خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

خانواده شهدا بسیجیان رسانه باشند ایسنا

خانواده شهدا و بسیجیان رسانه باشند<br>

ایسنا/کرمانمدیرکل صدا وسیمای کرمان اظهار کرد: در بحث رسانه و فضای مجازی تمام خانواده شهدا و بسیجیان باید یک رسانه باشند و اگر تولید محتوای خوب و انقلابی در فضای مجازی زیاد شود دشمن صحنه را ترک خواهد کرد.

علی رمضانی روز پنج شنبه در سومین یادواره شهدای منطقه تهرود که در روستای اخچه برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج گفت: دو عامل جوامع بشری را سست می کند؛ یکی خوف و دیگری حزن است که خوف از عامل بیرونی و حُزن جزو عوامل درونی است.

مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان اظهار کرد: پیام خون شهدا، استقامت و پایداری در راه خداست.


وی افزود: در نظام ۲رویکرد وجود دارد یکی رویکرد استقامت و عزت مندی و دیگری رویکرد وادادگی و انفعال است که رویکرد استقامت گاهی اوقات اقتصادی است که نباید باشد چون مربوط به انفعال و بی تدبیری ما است.


مدیرکل صداو سیمای استان کرمان ادامه داد: ما که اسلحه و موشک نداشتیم چرا اسراییل و آمریکا از ما می ترسند؟ چون بچه های سپاه ما به دریا می روند و کشتی ما را که دزدیده اند پس می گیرند، این همان پیام قدرت است که شهید سلیمانی می خواهد.


رمضانی تصریح کرد: متاسفانه در بحث اقتصاد مشکلاتی داریم که ناشی از نبود روحیه مقاومت و شهدا است اگر اقتصاد را دست این طیف از دوستان بدهند اصلاح می شود؛ البته ما به دولت انقلابی امید بسته ایم که مشکل را حل کند.


وی گفت: معاش و معاد کنار هم هستند و از کسی که معاش ندارد نمی توان انتظار داشت به معاد بپردازد.


وی عنوان کرد: به میزانی که آن ها در رسانه و فضای مجازی و فرهنگی سرمایه گذاری می کنند ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم و با تدابیری که اندیشیده می شود امیدواریم بسیج و مجموعه نیروی انقلاب پای کار آمده و در فضای مجازی عرصه را بر دشمن تنگ کنند.


به گفته وی شهادت لطف الهی است و شامل حال افراد خاصی می شود که خداوند لطف و فضلش شامل حال آن ها می شود. شهدا از همرزمان خودشان دل نمی کنند و به آن ها بشارت می دهند و می گویند نه بترسید و نه اندوهگین باشید.

انتهای پیام #‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

5 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

5 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

5 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

5 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

5 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

5 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

5 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

5 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

5 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

5 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

5 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

5 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

5 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

5 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

5 روز پیش

بیشتر...