و مشابه نمونه های روز اروپایی است. اما در بخش داخلی خودرو به طور کلی تغییر کرده و داشبورد کاملا مشابه مدل جذاب ایکس 22 است.

در مجموع خودرو جذاب تر شده که حثی مثبت را القاء می کند . همچنین خودرو به لحاظ ایمنی ارتقا یافته و مجهز به سیستم ایی اس پی ( کنترل پایداری الکترونیکی ) است که در مقایسه با رقبا هم سطح کاملا خاص بوده و به خودروهای مشابه وارداتی نزدیک است.

همچنین مدل جدید 315 با گیربکس اتومات عرضه می شود که بسیار مورد تقاضای بازار بوده با این حساب این خودرو موفقیت مدل های قبلی 315 را تکرار خواهد کرد و به زودی شرکت مدیران خودرو اطلاعات جامع و کامل تری را راجبع این خودرو منتشر خواهد کرد.#‌اخبار_خودرو منبع: اخبار خودرو

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیسی ادامه داد: امروز دانشگاه به دشمن ضربه زده و دشمن می‌خواهد دانشگاه را از تحصیل و علم آموزی و پیشرفت علمی بازدارد و بین دانشجویان رویارویی ایجاد کند، اما دانشجویان و اساتید دشمن را ناکام گذاشتند.اعتراضات را باید شنید و همواره ما برای شنیدن حرف‌های دانشجویان مصمم هستیم .اعتراض یا اغتشاش فرق دارد، اعتراض موجب اصلاح امور و کمال می‌شود و اغتشاش موجب تخریب و یاس آفرینی است.

9 ساعت پیش

تصویری از بانوان یگان ویژه پلیس ‌در میدان بهارستان تهران در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده است.

8 ساعت پیش

روند امروز بازار طلا، سکه و دلار، از روند کاهشی قیمت‌ها حکایت دارد.

7 ساعت پیش

۳ ماه بعد از ابلاغ آیین‌نامه واردات خودرو از سوی دولت و یک ماه پس از آغاز ثبت سفارش واردات خودرو از سوی شرکت‌های واردکننده، نصب بیلبوردهای تبلیغاتی یک خودروی کره‌ای در سطح شهر و جاده‌ها نخستین اقدامی بود که از نزدیک شدن خودروهای خارجی به بازار کشور حکایت داشت.

8 ساعت پیش

نمایندگان مردم در مجلس یازدهم با کلیات طرح یک فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند.

7 ساعت پیش

با وجود تمام حواشی امروز مجلس و انتقادهای مخالفان مهرداد بذرپاش برای تصدی وزارت راه و شهرسازی، او امروز به‌ عنوان وزیر راه و شهرسازی در مجلس انتخاب شد.

8 ساعت پیش

تقریبا یک سالی می‌شود که خبر واگذاری سهام دولتی خودروسازان منتشر شده اما هنوز این واگذاری در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این عرضه امسال انجام می‌شود؟

8 ساعت پیش

ویزای تمامی کشتی گیران ایران برای حضور در جام جهانی آمریکا صادر شد.

5 ساعت پیش

معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن پاسخ به انتقادات وارد شده به سازمان در پی کشف دو توله یوز در توران گفت: ادعای زادآوری حیات وحش در تمامی فصول مردود است اما خارج کردن دام با حساسیت بالا نیازمند اعتبار بسیاری است که تاکنون تامین نشده است.

8 ساعت پیش

بیشتر...