ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

چمن سبز وطنی جوانه زد عکس ورزش سه

کد خبر : 1830395 |02 تیر 1401 ساعت 22:04 |22.6K بازدید |2دیدگاه

چمن سبز وطنی جوانه زد (عکس)

زمین چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با جوانه زدن بذر چمن، بالاخره پس از حدود ۱۱ ماه که با رنگ خاکی دیده می‌شد؛ دوباره سبز شد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایرنا، سبز شدن چمن زمین ورزشگاه خانگی تیم فوتبال نساجی قائمشهر طی یکی دو روز اخیر سیمای این ورزشگاه را به وضعیت مطلوب مد نظر هواداران این تیم تغییر داد.

آماده‌سازی بستر ورزشگاه شهید وطنی برای کاشت بذر چمن با کیفیت نیمه نخست خرداد امسال پس از انجام فرآیندی طولانی به پایان رسید و در نهایت ۱۸ خرداد و پس از بذرپاشی نمادین توسط دسیار ویژه استاندار مازندران و مدیرکل ورزش و جوانان، کاشت مکانیزه بذر نیز آغاز شد. حالا یکی دو روز است که همسایگان ورزشگاه شهید وطنی که پنجره‌های مشرف به این ورزشگاه دارند رنگ سبز زمین را روز به روز پررنگ‌تر از قبل می‌بینند.

به گفته رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر، رشد چمن تا کنون بدون اشکال طی شد و نگهداری از آن نیز در این مرحله مهم بخوبی در حال انجام است.

فرشید قدیمی گفت: از زمان کاشت چمن مرحله نگهداری آن نیز آغاز شده و با دقت کامل این فرآیند طی می‌شود که مشکلی برای چمن پیش نیاید. آبیاری چمن نیز با سیستم پمپاژ که در ورزشگاه ایجاد شده در حال انجام است. خوشبختانه همه اجزای سیستم آبیاری بدون هیچ مشکلی وارد چرخه آبیاری شد.

وی اظهار کرد: حدود یک هفته از کاشت مکانیزه بذر گذشته و پیش‌بینی می‌کنیم نهایتا تا ۴۰ روز دیگر چمن به مرحله بهره‌برداری کامل برسد. یعنی علاوه بر رشد لازم، اصلاح و تسطیح چمن نیز انجام می‌شود و چمن ورزشگاه برای میزبانی نساجی از هفته نخست رقابت‌ها به طور کامل آماده خواهد بود.

نساجی مازندران
ورزشگاه شهید وطنی
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی جدید تیم تراکتور تبریز بامداد یکشنبه وارد ایران شد.

6 ساعت پیش

ساسان انصاری وینگر پرتلاش فولاد دیگر شماره ۳ معروف خود را نمی‌پوشد.

6 ساعت پیش

ستاره پیشین شطرنج جهان از عملکرد ضعیف علیرضا فیروزجا در رقابت‌های کاندیداها انتقاد کرد.

6 ساعت پیش

فدراسیون فوتبال کانادا که بازی مقابل ایران را لغو کرده بود، به دلیل افشای بندی از قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران حاضر به پرداخت غرامت نیست.

6 ساعت پیش

ژوائو ده آندراده نتو خبرنگار برزیلی که به طور ویژه ای اخبار سری B این کشور را پوشش می دهد، معتقد است که شانس انتقال ژان کارلوس به ایران 99 درصد است.

6 ساعت پیش

اعضای تیم ملی کشتی فرنگی جوانان بامداد امروز تهران را به مقصد منامه محل برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا ترک کردند.

6 ساعت پیش

مدیران باشگاه استقلال با مدافع برزیلی خود برای تمدید قرارداد به توافق رسیدند.

6 ساعت پیش

ماجرای انتقال احتمالی ژان کارلوس بازیکن تیم نائوچیکو به استقلال هرگز آغاز نشده است!

6 ساعت پیش

هواداران الاهلی عربستان پس از سقوط تیمشان به دسته دوم لیگ عربستان، مدیران این باشگاه را برای خلاصی از شر عمر السومة ستاره سوری این تیم تحت فشار قرار می دهند.

6 ساعت پیش

بیشتر...