عصر ایران |
۲ هفته پیش

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی می گردد که چهار نفر را مجروح کرده است

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

پلیس لندن به دنبال مرد چاقوکشی است که در خیابان‌های این شهر بدون انگیزه مشخصی به چهار نفر که هیچ ارتباطی هم با یکدیگر نداشتند، با چاقو حمله کرده است.

به گزارش عصر ایران به نقل از یورو نیوز؛ کارآگاهان پس از اینکه با چندین قربانی با جراحات قابل توجه مواجه شدند، تصویر دوربین مدار بسته از مظنون به چاقوکشی را منتشر کردند.

در اولین حمله، مردی ۴۲ ساله در ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۳ ژوئیه در خیابان گلنکو مورد حمله قرار گرفت و دچار جراحت چاقو در گوش شد.

مظنون یک مرد سیاه پوست عضلانی، حدود ۳۵ ساله با موهای تیره صاف و لباس تیره توصیف شده است.

در حمله دیگری، چهار روز بعد در تاریخ ۷ ژوئیه، مرد ۴۱ ساله دیگری توسط مردی که هودی و دستکش سفید پوشیده بود، حدود ساعت ۱۰ صبح نزدیک ایستگاه اتوبوس در همان خیابان مورد حمله با چاقو قرار گرفت و صورت و گلوی او دچار بریدگی شد.

مقام‌های پلیس لندن با انتشار این تصویر خواستند هر کس این فرد را در جایی دید سریعا با پلیس تماس بگیرد
متهم به  چاقوکشی

در ساعت ۱۰ شب همان روز در خیابان فریر مردی که هودی، تیشرت سفید و شلوار تیره پوشیده بود، با چاقو صورت مردی ۵۷ ساله را خراش داد.

روز بعد، حدود ساعت ۳:۱۰ صبح، مردی ۴۷ ساله در یکی دیگر از خیابان‌های لندن توسط مظنونی که لباس مشکی و کاپشن به تن داشت مورد حمله قرار گرفت و چشم قربانی را زخمی کرد.

پلیس می‌گوید از پیش آمدن این وضعیت بسیار نگران است و حملات پیاپی به چهار نفر مختلف نشان می‌دهد که مظنون یک نفر است. مقام‌های پلیس لندن با انتشار تصویر فرد از شهروندان خواستند هر کس این فرد را در جایی دید سریعا با پلیس تماس بگیرد.

هنوز مشخص نیست انگیزه این فرد چیست و چرا دست به چنین حملاتی می‌زند اما مقام‌های پلیس لندن اعلام کرده‌اند گشت‌زنی نیروهای خود را در محدوده‌هایی که این حملات صورت گرفته افزایش داده‌اند تا بتوانند هرچه سریعتر ضارب را دستگیر کنند.

عضویت در اینستاگرام عصر ایران#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۴۰۰ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق ملی مسکن در بخش مسکن هزینه شد، گفت: صندوق ملی مسکن مسئول تاسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری است و هم اکنون بیش از ۳ هزار میلیارد تومان زمین در این صندوق‌ها سرمایه‌گذاری شده است.

نیم ساعت پیش

برخی از ظروف پیرکس برای افزایش مقاومت حاوی مقداری سرب هستند.

1 ساعت پیش

مدافع اهل ساحل عاج با استقلال خوزستان قرارداد بست.

یک ربع پیش

رهبر انقلاب بر مزار شهیدان امیرعبداللهیان، موسوی، جلادتی و زمانی‌نیا در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (علیه السلام) حضور یافتند.

نیم ساعت پیش

استان ها بازخبر

2 ساعت پیش

پس از بررسی ۱۹۹ کشور، فهرست جدیدی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۲۴ منتشر شد.

نیم ساعت پیش

فرهنگ بازخبر

2 ساعت پیش

هادی مطر، ضارب سلمان رشدی، نویسنده موهن به قرآن کریم روز چهارشنبه به حمایت از حزب‌الله لبنان متهم شد.

1 ساعت پیش

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

بیشتر...