خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

جهت امنیت انتخابات نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسید تسنیم


جهت امنیت انتخابات نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسید

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

- اخبار استانها -

به گزارش خبرنگار تسنیم مستقر در ستاد انتخاباتی مازندران، امید محبی عصر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: با تدابیر دولت سیزدهم نزدیک به 300 دکل تقویت شبکه BTS در استان انجام شده است و خوشبختانه در 3 هزار و 210 شعبه اخذ رأی و در 4 هزار نقطه(با احتساب صندوق سیار) کار رای‌گیری به‌خوبی در حال انجام است.

وی ادامه داد: هر جا اختلال ارتباطی وجود داشت؛ اپراتورها از ماه‌ها پیش موظف شدند نواقص را برطرف کنند و به همین دلیل نقاط دارای اختلال در مازندران صفر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران با بیان اینکه گزارشات تخلفات، بروز اختلالات در فرآیند انتخابات یا آماده نبودن شعب در اسرع وقت اطلاع‌رسانی و رسیدگی می‌شود، افزود: به همین دلیل اتاق وضعیت را پیش‌بینی کردیم تا حداکثر نظارت‌ها را اعمال و هم در سرعت و دقت ارسال گزارشات و هم در نحوه رسیدگی تسریع شود.

محبی با اشاره به حضور 3 هزار و 600 بازرس و سربازرس در شعب اخذ رأی استان بیان کرد: هیأت‌های بازرسی استانی و شهرستانی نهایت حمایت و تلاش خود را مصروف داشتند تا در نهایت امنیت و سلامت، مشارکت خوب را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امسال تدبیر خوبی اندیشیده شده و یک سامانه اختصاصی برای بازرسان طراحی شد تا تمام آنها در این بستر امن گزارشات خود را برای ستاد مرکزی ارسال کنند.

به گفته قاسم عزیززاده گرجیف رئیس ستاد انتخابات مازندران، این استان دارای 2 هزار و 487 هزار و 244 جمعیت مشمول رأی‌دادن است که 112 هزار و 932 نفر آنها رأی‌اولی هستند.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست با انتشار نقشه‌ای، اهدافی را که ایران در حمله تلافی‌جویانه به رژیم صهیونیستی مورد هدف قرار داده است، منتشر کرد.

1 ساعت پیش

فرمانده مرزبانی انتظامی از کشف حدود ۵.۵ تن انواع موادمخدر و جلوگیری از خروج ۲ میلیون قلم دارو از مرزها در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

1 ساعت پیش

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

نیم ساعت پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

نیم ساعت پیش

عکسی از پوشیدن عبای عربی توسط حسن روحانی مشاهده می‌کنید.

1 ساعت پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

نیم ساعت پیش

وبسایت اسرائیلی در مطلبی به پاسخ پهپادی و موشکی بامداد امروز ایران پرداخت و نوشت که سیاست مهار ایران دیگر از بین رفته است.

نیم ساعت پیش

گروه‌های فلسطینی با اشاره به حملات ارتش رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی در حال بازگشت به شمال غزه، اعلام کردند اسرائیل همچنان به جنایت نسل‌کشی علیه مردم غزه ادامه می‌دهد و تلاش‌ها برای برقراری آتش‌بس را مختل می‌کند.

1 ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید پس از پاسخ تلافی‌جویانه ایران تایید کرد آمریکا خواستار طولانی شدن تنش در منطقه و جنگ با ایران نیست.

1 ساعت پیش

بیشتر...