خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

امام جمعه استاندار یزد رای خود را به صندوق انداختند تغییر خودروهای شعب سیار اخذ رای در یزد فیلم تسنیم


امام جمعه و استاندار یزد رای خود را به صندوق انداختند/ تغییر خودروهای شعب سیار اخذ رای در یزد + فیلم

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به همراه استاندار یزد با حضور در شعبه اخذ رای، رای خود را به صندوق انداختند.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیمازیزد، آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و مهران فاطمی استاندار یزد با حضور در مسجد روضه محمدیه(ص) رای خود را به صندوق انداختند.

آیت الله ناصری و استاندار یزد در ابتدای حضور در این مسجد بر سر مزار مطهر سومین شهید محراب حضرت آیت الله شهید صدوقی(ره) حاضر شده و پس از قرائت فاتحه، در صف رای‌گیری حاضر شدند و رای خود را به صندوق انداختند.

پارسائیان معاون منابع انسانی و عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد هم در این مراسم استاندار یزد را همراهی می‌کردند.

تغییر خودروهای شعب سیار اخذ رای در یزد

به گزارشخبرگزاری تسنیماز یزد، محمدحسین پارسائیان معاون استاندار یزد با حضور در اتاق خبر ستاد انتخابات استان یزد اظهار داشت: مشارکت مردم یزد در انتخابات تاکنون قابل قبول و خوب بوده و امیدواریم که این روند بهتر و بیشتر شود.

وی خاطرنشان کرد: معیارهای انتخاب نماینده خوب توسط مقام معظم رهبری به کرات مطرح شده و شاخص‌های مهمی از جمله ساده زیستی، پرکاری و نپرداختن به تشریفات و تجملات، شناخت درد مردم و اجتماع از سوی ایشان مطرح شده است.

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان یزد به برودت هوای نقاط مختلف استان یزد اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه نگرانی داشتیم که به دلیل برودت هوا دسترسی به شعب اخذ رای در نقاط کوهستانی سخت شود اما خوشخبتانه هم شعب با حضور پرشور مردم همراه بود و هم استقبال بسیار خوبی از سوی مردم در این شرایط برفی انجام شد.

پارسائیان خاطرنشان کرد: در برخی از شعب صف رای بسیار طولانی است و حتی تا نیم ساعت زمان لازم است که نوبت به افراد برای رای گیری برسد و این نشان از بصیرت بالای مردم استان و کشور است.

وی گفت: با فرمانداران تمام شهرستان ها ناوگان حمل و نقل شعب سیار را برنامه ریزی کردیم و مرسوم در شعب اخذ رای سیار این بود که معمولا از یک دستگاه مینی بوس یا ون به همراه یک دستگاه خودرو سواری استفاده می شد در این دوره به دلیل شرایط جوی خاص، از دیشب و به دلیل کولاک به وجود آمده ناچارا برنامه ریزی صورت گرفت و شرایط ناوگان تغییر پیدا کرد.

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات استان یزد ادامه داد: به جای می‌نی بوس ها و ون‌ها در خیلی از شعب سیار، خودروهای عملیاتی را جایگزین کردیم به علاوه اینکه از شب گذشته تمهیداتی اندیشیده شده که خودروهای اعزام شده به مناطق کوهستان زنجیرچرخ داشته باشند و بتوانند در این مسیر حرکت کنند.

انتهای پیام/781/.#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یکی از مدیران پرسپولیس گفت: با توجه به درخواست بانک‌ها و ارسال مدارک و تایید شدن صلاحیت آنها به نظر می‌رسد واگذاری سهام باشگاه قطعی خواهد بود.

نیم ساعت پیش

وزیر امور خارجه کشورمان در نشست عالی‌رتبه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای مسأله فلسطین، طرح شش ماده‌ای ایران به شورای امنیت برای مسأله فلسطین را پیشنهاد داد.

نیم ساعت پیش

معاون ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده گفت: برای اولین بار شماره‌گذاری وسایل نقلیه طبق قانون ساماندهی خودرو منوط به پرداخت عوارض شده است.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به فراهم شدن تدابیر ورود کمک داور ویدئویی به لیگ برتر، گفت: لیگ ما تقریباً پیر است و باید به جوانگرایی آن فکر کرد. این آفتی است که وجود دارد و در تیم ملی نیز این مشکل را داشتیم که خوشبختانه جوانگرایی محسوسی انجام شد.

نیم ساعت پیش

سرپرست سازمان خصوصی سازی از تایید صلاحیت متقاضیان خرید سهام شرکت‌های پرسپولیس و استقلال خبر داد.

نیم ساعت پیش

رئیس اداره شورای اجتماعی محلات شهرداری مشهد با تاکید بر اهمیت مشارکت‌های مردمی در پویش مشهد مهربان گفت: از زمان افتتاحیه تا به امروز به طور تقریبی ۱۹ هزار نفر در این پویش مشارکت کرده‌اند و قطعا تا پایان دهه کرامت این آمار افزایش خواهد داشت.

نیم ساعت پیش

سنگربان پرسپولیس مدت‌هاست از ترکیب اصلی این تیم دور است و شرایط او برای بازگشت او به ترکیب اصلی مشخص نیست.

نیم ساعت پیش

مدیرکل اتباع و امور مهاجرین خارجی استانداری البرز از دستگیری اعضای خانواده رمال تبعه خارجی غیر مجاز در مشکین دشت فردیس خبر داد.

نیم ساعت پیش

در اینجا شمارا برای راحتترین روش دریافت فیش حقوق راهنمایی میکنیم.

نیم ساعت پیش

بیشتر...